18 Aralık 2011 02:38

Karabekir rüzgar gibi KARABEKİRSPOR  : 3  KARTALGÜCÜ  : 2
İstanbul 1.Amatör Lig 17. Grup'ta, dört kırmızı kartın çıktığı maçta Karabekirspor Kartalgücü'nü mağlup ederek nefes aldı.


Ümraniye Hekimbaşı Tesisleri'ndeki karşılaşma sert rüzgar altında oynandı. Her iki takım oyuncuları da maç boyunca topu kontrol etmekte zorlandılar. Maçın ilk dakikalarında, rüzgarı da arkasına alarak saldıran Kartal ekibi Ceyhun Emre'nin golü ile adeta 1-0 önde başladı. İlk yarıda Ahmet'in ayağından bir de penaltı golü kazanan kırmızı beyazlılar iki farkı yakaladılar. Devrenin ortalarında Taner'in oyun dışı kalması ile 10 kişi kalan Karabekir, 45. dakikada Oğuz ile bir gol kazanıp devre arasına giderken farkı bire indirmeyi başardı.
İkinci devre, rüzgarı arkasına alan mavi beyazlı Ümraniye ekibi Serkan ve Fatih'in ayaklarından kazandıkları goller ile karşılaşmayı lehine çevirdi. 89. dakikada Karabekir'den Salih ve Ersin, Kartalgücü'nden ise Namık'ın kırmızı kart ile oyun dışı kaldığı karşılaşma, 3-2 evsahibi ekibin galibiyeti ile sonuçlandı.
Bu sonuç ile 19 puana yükselen Karabekir, Kartalgücü'nün üzerine çıkarak kümede kalma yolunda avantaj elde etti. 16 puanda kalan Kartalgücü ise yedinciliğe geriledi. 15.haftada Karabekir, artık Süper Amatör için ısınma turlarına başlayan Gülsuyu ile deplasmanda karşılaşırken, Kartalgücü ise bir başka Kartal ekibi Cevizli Gençlergücü ile kümede kalma açısından çok önemli bir maça çıkacak.

STAT: Hekimbaşı Yan Saha
HAKEMLER: Barbaros Kömürcü, Ufuk Uğurlu, Mehmet Oral

KARABEKİRSPOR : Mesut Aykanat, Beytullah, Muhammet, Salih, Erol, Mesut Acar, Ersin, Coşkun, Serkan, Oğuz, Taner (Hüseyin, Özgür, Mustafa, Fatih, Ümit, Selçuk)
TEKNİK SORUMLU: Atılay Birtürk

KARTALGÜCÜ : Hakan Özinan, Anıl, Ceyhun, Emre, Namık, Cihan, Fırat, Erhan, Cihat, Ahmet, Ceyhun Emre ( Hakan Yıldırım, Özkan, Selim, Ertuğrul, Oğuzhan, Burak, Okan).
TEKNİK SORUMLU: Osman Ünal

GOLLER : Oğuz, Serkan, Fatih // Emre, Ahmet
KIRMIZI KARTLAR : Taner, Salih, Ersin (Karabekir), Namık (Kartalgücü)  

HABER-FOTOĞRAF: ERDEM G.

Bu maç ile ilgili diğer fotoğrafları "Erdem'in Amatör Futbol Fotoğrafları" Facebook Sayfası'nda bir süre sonra görebilirsiniz.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus