28 Aralık 2008 11:53

Karşınızda SİYAD Sinopspor


İstanbul 1. Amatör Küme 8. Grup’ta bu sezon son derece mütevazi bir kadroyla önemli başarılara imza atan, son 3 haftaya play-off iddiasıyla giren Bayrampaşa Sinopspor, gelecek sezona son derece iddialı girecek. Sinop İli ve İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin (SİYAD) tam desteğini alan Mor Menekşeler, gelecek sezon SİYAD Sinopspor adıyla liglerde mücadele edecek.

Mor-Beyazlılar, SİYAD’ın Bostancı Gösteri Merkezi’nde düzenlediği, Karadeniz TV’den 3 saat boyunca canlı yayınlanan ve yaklaşık 4000 kişinin izlediği gecede Sinoplulara tanıtıldı. SİYAD Sinopsporlu futbolcular ve yönetimi teker teker sahneye çağırıldı. Geceye katılan Sinop Milletvekili Abdurrahman Dodurgalı tüm futbolcularla teker teker tokalaştı. SİYAD Sinopspor’un genç futbolcularına övgüler yağdıran Dodurgalı, “Spor ve sporcuya önem verelim, gençlerimize sahip çıkalım. Onlara ilk önce fair-play’i aşılayalım ve centilmen olmayı öğretelim” derken futbolculara da nasihatlerde bulundu.
SİYAD Sinopspor Kulübü Başkanı Sabri Ersoy da konuşmasında, “Hepimize düşen görevler var. Eğer bunlar yerine getirirsek, takıma sahip çıkılırsa SİYAD Sinopspor’un profesyonel liglerde mücadele etmemesi için hiçbir neden yok” derken, SİYAD yönetimine desteklerinden dolayı teşekkür etti. Ersoy ayrıca, “Tüm Sinoplulara sesleniyorum. ‘Sinopluyum’ diyerek Sinoplu olunmaz. Sahip çıkarak, birlik ve beraberliğin getirdiği güçle Sinoplu olalım. SİYAD Sinopspor’u güzel yerlere getirelim” ifadelerini kullandı.

A takım seviyesinde gelecek sezonun hazırlıklarına şimdiden başladıklarını belirten Sabri Ersoy, birçok antrenörle görüştüklerini, kendilerine güç katacak ve büyük hedeflere taşıyacak bir isimle en kısa zamanda anlaşmak istediklerini söyledi.

Öte yandan kulübün yeni sitesi www.siyadsinopspor.com hizmete girdi. [email protected] e-posta adresinden de kulüple iletişime geçilebilecek.

Sinop Milletvekili Abdurrahman Dodurgalı, SİYAD Genel Başkanı Sebahattin Sungur ve SİYAD şube başkanları, SİYAD Sinopsporla birlikte...

Kulüp Başkanı Sabri Ersoy, Genel Sekreter Nevzat Şahin, genç takım antrenörleri Hakan Özer ve Arif Biçer

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus