18 Aralık 2008 11:59

Kaleci Eyüp: Çok üzgünüzİstanbul 1. Amatör Küme 11. Grup'ta küme düşen Bahçelievlerspor'da kaleci Eyüp Özdemir, takımı tekrar hakettiği yere getirmek için çaba sarfedeceklerini söyledi.

Bahçelievlerspor'un internet sitesine konuşan ve Eyüp, "Acısıyla tatlısıyla 1 sezonu geride bıraktık. Bu sezon bana ve takıma destek veren herkese teşekürü bir borç biliriz. Bu sezon vermiş olduğumuz kümede kalma mücadelesini son haftaya kadar taşımamıza rağmen kaybetmiş bulunmaktayız. Bunun içinde şahsım ve takımım adına yeşil-beyazlı renklere gönül vermiş herkese çok üzgün olduğumuzu belirtmek istiyoruz ancak bilmenizi isterim ki Bahçelievlerspor maddi ve manevi olarak zayıf bir takım olsa da öz kaynak olarak güçlü bir kulüptür. Alt yapı yaş branşlarının tamamı zirveye oynar. Bu yıl da yine 14-16 (B genç) takımı grubunda başarılıdır ve bu takımdan 3'ü ilk 11, 7'si de ilk 18 olmak üzere toplam 10 oyuncu A takım kadrosunda yer bulmuştur. Bu ciddi bir risk bir o kadar da paha biçilemez bir zenginliktir. Bahçelievlerspor camiasının bu genç oyunculara sahip çıkması ve yeniden yapılanması gerekmektedir" dedi.

Azmi Halıcı'nın yerine göreve getirilen Levent İnci'ye de övgüler yağdıran genç kaleci, "Levent hoca A takımı devraldığında 10 maçta sadece 4 puan almış, yıpranmış, umudu kalmamış bir takımı çok büyük bir özveri ve inanılmaz bir sorumluluk duygusuyla sırtlamış, çıktığı 4 maçta 2 galibiyet 6 puan alarak mücadeleyi son haftaya kadar sürüklememizi sağlamıştır. Çok kaliteli zeki ve geleceği parlak bir antrenör. Bahçelievlerspor'daki malum idari boşluğu taraftarın doldurması oyunculara ve Levent hocaya sahip çıkması gerekmektedir. Camianın yılmadan üzülmeden geçmişi bir tarafa bırakıp yeniden toparlanıp mevcut kadroyu olabildiğince koruyup ve alt yapıdaki gençleri de yukarıya monte ederek güçlü bir takım kurarak 25. yılda yeniden 1. amatör kümeye dönme hedefi koyarak geçmişi telafi etmeleri gerekmektedir" diye konuştu.

Kaynak: http://www.bahcelievlerspor.net/

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus