18 Kasım 2010 12:02

Kağıthane Belediyesi'nden ilçe kulüplerine destek
Kağıthane Belediyesi, ilçede bulunan spor kulüplerine desteğini sürdürmeye devam ediyor. Son olarak ilçede bulunan spor kulüplerine malzeme dağıtıldı.


11 Kasım 2010 Çarşamba günü Belediye Nikâh Salonu'nda gerçekleştirilen Programa Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ ile birlikte Belediye Başkan Yardımcılarımız Ömer KIR, Mevlüt ÖZTEKİN’ katıldı. Ak Parti Kağıthane İlçe Başkanı Sami İLHAN, TFF İstanbul İl Başkan Vekili Adem MAT, Kağıthane Kulüpler Birliği Başkanı Hasan CEVAHİR, Kağıthane Belediye Destek Hizmetleri Müdürü Hayati BATTAL, Kağıthane Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer OSMANOĞLU,Kağıthane Belediyesi Yaz Spor Okulları Koordinatörü Ali YAVUZ ile birlikte 24 Kulüp Başkanı ve 2 Kulüp Yöneticileri de geceye iştirak ettiler.


Kağıthane Belediyesi olarak çeşitli spor dalları ve sporcuların her zaman yanında olduklarını vurgulayan Fazlı KILIÇ, yardımlarının daima süreceğini belirterek, kulüplerin başarılarının devamlı olması dileğinde bulundu. 


TFF İstanbul Futbol İl Tertip Komitesi Üyesi Barbaros AKKOYUNLU, programın malzeme dağıtımının yapılması faslına geçti. Eşofman takımı, futbol topu gibi malzemelerden oluşan koliler kulüplere dağıtıldı.


Yerel Futbol Sitesi

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus