11 Aralık 2008 02:35

Karadenizsporlu taraftarlar isyan ettiBir dönem İstanbul’u 3. Lig terfi maçlarında temsil eden, bu organizasyonda finale kadar yükselme başarısı gösteren Karadenizspor, tarihinin en zor dönemlerinden birini yaşıyor.
Bordo-mavili Gaziosmanpaşa temsilcisi dün oynadığı maçta sahasında kendisi gibi sıkıntılı günler geçiren Leventspor’a ikinci yarıda yediği gollerle 3-1 mağlup olunca taraftarlar kazan kaldırdı. Karadeniz Mahallesi Taraftar Grubu (KAMA), kulüp yönetimini istifaya davet etti.

KAMA’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Karadenizspor tarihinde ilk defa küme düşme potasına girdi.Üç yıl öncesine kadar her sene finallere giden, 2004-2005 sezonunda finalde 3. Lig kapısından dönen Karadenizspor, yanlış yönetim sonucu şu anda küme düşme potasına girmiştir.Bunun büyük payı yönetim kurulundadır. Hiç bir maçta takımın yanında bulunmayan, taraftarın yanında olmayan bir yönetim daha önce bu kulübe hiç gelmemiştir. Sorulduğu zaman ‘ben yöneticiyim’ diyen kişiler hiç bir maçta takımın yanında olmamıştır. Bırakın artık bu koltuk sevdasını, bırakın ki yapabilecek kişiler varsa onlar yapsınlar. Kimsenin Karadenizspor’u bu hallere düşürmeye hakkı yoktur. Biz Karadeniz Mahallesi Taraftar gurubu olarak yönetimi istifaya çağırıyoruz.”

http://www.karadenizspor.tr.cx/

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus