06 Ekim 2018 04:32

Kadınlar 3. Ligi'ne katılacak takımlar belli

Kadınlar 3. Ligi'ne katılacak kulüpler belirlendi. Kadınlar 3. Ligi'ne 39 ilden toplam 78 takım katılım hakkı elde etti.


Kadınlar 3. Ligi'ne katılacak kulüpler belirlendi. Kadınlar 3. Ligi'ne 39 ilden toplam 78 takım katılım hakkı elde etti. Kadınlar 3. Ligi grup planlaması 10 Ekim tarihinde www.tff.org üzerinden duyurulacak ve kura çekimi 17 Ekim tarihinde saat 11.00'de online olarak yapılacak.

Kadın Futbol Ligleri Müsabakaları Statüsü çerçevesinde başvurularını www.tff.orgüzerinden duyurulan tarihler kapsamında gerçekleştiren ve statünün 28.maddesinin 2. bendine göre; yaş uygunluğuna haiz 20 futbolcuyu müsabakalardan önce tescil ettirmesi (filiz lisans, vize, transfer) gerekliliği çerçevesinde bildirilen süreye bağlı olarak işlemlerini tamamlayan kulüpler 3. Lig'de mücadele etmeye hak kazandı.


Kura çekimi http://meeting.tff.org/k3ligkuracekimi/ linkine tıklanarak canlı olarak izlenebilecek.

 

NO KULÜP ADI İL
1 ADANA AKDENİZ DEMİR SPOR KULÜBÜ ADANA
2 ADANAGÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ADANA
3 AĞRI ASP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AĞRI
4 AKAL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANKARA
5 ANKARA METROPOL SPOR KULÜBÜ ANKARA
6 GÖLBAŞI BELEDİYESPOR ANKARA
7 ANTALYA DEMİR SPOR ANTALYA
8 KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA
9 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ ANTALYA
10 1955 BATMAN BELEDİYE SPOR BATMAN
11 BATMAN KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ BATMAN
12 YENİ BURDUR SPOR KULÜBÜ BURDUR
13 AĞAKÖY KOOP. SPOR KULÜBÜ BURSA
14 KANAL BOYU NİLÜFER SPOR KULÜBÜ BURSA
15 HOROZKENT SPOR KULÜBÜ DENİZLİ
16 MAKAM SPOR KULÜBÜ DİYARBAKIR
17 DÜZCE KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ DÜZCE
18 ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR KULÜBÜ ERZİNCAN
19 ERZURUM SPOR LİSESİ SPOR KULÜBÜ ERZURUM
20 ÇAMLICA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR
21 ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK KULÜBÜ ESKİŞEHİR
22 GİRESUN SANAYİ SPOR GİRESUN
23 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR HAKKARİ
24 1939 GÜNEY YILDIZI SPOR KULÜBÜ HATAY
25 DÖRTYOL BELEDİYE SPOR HATAY
26 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ HATAY
27 HATAY DUMLUPINAR SPOR KULÜBÜ HATAY
28 TAVLA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ HATAY
29 76 IĞDIRSPOR IĞDIR
30 ISPARTA 32 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ISPARTA
31 ALİBEY SPOR KULÜBÜ İSTANBUL
32 ANADOLU KARTALLARI SPOR KULÜBÜ İSTANBUL
33 BAKIRKÖY GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL
34 DUDULLU SPOR KULÜBÜ İSTANBUL
35 İSTANBUL DEFNESPOR KULÜBÜ İSTANBUL
36 KEMER FUTBOL KULÜBÜ  İSTANBUL
37 PENDİK ÇAMLIK SPOR İSTANBUL
38 PENDİK SAPANBAĞLARI SPOR KULÜBÜ İSTANBUL
39 RÜZGARLIBAHÇE İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ  İSTANBUL
40 SARIYER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ İSTANBUL
41 TELSİZSPOR KULÜBÜ İSTANBUL
42 YENİ LEVENT KONAKLAR SPOR KULÜBÜ İSTANBUL
43 KARŞIYAKA BESEM SPOR KULÜBÜ İZMİR
44 KAHRAMANMARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KAHRAMANMARAŞ
45 KARABÜK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KARABÜK
46 KASTAMONU GÜCÜ SPOR KULÜBÜ KASTAMONU
47 ANADOLU YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ KAYSERİ
48 ERENKÖY SPOR KULÜBÜ KAYSERİ
49 KAYSERİ GENÇLER BİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ KAYSERİ
50 KILIÇASLAN YILDIZSPOR KAYSERİ
51 KONYA İDMANYURDU SPOR  KONYA
52 PEMA KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KONYA
53 MALATYA BAYANLAR SPOR KULÜBÜ MALATYA
54 MANİSA ESNAF GENÇLİK SPOR MANİSA
55 SOMA ZAFER SPOR MANİSA
56 ŞEHZADELER 8 EYLÜL SPOR KULÜBÜ  MANİSA
57 TURGUTLU BELEDİYE SPOR MANİSA
58 MERSİN CAM SPOR MERSİN
59 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR MERSİN
60 MEZİTLİ MERCANLAR SPOR  MERSİN
61 JETGİLLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MUĞLA
62 MUŞ ALPASLAN SPOR MUŞ
63 MUŞ YAĞMUR SPOR KULÜBÜ MUŞ
64 RUSUMAT-4 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ORDU
65 ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ ORDU
66 YENİMAHALLE 52 SPOR ORDU
67 RİZE YEŞİLÇAY SPOR KULÜBÜ RİZE
68 OZANLARGÜCÜ SPOR SAKARYA
69 SAKARYA ANKASPOR BAYAN FUTBOL KULÜBÜ SAKARYA
70 GÜLİZAR HASAN YILMAZ SPOR LİSESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SAMSUN
71 SİİRT HASBEY SPOR KULÜBÜ SİİRT
72 ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ ŞANLIURFA
73 ÇERKEZKÖY 1923 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TEKİRDAĞ
74 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ TEKİRDAĞ
75 ERBAA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TOKAT
76 TOKİ İLK ÖĞRETİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TOKAT
77 UFUK KELEŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TOKAT
78 KDZ EREĞLİ GENÇ YILDIZSPOR ZONGULDAK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus