11 Aralık 2010 10:21

Kağıthane sonlarda ısındı..


EROKSPOR: 1 KAĞITHANESPOR: 2
İstanbul Süper Amatör Küme 5.Grup'ta ligin 14.haftasında Sütlüce Sahasında Erokspor ile Kağıthane karşılaştı. Karşılaşma soğuk bir havada oynandı,iki takımda gol kaçırma yarışına girdiği müsabaka son gülen 1-2 skorla konuk Kağıthanespor oldu.

Erokspor 20.dakıkada Mehmet Faik'in golüyle 1-0 öne geçti. Fakat golü bulduktan sonra Erokspor cömertce harcadığı pozisyonlarda Kağıthane kalecisi Şükrü gole izin vermedi.

İlk yarı Erokspor 1-0 önde kapadı.

İkinci yarının 82.dakıkasında Kağıthane Erhan'in attığı golle maça dengeyi getirdi.(1-1).

Kağıthane maçın 90.dakıkasında Mert'le 1-2 öne geçti. Havanın soğuk olmasıyla birlikte maçın son dakıkalarında gelen gol Kağıthane kenar yönetimi ve futbolcuların içini ısıtırken,Erokspor cephesinde ise üzüntü hakimdi.

Maçta başka gol olmayınca Erokspor,sahasında Kağıthanespor'a 1-2 mağlup oldu.

Dostluk havası içinde başlayan ve tamamlanan maçta her iki takımın futbolcuları da maçın orta hakemi Sertaç Şaroğlu ve triyosuna oldukça yardımcı oldu. Soğuk havaya rağmen iki takımın centilmen hareketleri maçı izlemeye gelen sporseverleri ısıtmaya yetti.

Saha: Sütlüce
Hakemler:Sertaç Şaroğlu, Barış Çiftçi, Mesut Yüksel
Erokspor:Umut, Bülent, Volkan, Mustafa, Gökhan, Yalçın, Ramiz (Gürkan), Mehmet Faik, Cengiz,Cengiz Kurtuluş, Gürkan Yarar
Kağıthane: Şükrü, Savaş, Hasan, Volkan, Yusuf (Selçuk), Çağlar, Erhan, Turgay (Murat), Mert, Semih, Gökhan (Cengiz)
Goller: 20 Dk.Faik(Erokspor), 82.Dk.Erhan,90.DkMert(Kağıthane)

HABER VE FOTO: ORHAN BUDAK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus