11 Ocak 2017 09:58

Jaba ‘şartlı’ olarak Gebzespor’da

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Gebzespor, Brezilyalı yıldız Jaba’yı şartlı olarak transfer etti.


Bölgesel Amatör Lig 11. Grup ekiplerinden Eskişehir Kurtuluşspor forması giyen Brezilyalı Jaba, sezonun ikinci yarısında Gebzespor forması giyecek.

BAL 12. Grup’ta mücadele eden Gebzespor, ligin ilk yarısında 13 maçta 11 gol kaydeden Brezilyalı yıldızı, şartlı olarak transfer etti. Transferin detaylarını ise Eskişehir ekibinin başkanı açıkladı.

GELECEK SEZON ESKİŞEHİR'DE
Kurtuluşspor Başkanı Gökhan Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Brezilyalı Jaba’nın ligin ikinci yarısında Gebzespor forması giyeceğini söyledi. Golcü oyuncuyu şartlı verdiklerini belirten Yıldırım, 1 Mayıs 2017’den itibaren bir yıl olmak üzere Jaba’nın tekrar takımlarında forma giyeceğine dikkat çekti.

Gökhan Yıldırım’ın açıkmaları şu şekilde:

“Gerek kulübümüzün gerekse oyuncumuzun menfaatleri göz önünde bulundurularak oyuncumuz Jaba’nın Gebzespor’a 13 maç olmak üzere, şartlı olarak transferi gerçekleşmiştir.

Gerek kişiliği gerek futbolu ile gerçek profesyonel olduğunu ispat etmiş, geldiği gün gibi giderken de bizleri gururlandırmıştır. Umuyoruz ki Gebzespor’da da aynı başarıyı gösterecek ve gereken hizmeti verecektir. Oyuncumuz ile 01.05.2017 ile 01.05.2018 tarihlerini kapsayan 2017-2018 futbol sezonu için Antalya Serik 1. Noteri’nde karşılıklı sözleşme imzalanmış, iki taraf da ayrılığın geçici olduğunu ve memnuniyetini göstermiştir. Yeni sezonda takım kadrosunda kaptanımız yer alacaktır.

HABER: ALİ CAN DUMAN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus