03 Ekim 2008 11:06

İstanbul'da program&Hakemler


11 Ekim 2008 Cumartesi
SİLİVRİ STADI
09:00 ÇANTAKÖY - BATIKÖY 1.A.L. 1 07-2 KADİR CENGİZ AYTAÇ TAŞKIN MURAT TORAMAN
11:00 FENERKÖY - KESTANELİK 1.A.L. 1 07-3 BURAK TAŞKINSOY AHMET ÖZYURT HÜSEYİN ERDOĞAN
13:00 KAMİLOBA - T.ANADOLU 1.A.L. 1 07-4 BARBAROS ESA GÖKHAN ESEN KEREM AYDEN
15:00 SİLİVRİ - ÇIKSALIN S.A.L. 5 07-5 ERDOĞAN ÖZKAYA CİHAN ATAŞ MUSTAFA CANKER
ÇATALCA SAHASI
14:00 KABAKÇA - GAZİTEPE B.G. 2 07-6 EROL YILDIZ GÖKHAN ÇIĞRIKÇI CANER ÖZTÜRKMEN
TEPECİK STADI
11:00 KARAAĞAÇ - MİMARSİNAN BLD. B.G. 2 07-7 ALİ EKBER GÜMÜŞKAYAFERHAT ERGİN TURAN B.FERİT MİRASÇIOĞLU
13:30 TEPECİK BLD. - F.K.GÜMRÜK SÜPER İBRAHİM AKAR REMZİ ÜMİT DAVULOĞLU R.BULUT AÇIKGÖZ
GÜRPINAR BELEDİYE STADI
11:00 GÜRPINAR - ES.BOĞAZKÖY U-14 1 07-8 DİLEK KAYA
13:00 B.ÇEKMECE - İST.B.DÜZÜ U-14 1 07-9 DİLEK KAYA
15:00 B.ÇEKMECE - S.MİMARSİNAN B.G. 2 07-10 M.GÜROL BİRBEN HALİL KOCA CİHAN ÇEVİRGEN
BEYLİKDÜZÜ STADI
13:00 GÜZELCE - S.KADIKÖY B.G. 2 07-11 MÜMİN KÖROĞLU CAFER DÖLEK GÖKHAN KESKİN
15:00 ATAKENT - ÜÇYÜZLÜ U-14 10 07-12 MÜMİN KÖROĞLU
HADIMKÖY SAHASI
11:00 HADIMKÖY - ÇELTİK U-14 1 07-13 ÖNDER ÇALIŞ
KARACAKÖY SAHASI
15:00 ÇİFTLİKKÖY - ÇATALCA 1.A.L. 1 07-14 TUNAY KÖSE GÖKSENİN EROĞLU İ.SEMİH İLERİ
ESENYURT
12:00 ESENYURT - SİLİVRİ U-14 1 07-15 ÖNDER EROL
FLORYA METİN OKTAY SAHASI
13:30 GALATASARAY - LÜLEBURGAZSPOR SÜPER SERTAÇ ŞAROĞLU SİNAN UĞUR SİNAN OTLU
AVCILAR TURGUT ÖZAL STADI
11:00 AZİMSPOR - SÖĞÜTLÜÇEŞME B.G. 4 07-16 OLGUN ORAL ONUR KARAGÖL OKAN GEZER
13:00 D.KÖŞKLER - G.TEPE ÖZGENÇLİK B.G. 10 07-17 KENAN YILDIZ ONUR KARAGÖL OKAN GEZER
15:00 AVCILAR BLD. - CFS BAĞCILAR B.G. 10 07-18 SEDAT NACAR SERCAN EREN VOLKAN UĞUNLU
SEFAKÖY KARTAL SAHASI
09:30 FİLİZSPOR - 1907 A.Ç.ÇEŞME U-14 6 07-19 ALKAN SÖĞÜT
11:00 SEFAKÖY - DİKİLİTAŞ B.G. 22 07-20 ALKAN SÖĞÜT BARIŞ DENİZOĞLU SEMİH AĞBULUT
13:00 S.KARTAL - SAMATYA B.G. 6 07-21 MESUT YÜKSEL BARIŞ DENİZOĞLU SEMİH AĞBULUT
15:00 CEN.BARBAROS - ÖZŞİŞLİ 1.A.L. 3 07-22 MUSTAFA SALİH EROLUMUT OZAN ERGİNEL LİDER ARIK
HALKALI ETAP STADI
09:30 CEN.BARBAROS - İST.TRABZON U-14 2 07-23 HÜSEYİN SARSAR
11:00 KOSOVA GÜÇSPOR - GÜN.DOĞUŞ B.G. 10 07-24 HÜSEYİN SARSAR FATİH KÖMEL AHMET BARLAS
13:00 K.ÇEKMECE - K.M.PAŞA U-14 16 07-25 TURGAY ÇALIŞKAN
15:00 İST.DEMİR SPOR - H.R.PAŞA 1.A.L. 11 07-26 SELAHATTİN VULAŞ TURGAY ÇALIŞKAN ALPER HACIKURTİŞ
İFA SAHASI
09:30 İST.SİNOP - EMİREFENDİ U-14 10 07-27 İLKER DEDE
11:00 T.H.Y. - Ç.TEPE ÜMİT B.G. 8 07-28 İLKER DEDE MİKAİL KAÇUK ONUR SİLSÜPÜR
13:00 İKİTELLİ - BEŞYÜZEVLER B.G. 12 07-29 MUSTAFA BAĞÇACI ERMAN AVCI YUNUS YÜCE
15:00 İFA - EROĞLU B.G. 4 07-30 ERMAN AVCI MUSTAFA BAĞÇACI YUNUS YÜCE
KOCASİNAN SAHASI
09:30 B.EVLER OLİMPİK - KARADENİZ U-14 8 07-31 TURGAY GÜZEL
11:00 KOCASİNAN - HAZNEDAR B.G. 18 07-32 TURGAY GÜZEL YALÇIN YILMAZ GÖKHAN ÖZTÜRK
13:00 İST.ARTVİN - ŞEHZADEBAŞI B.G. 16 07-33 YÜCEL YILMAZ YALÇIN YILMAZ GÖKHAN ÖZTÜRK
15:00 B.EVLER OLİMPİK - İSTİKLAL 1.A.L. 13 07-34 UFUK ALTUNBAŞ SADIK DEREYATUK VEYSEL DAĞ
BAHÇELİEVLER SAHASI
11:00 IRMAKSPOR - ZARA EKİNLİ U-14 12 07-35 ADEM YALÇIN
13:00 İNCİRLİ - YENİBOSNA B.G. 14 07-36 ADEM YALÇIN ÖZGÜR SERİNYEL Y.EMRE AKBULUT
15:00 SAKARYA İMÇ. - Y.ESNAF B.G. 8 07-37 KADİR DEMİROK ÖZGÜR SERİNYEL Y.EMRE AKBULUT
MERTER SAHASI
09:30 DAMLASPOR - ESENLER U-14 6 07-38 MURAT GÜÇLÜ
11:00 İST.BULANCAK - H.TAŞTEPE U-14 8 07-39 MURAT GÜÇLÜ
14:00 YEŞİLDİREK - ÇAPA 1.A.L. 15 07-40 HABİB TİRYAKİ YALÇIN ÇELİK MUSTAFA BİLGİLİ
Tarih : 11 Ekim 2008 Cumartesi Sayfa 2
BAKIRKÖY BELEDİYE SAHASI
09:30 BAKIRKÖY - K.ÇEKMECE B.G. 16 07-41 ARİF CEVİZCİ A.TURAN YİĞİTER EBUBEKİR DEMİRELLİ
11:00 Z.YILDIZ - Ş.SANAYİ 1.A.L. 7 07-42 KORAY ÜNAYDIN A.TURAN YİĞİTER EBUBEKİR DEMİRELLİ
13:00 B.ZARA - KARTALTEPE 1.A.L. 5 07-43 BİLAL DEMİR ALİ PARLAK ÇAĞLAR FIRAT VATAN
15:00 B.TRAKYA - GÜRPINAR S.A.L. 5 07-44 OKAN KIZILKAYA ALİ PARLAK ÇAĞLAR FIRAT VATAN
GÜNGÖREN STADI
10:00 GÜNEŞTEPE - ARNAVUTKÖY BLD. U-14 6 07-45 EMRE VARIŞOĞLU
11:30 TOPKAPI - EROKSPOR B.G. 14 07-46 EMRE VARIŞOĞLU MUSTAFA AYDIN ONUR KARABUL
13:00 DAVUTPAŞA - AYAZAĞA ESEN B.G. 24 07-47 ŞENOL SUSAM MUSTAFA AYDIN ONUR KARABUL
15:00 HAZ.ÇETİNKAYA - ALBAYRAK B.G. 16 07-48 AYHAN KAHRAMAN OKAN AKBAL RAMAZAN TURAN
BAĞCILAR BLD. STADI
10:00 BAĞ.G.GÜCÜ - S.TEPE OF SPOR U-14 12 07-49 BERATİ USTA
11:30 BAĞCILAR - İSTİKLAL U-14 2 07-50 BERATİ USTA
13:00 RUMELİ İ.Y - MERKEZEFENDİ B.G. 22 07-51 UĞUR TEMEL HAYDAR AKBULUT MEHMET ALİ AKÇA
15:00 İST.BULANCAK - K.M.PAŞA 1.A.L. 3 07-52 BEKİR KORKMAN CANKUT GÖNENÇ FATİH ŞAHİN
ZEYTİNBURNU AMATÖR SAHASI
09:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - İST.BAYBURT U-14 10 07-53 FARUK AKGÖL
11:00 YEŞİLILGAZ - K.GÜLLÜOĞLU B.G. 16 07-54 FARUK AKGÖL SEMİH MENGİ YALÇIN TAŞKIN FURAT
13:00 DAMLASPOR - ŞİŞLİ YAYLA 1.A.L. 13 07-55 ENGİN CİMŞİT MUSTAFA DURMAZ HARUN ŞAFAK KUŞCU
15:00 TELSİZ - F.HİLAL 1.A.L. 11 07-56 BURHAN YALÇIN MUSTAFA DURMAZ HARUN ŞAFAK KUŞCU
NAMIK SEVİK STADI
09:00 CERRAHPAŞA - GAZİ MAH. 1.A.L. 9 07-57 BÜLENT SÜER ÜMİT UĞUR YARIMCA ABDURRAHMAN CESUR
11:00 YENİGAYRET - MURADİYE 1.A.L. 15 07-58 ENDER BOZBAY ÜMİT UĞUR YARIMCA ABDURRAHMAN CESUR
13:00 YEDİKULE - BAĞ.G.GÜCÜ 1.A.L. 3 07-59 CEM ÖZKIR ERDOĞAN CEBE FATİH FİDAN
15:00 HALİÇ - TAKSİM S.A.L. 5 07-60 LATİF TURGUT ERDOĞAN CEBE FATİH FİDAN
VEFA STADI
15:00 VEFA - A.HİSARI S.A.L. 2 07-61 HARUN YÜCEDAĞ HALİL KURT KEREM ERSOY
BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI
09:30 B.PAŞA TUNA - GÜNYAMAÇ B.G. 24 07-62 ÜNAL YENTÜR SAMET USTA OKAN AKIN
11:00 MURATPAŞA - ÖZALTAY B.G. 18 07-63 ÇAĞLAR PEKTAŞ SAMET USTA OKAN AKIN
13:00 CEVATPAŞA - KEMERBURGAZ 1.A.L. 9 07-64 FEHMİ ES İSAH DEMİRCAN İHSAN DOĞAN
15:00 ALTINTEPSİ - AV.CİHANGİR 1.A.L. 5 07-65 GÖKMEN DAĞ İSAH DEMİRCAN İHSAN DOĞAN
ESENLER BELEDİYE STADI
09:30 ES.ÖZ Y.SELİM - ÖZDOĞAN YILDZ B.G. 24 07-66 YUNUS TAŞKIN EMRE YANIK ERDEM DUVARCI
11:00 ÜÇYÜZLÜ - S.GÖL BİRLİK 1.A.L. 13 07-67 KEREM ALTINÇİÇEK EMRE YANIK ERDEM DUVARCI
13:00 ESENLER - NİŞANTAŞI 1.A.L. 11 07-68 KORAY GÜNDOĞDU DENİZ DEMİR ERHAN SARGIN
15:00 REŞADİYE - TEPEBAĞ KÜLTÜR S.A.L. 1 07-69 RECEP KOCABAŞ DENİZ DEMİR ERHAN SARGIN
KARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI
11:00 İST.BAFRA - ESENLER K.YILDIZ U-14 2 07-70 FATİH ÇALIŞKAN
13:00 GOP.VENÜS - ESENLER K.YILDIZ 1.A.L. 9 07-71 FATİH ÇALIŞKAN HÜSEYİN ŞAHİNÖZ RAMAZAN GÜNGÖR
15:00 KARADENİZ - HASKÖY S.A.L. 1 07-72 LEVENT AKTAN MUZAFFER KAŞIKÇI ÖMER TURHAN
SEYİT ATEŞ STADI
11:00 KÜÇÜKKÖY - ZEYTİNBURNU U-14 24 07-73 CENGİZ ATAŞ
13:00 G.O.PAŞA - BEYKOZ 1908 B.G. 36 07-74 CENGİZ ATAŞ FATİH HATUN UĞUR TÜRKER
15:00 KÜÇÜKKÖY - FENERBAHÇE B.G. 36 07-75 FARUK AYDIN FATİH HATUN UĞUR TÜRKER
ZARA EKİNLİ STADI
13:00 SULTANÇİFTLİĞİ - GÜNEY YILD B.G. 20 07-76 ADEM AKTURAN KORKUT HEKİM CEMİL BAKIRTAŞ
15:00 ZARA EKİNLİ - ALİBEY S.A.L. 3 07-77 CÜNEYT TURGUTALP ADEM AKTURAN CEMİL BAKIRTAŞ
GAZİ MAHALLESİ SAHASI
11:00 REŞADİYE - ALTINOVA U-14 8 07-78 MURAT AKDUMAN
13:00 ALEMDAR - M.KÖY TAYFUN B.G. 4 07-79 MURAT AKDUMAN ERDİNÇ ZENGİN ARİF DEMİRBAĞ
15:00 ALTINASLAR - GÜNGÖREN B.G. 12 07-80 ALİ UĞURTAN DEMİRTAŞERDİNÇ ZENGİN ARİF DEMİRBAĞ
KARAYOLLARI ÖZKARTAL STADI
15:00 YENİ ÖZKARTAL - OKMEYDANI B.G. 6 07-81 GÜNALPER ÇİÇEK CEM ÖZCAN EREN KABALOĞLU
KAZIM KARABEKİR STADI
15:00 K.K.BEKİR MEVLANA - ALTINOVA 1.A.L. 7 07-82 AYHAN ALTUNIŞIK HASAN VOLKAN ÇELİK KUTSAL GURBETÇİ
ALİBEYKÖY STADI
11:00 ALİBEYKÖY - İST.SPOR A.Ş. B.G. 36 07-83 CENGİZ ATEŞ NACİ AKAY ADEM YAVANLI
13:30 ALİBEYKÖY - EYÜP SÜPER A ŞENCAN KÖZEN SERHAT TAN SAYİT ERDEM
ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI
09:30 PARSELLER - KANARYA U-14 4 07-84 GÖKHAN AĞTAŞ
Tarih : 11 Ekim 2008 Cumartesi Sayfa 3
11:00 TAŞKÖPRÜ - GENÇLERBİRLİĞİ B.G. 14 07-85 LEVENT DEĞİRMENCİ ALİ ABANOZ BARTU ERCAN
13:00 GÖKTÜRKSPOR - H.EDİP ADIVAR B.G. 20 07-86 ADEM KOÇ ALİ ABANOZ BARTU ERCAN
15:00 PARSELLER - BEZİRGANBAHÇE 1.A.L. 3 07-87 YUNUS ÖKTEN BERK KAYA KADİR KAYIKCI
RAMİ AHMET GENÇ SAHASI
13:00 RAMİ - A.HÜRRİYET B.G. 6 07-88 DOĞUKAN GÜLEÇ TEKİN TEPE AHMET EFE TOKSÖZ
15:00 RAMİ Y.MAH. - R.HİSARI 1.A.L. 7 07-89 ONUR BOSTANCIOĞLUDOĞUKAN GÜLEÇ TEKİN TEPE
EYÜP BELEDİYESİ BAHARİYE STADI
09:30 B.TRAKYA - KARTALTEPE U-14 4 07-90 ERSİN MADENDERE
11:00 VEFA - OKYANUS U-14 14 07-91 ERSİN MADENDERE
13:00 ŞAFAKSPOR - Ç.G.BİRLİĞİ B.G. 14 07-92 ULAŞ KOÇER DENİZ CANER ÖZARAL ONUR ÇAYIRALTI
15:00 KALESPOR - Y.ORTABAYIR B.G. 10 07-93 DENİZ CANER ÖZARALULAŞ KOÇER ONUR ÇAYIRALTI
YILDIZTABYA STADI
09:30 YILDIZTABYA - H.R.PAŞA U-14 16 07-94 KADİR SEVİM
11:30 YILDIZTABYA - BAYRAMPAŞA S.A.L. 5 07-95 BAYRAM BAŞKAN HASAN YANIK KADİR SEVİM
13:30 KÜÇÜKKÖY - BEYKOZ 1908 SÜPER A AYDIN VATANSEVER ŞEREF ŞEKER SERKAN TÜRKSOY
15:30 G.O.PAŞA - ZEYTİNBURNU SÜPER A ÇİLEM YAŞAR ŞEREF ŞEKER SERKAN TÜRKSOY
BALAT ÇİM SAHASI
11:00 B.ŞEHİR BLD. - BEŞİKTAŞ A.Ş. U-14 24 07-96 ŞERAFETTİN ÇELİK
13:30 B.ŞEHİR BLD. - KARTAL SÜPER B ENGİN UZUNÇELEBİ SERKAN ÇİĞDEM OZAN BİLEYCİ
CANKURTARAN ÇİM SAHA
15:00 KADIRGA - HADIMKÖY S.A.L. 3 07-97 OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIRERHAN ÇENE MEHMET BAKIRCIOĞLU
KULAKSIZ OKSPOR STADI
09:30 TAKSİM - TOZKOPARAN U-14 2 07-98 MURAT KUTLU
13:00 CEVİZLİ - FİŞEKSPOR B.G. 22 07-99 MURAT KUTLU MUSTAFA ÇALIŞKAN SERCAN SULTAN
15:00 K.OKSPOR - ÖZALİBEYKÖY B.G. 8 07-100 DENİZ HASANOĞLU MUSTAFA ÇALIŞKAN SERCAN SULTAN
SÜTLÜCE SAHASI
09:00 ÇIKSALIN - HASKÖY U-14 16 07-101 ALİ RIZA ÖZKAN
11:00 T.TAYFUN - MECİDİYEKÖY 1.A.L. 13 07-102 ALPASLAN CEBE GÜRAY ÇİTİLOĞLU ALİ YILMAZ
13:00 B.Y.ÇARŞI - BAHÇELİEVLER 1.A.L. 11 07-103 MERT GÜZENGE GÜRAY ÇİTİLOĞLU ALİ YILMAZ
15:00 SÜTLÜCE - İST.SİNOP S.A.L. 3 07-104 ADEM DALBAY GÖKHAN KAYA MURAT BAŞ
KAĞITHANE BLD. NURTEPE ÇİM STADI
09:00 Y.S.SELİM - KUŞTEPE 1.A.L. 7 07-105 ORHAN YARIMDAĞ SEFA DÜMDÜZ ALİ EMRE DENGİZ
11:00 SADABAT - ŞİRİNEVLER B.G. 18 07-106 SEFA DÜMDÜZ ALİ EMRE DENGİZ MURAT ERTAŞ
13:00 ALTINYILDIZ - BOĞAZİÇİ 1.A.L. 15 07-107 E.AYKUT OKŞAK MURAT ERTAŞ YASİN AYDIN
15:00 ÖRNEKTEPE - TOZKOPARAN 1.A.L. 9 07-108 ABDÜLKADİR DÜZGÜN ERSİN BOZACIOĞLU YASİN AYDIN
KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI
11:00 S.TEPE YEŞİLCE - Z.HÜRRİYET B.G. 20 07-109 SEFA MUTLU MUSTAFA ÜNAL MEHMET MIZRAK
13:00 ŞEHREMİNİ - ARNAVUTKÖY 1.A.L. 5 07-110 ABDULLAH MUSTAFA ÜNAL MEHMET MIZRAK
15:00 P.İÇİ KÖPRÜLÜ - Y.ESENYURT S.A.L. 1 07-111 AKIN PLAK UMUT AKYILDIZ YUSUF BEKTAŞ
ÇELİKTEPE SAHASI
13:00 Y.KEMAL İ.Y. - YENİYOL B.G. 6 07-112 AYDIN COŞKUN ŞAHAP ALTUNHAN YAĞIZ KALPAKOĞLU
15:00 ÇELİKTEPE - YÜCESPOR 1.A.L. 15 07-113 FURKAN DEDEOĞLU ŞAHAP ALTUNHAN YAĞIZ KALPAKOĞLU
MEHDİ SANCAK SAHASI
09:30 ŞİRİNTEPE - CEVATPAŞA U-14 16 07-114 METİN VATANSEVER
11:00 İSTİNYE - İGDAŞ B.G. 22 07-115 METİN VATANSEVER MEHMET EMİN YAVANLI İBRAHİM ANILMIŞ
13:00 REŞİTPAŞA - MAHMUTBEY B.G. 24 07-116 SABRİ BİLEN SEDAT YILDIZ KAĞAN KILIÇ
15:00 HARMANTEPE - ATIŞALANI B.G. 18 07-117 SEDAT YILDIZ SABRİ BİLEN KAĞAN KILIÇ
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI
12:30 YILDIZ - ALBAYRAK U-14 12 07-118 TAMER MİTHAT
13:45 ORTAKÖY - MERTER B.G. 8 07-119 TAMER MİTHAT ESER IŞIK UĞUR BOZDEMİR
15:30 ETİLER - B.PAŞA TEKNİK B.G. 12 07-120 SONER GARİP ESER IŞIK UĞUR BOZDEMİR
SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI
09:30 YENİKÖY - ÖRNEKTEPE U-14 14 07-121 AHMET AKAY
11:00 Ç.BAŞI ÖZKAN - EMLAKBANK B.G. 20 07-122 AHMET AKAY ÖVGÜ DOĞAN UMUT BEHEM
13:00 SARIYER BLD. - ÖZ FATİH 1.A.L. 5 07-123 ÖZER BEKTAŞ KEREM YILDIRIM MEHMET TOLGA TARIK
15:00 YENİKÖY - İST.B.DÜZÜ S.A.L. 3 07-124 SÜLEYMAN YAVAŞOĞLUKEREM YILDIRIM MEHMET TOLGA TARIK
AYAZAĞA ATATÜRK STADI
09:30 MECİDİYEKÖY - B.PAŞA DEMİR U-14 8 07-125 BAYRAM AFAT
11:30 AYAZAĞA - TELSİZ U-14 14 07-126 BAYRAM AFAT
13:00 SARIYER - G.O.PAŞA U-14 24 07-127 BİLAL YERLİKAYA
15:00 GÜRSELSPOR - BAHÇELİEVLER U-14 12 07-128 BİLAL YERLİKAYA
Tarih : 11 Ekim 2008 Cumartesi Sayfa 4
B.J.K. FULYA ÇİM TESİSLERİ SAHASI
13:30 BEŞİKTAŞ A.Ş. - A.ÜSKÜDAR 1908 SÜPER A BORA UÇAR SERKAN DİNDAROL MEHMET CAN ÖZKAN
16:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - GÜNGÖREN BLD. B.G. 36 07-129 OĞUZ EMRE KAYA ÖNDER GÜLMEZ AHMET KARANFİL
SPOR AKADEMİSİ SAHASI
09:30 ÇUBUKLU - KAVACIK B.G. 28 07-130 ERMAN KARTALER B.ERDİNÇ KADIOĞLU CANER ÇITAK
11:00 GÜMÜŞSUYU - DOLAYOBA B.G. 30 07-131 BARBAROS KÖMÜRCÜ UĞUR İNANMAZ HAKAN YOLDAŞ
13:00 KİRAZLITEPE - TAŞDELEN U-14 20 07-132 OZAN KARAKUŞ
15:00 BEYLERBEYİ - KASIMPAŞA B.G. 36 07-133 İLHAN ALTINBAŞ ÖMER AYDIN RAŞİT ERDOĞAN
SPOR AKADEMİSİ STADI
09:30 BAĞLARBAŞI - DUDULLU B.G. 34 07-134 ESRA PARLAK KEREM AKTAKAS BARIŞ KAMİL GÖNCÜ
11:00 ÇAVUŞBAŞI - LİBADE 1.A.L. 19 07-135 ÇAĞDAŞ ALTAY ABDULLAH DEMİRCİ EKREM ÖZYÜREK
13:00 ÇENGELKÖY - F.KELKİT B.G. 28 07-136 ADEM MENTEŞE CEMİL YARALI FERDİ CAN
15:00 SULTANTEPE - İDEALTEPE S.A.L. 1 07-137 AYKUT ÇAKMAK YAVUZ ÖZDEMİR MEHMET YILDIZ
KAVACIK STADI
11:00 KANLICA - FERAHSPOR U-14 20 07-138 C.MUHİTTİN AĞILGAT
13:00 SOĞUKSU - ÇİĞDEMSPOR B.G. 34 07-139 EMRE ATLAS H.BURAK SEHERLİ ERDİNÇ BOSTANCI
15:00 PAŞABAHÇE - İÇERENKÖY İ.Y. B.G. 34 07-140 HAKAN TEZCAN H.SELİM ASİL MEHMET KAPTAN
SELİMİYE STADI
11:30 KİRAZLITEPE - M.K.PAŞA S.A.L. 3 07-141 CEM İPEK ŞENER KÖSE TUNAY ATEŞ
13:30 BEYLERBEYİ - İST.SPOR A.Ş. SÜPER B SEMİH DURAN ZEKİ KARACA ŞERİF ŞAHİN
15:30 SELİMİYE - İST.BAYBURT S.A.L. 5 07-142 HİLVAN KARADAĞ İBRAHİM YÜCE YAHYA DOĞAN
ÇEKMEKÖY STADI
09:30 SULTANTEPE - S.BEYLİ BLD. U-14 22 07-150 SEÇGİN KEKLİK
11:00 İST.SİTE - TUZLA U-14 18 07-151 ÖNER KALOĞLU
13:00 ÇAKMAKSPOR - TUNUSBAĞI B.G. 28 07-152 MURAT KANTEKİN ADEM KIRMIZIGÜL BURAK KIZILIRMAK
15:00 İCADİYE - YAKACIK 1.A.L. 17 07-143 GÖKMEN OLGAÇ MUSTAFA KUBİLAY CEM BORATAY ALA
YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI
13:00 YONCASPOR - BULVARSPOR 1.A.L. 19 07-144 OBEN MERAL BAYSALNACİ ŞİMŞEK YALÇIN KILIÇASLAN
15:00 YENİSAHRA - İST.SİTE 1.A.L. 17 07-145 SERDAR KAYHAN CANER TÖRE BORAHAN GÜVEN
İÇERENKÖY SAHASI
13:00 F.TEPE D.PINAR - TOKATKÖY B.G. 30 07-146 KAMİL KARAYTU UĞUR TOPAL ADEM ULUTAŞ
15:00 KOZYATAĞI - YAMANSPOR B.G. 26 07-147 YAŞAR PALANCI A.VOLKAN IŞIK EMRE ÇELEBİ
MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI
13:00 ÇAVUŞOĞLU - GÜLSUYU B.G. 32 07-148 ERSİN KAYABAŞI BORAY SUCUĞ ERTUĞ FIRATLI
15:00 İST.DARÜLACEZE - ÇEKMEKÖY B.G. 30 07-149 İBRAHİM ASLANTAŞ OĞUZHAN BİLGİÇ OKAN GÜNAY
ÜMRANİYE BLD. ÇİM STADI
15:00 ÜMRANİYE - GÜRSELSPOR S.A.L. 3 07-153 OKTAY BİÇER NAİL TOPAL BARIŞ ÇETİN
ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI
11:00 YELDEĞİRMENİ - ALTINORDU B.G. 34 07-154 MEHMET AĞAÇLI BURAK TEMÜR MURAT ER
13:00 ÜMRANİYE - LİBADE U-14 22 07-155 SEFA UĞUR
15:00 ÇAMLICA - SOĞANLIK B.G. 26 07-156 AYKUT ORHAN MURAT KAYAPA ERTAN BÜYÜK
İ.M.E.S. SAHASI
10:00 İ.M.E.S. - A.HİSARI B.G. 32 07-157 EROL KAYA ÇAĞLAR YEŞİL ADEM MİMAROĞLU
12:00 TAÇSPOR - MESUDİYE U-14 22 07-158 TUNCAY CANITEZ
MALTEPE STADI
15:00 A.ÜSKÜDAR 1908 - TEPECİK BLD. TFF 3.
BULVAR STADI
11:00 BULVARSPOR - KURTKÖYSPOR U-14 18 07-159 OSMAN KILIÇ
13:00 HARB-İŞ - BOSTANCI 1.A.L. 19 07-160 HAKAN KARAPIÇAK CEYHUN GÖÇMEN GÖKHAN IŞIK
15:00 BAL.YEŞ.BAĞLAR - PENDİK DOĞA 1.A.L. 17 07-161 ERKAN YURTSEVER EMİR ERKUT HAKAN ÖZEN
KARTAL 75. YIL SAHASI
09:30 K.YUVASI - YAKACIK U-14 18 07-162 MEHMET BAYRAM
11:00 ORHANTEPE - FENERYOLU B.G. 32 07-163 DENİZ ŞAHİN MUSA ÇÖMLEK UĞUR BAYDUR
13:00 KARTAL Y.MAH. - DEMİRSPOR B.G. 26 07-164 ERHAN GÜLMÜŞ TOLGA A.KALAYCI SELİM KONUKÇU
15:00 C.KÜLTÜR - V.TAYFUN B.G. 30 07-165 KADİR ULAŞ TOLGA A.KALAYCI SELİM KONUKÇU
B.ŞEHİR BLD. ÇAMLIK STADI (KURTKÖY)
11:00 BAL.YEŞ.BAĞLAR - İCADİYE U-14 20 07-166 TURGAY AKPUNAR
13:00 PENDİK DOĞAN - K.YALI YELKEN U-14 18 07-167 TAYYAR ZENGİN
15:00 D.OBA D.PINAR - KURTKÖYSPOR 1.A.L. 17 07-168 DURSUN KUTLU K.GÖKTAY ÇELEBİ TOLGA DEMİR
SARIGAZİ BELEDİYESİ SAHASI
13:00 ALEMDAĞ - K.ÇAMOLUK B.G. 26 07-169 DENİZ DÜNDAR ÖZKAN SELVİ Ö.BURAK ATILGAN
Tarih : 11 Ekim 2008 Cumartesi Sayfa 5
15:00 SARIGAZİ - SULTANBEYLİ 1.A.L. 19 07-170 ENGİN DEMİRHAL MELİH ORTAKCI MURAT UYGUN
TUZLA BELEDİYESİ SAHASI
13:00 KAYNARCA - SAMANDIRA B.G. 28 07-171 KAMİL BAŞTÜRK S.ERHAN YILDIRIM ÖZCAN SÖNMEZ
15:00 TUZLA - BAĞCILAR S.A.L. 5 07-172 SERKAN ERGÜN ONUR GÖRKEM GÜL LOKMAN POLAT
YAKACIK - SOĞANLIK SAHASI
13:00 İNHİSAR - D.M.O. B.G. 32 07-173 DENİZ KOCA SELİM ÖZEN SERHAT UÇAK
SULTANBEYLİ 75. YIL STADI
11:00 SULTANBEYLİ - SELİMİYE U-14 22 07-174 SERKAN ERKILIÇOĞLU
SULTANBEYLİ BLD. SAHASI
15:00 S.BEYLİ BLD. - HÜR.GÜCÜ S.A.L. 1 07-175 EMRE KOSİF SEGAH TUNÇKOL ÜMİT ASLAN
ERDOĞAN DEMİRÖREN SAHASI
15:00 ORHANLI BLD. - LEVENT S.A.L. 1 07-176 HASAN ALBAYRAK ERMAN ELYAĞUTU OZAN BEKTAŞ
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


12 Ekim 2008 Pazar
SİLİVRİ STADI
11:00 ALİPAŞA - ALİBEY B.G. 1 07-177 ALİ EKBER GÜMÜŞKAYA B.FERİT MİRASÇIOĞLU CAFER DÖLEK
13:00 SİLİVRİ - ÇATALCA B.G. 1 07-178 KEREM AYDEN B.FERİT MİRASÇIOĞLU CAFER DÖLEK
15:00 BEYCİLER - SELİMPAŞA 1.A.L. 2 07-179 SERKAN OK KEREM AYDEN BURAK TAŞKINSOY
BEYLİKDÜZÜ STADI
11:00 İST.B.DÜZÜ - ESENYURT B.G. 1 07-180 EMRE VARIŞOĞLU CİHAN ÇEVİRGEN EBUBEKİR DEMİRELLİ
13:00 ATAKENT - TAKSİM B.G. 23 07-181 ÖNDER EROL ERDOĞAN CEBE FATİH FİDAN
15:00 İNCİRTEPE - KAVAKLI 1.A.L. 2 07-182 MUSTAFA GÜREŞ ERDOĞAN CEBE FATİH FİDAN
HADIMKÖY SAHASI
11:00 HADIMKÖY - GÜRPINAR B.G. 1 07-183 KENAN YILDIZ GÖKHAN ÖZTÜRK LİDER ARIK
13:00 ARNAVUTKÖY - TOZKOPARAN B.G. 7 07-184 ENDER BOZBAY GÖKHAN ÖZTÜRK LİDER ARIK
15:00 ÖMERLİ KÖYÜ - AKALAN 1.A.L. 2 07-185 İLKER DEDE TURGAY ÇALIŞKAN SİNAN UĞUR
KARACAKÖY SAHASI
15:00 KARACAKÖY BLD. - MURATBEY 1.A.L. 2 07-186 DİLEK KAYA SERCAN EREN HÜSEYİN ERDOĞAN
FLORYA METİN OKTAY SAHASI
11:00 GALATASARAY - PENDİK B.G. 35 07-187 GÖKHAN ESEN DOĞUKAN GÜLEÇ UMUT OZAN ERGİNEL
AVCILAR TURGUT ÖZAL STADI
11:00 AMBARLI - SULTANGAZİ B.G. 11 07-188 EROL YILDIZ GÖKHAN KESKİN FERHAT ERGİN TURAN
13:00 KANARYA - CEYLANSPOR B.G. 23 07-189 KADİR CENGİZ GÖKHAN KESKİN FERHAT ERGİN TURAN
15:00 ŞİRİNEVLER - ÖZDOĞAN YILDIZ 1.A.L. 8 07-190 HASAN YİĞİT KASAKOLU SERKAN DİNDAROL MUSTAFA DURMAZ
SEFAKÖY KARTAL SAHASI
09:30 S.KARTAL - Y.ORTABAYIR U-14 7 07-191 NEŞAT VATANSEVER
11:00 Y.ESNAF - SAKARYA İMÇ. 1.A.L. 4 07-192 NEŞAT VATANSEVER BÜLENT ERAYKUTLU ÇAĞLAR FIRAT VATAN
13:00 ÖZMURAT - F.YAYLA 1.A.L. 12 07-193 ÖNDER MAZLUM BÜLENT ERAYKUTLU ÇAĞLAR FIRAT VATAN
15:00 S.KARTAL - İST.GÜMÜŞHANE 1.A.L. 14 07-194 ÖZKAN ARSEVEN BÜLENT ERAYKUTLU ÇAĞLAR FIRAT VATAN
HALKALI ETAP STADI
09:30 RUMELİ İ.Y - ÖZALTAY U-14 11 07-195 İBRAHİM AKAR
11:00 CEN.BARBAROS - B.Y.ÇARŞI B.G. 13 07-196 İBRAHİM AKAR A.TURAN YİĞİTER HALİL KOCA
13:00 HALKALI - LANGA B.G. 15 07-197 MEHMET LATİF TURGUT A.TURAN YİĞİTER HALİL KOCA
15:00 T.H.Y. - B.YEŞİLOVA 1.A.L. 4 07-198 İRFAN SEVİM ABDURRAHMAN CESUR MEHMET BAKIRCIOĞLU
İFA SAHASI
09:30 İFA - KOSOVA GÜÇSPOR U-14 5 07-199 M.GÜROL BİRBEN
11:00 CFS BAĞCILAR - M.KÖY TAYFUN U-14 15 07-200 NİYAZİ BAKŞİ
13:00 H.TAŞTEPE - ÇAPA B.G. 11 07-201 SELAHATTİN TELLİ GÖKSENİN EROĞLU İ.SEMİH İLERİ
15:00 İST.DEMİR SPOR - KÜÇÜKPAZAR B.G. 13 07-202 MÜMİN KÖROĞLU GÖKSENİN EROĞLU İ.SEMİH İLERİ
ŞENLİKKÖY STADI
15:00 BAKIRKÖY - GÜZELCE S.A.L. 6 07-203 İSMAİL OSMA AHMET ÖZYURT ALİ ORKUN AKPINAR
BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI
15:00 KOCASİNAN - CANKURTARAN S.A.L. 2 07-204 ÜNAL YENTÜR CANKUT GÖNENÇ DENİZ CANER ÖZARAL
BAHÇELİEVLER SAHASI
11:00 ŞİRİNEVLER - İST.ARTVİN U-14 7 07-240 OKAN KIZILKAYA
13:00 HAZNEDAR - GÜN.DOĞUŞ U-14 5 07-205 OKAN KIZILKAYA
15:30 YENİBOSNA - GÜNYAMAÇ U-14 9 07-206 OKAN KIZILKAYA
MERTER SAHASI
11:00 MERTER - İKİTELLİ U-14 9 07-207 KORAY ÜNAYDIN
13:00 YEŞİLDİREK - YENİ GÜNEŞ B.G. 25 07-208 REMZİ ÜMİT DAVULOĞLU ALPER HACIKURTİŞ OKAN GEZER
Tarih : 12 Ekim 2008 Pazar Sayfa 6
BAKIRKÖY BELEDİYE SAHASI
09:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - GÜNEŞLİ B.G. 23 07-209 TUNAY KÖSE YALÇIN ÇELİK YÜCEL YILMAZ
11:00 EROĞLU - GÜNYAMAÇ 1.A.L. 14 07-210 ŞENOL SUSAM YALÇIN ÇELİK YÜCEL YILMAZ
13:00 MERKEZEFENDİ - TOPKAPI 1.A.L. 6 07-211 LEVENT ÇETİNKAYA YALÇIN ÇELİK YÜCEL YILMAZ
15:00 İNCİRLİ - BEŞYÜZEVLER S.A.L. 2 07-212 SERDAR AKKOÇOĞLU METİN CEBECİ SERDAR KİP
GÜNGÖREN STADI
09:30 GÜNGÖREN - BAKIRKÖY U-14 13 07-213 ÖZER BEKTAŞ
11:00 OKYANUS - SİYAVUŞPAŞA B.G. 7 07-214 ÖZER BEKTAŞ ONUR KARABUL ONUR KARAGÖL
13:00 ALTINOVA - B.EVLER İ.Y. B.G. 3 07-215 BİLAL DEMİR ONUR KARABUL ONUR KARAGÖL
15:00 MERTER - H.EDİP ADIVAR 1.A.L. 6 07-216 SERHAT TURAN ONUR KARABUL ONUR KARAGÖL
BAĞCILAR BLD. STADI
09:30 BAĞ.G.GÜCÜ - B.TRAKYA B.G. 9 07-217 BURHAN YALÇIN ERDEM DUVARCI FATİH HATUN
11:00 BAĞCILAR - ÇAYIRBAŞI B.G. 15 07-218 CEM ÖZKIR ERDEM DUVARCI FATİH HATUN
13:00 RUMELİ İ.Y - TAŞKÖPRÜ 1.A.L. 12 07-219 SİNAN VANLI R.BULUT AÇIKGÖZ MUSTAFA BİLGİLİ
15:00 MAHMUTBEY - M.ŞEVKETPAŞA 1.A.L. 10 07-220 MEHMET CİVAK R.BULUT AÇIKGÖZ MUSTAFA BİLGİLİ
ZEYTİNBURNU STADI
15:00 ZEYTİNBURNU - KONYA ŞEKERSPOR TFF 2.
ZEYTİNBURNU AMATÖR SAHASI
09:30 BEŞTELSİZ - ZARA EKİNLİ B.G. 25 07-221 ENGİN CİMŞİT YALÇIN TAŞKIN FURAT Y.EMRE AKBULUT
11:00 YEŞİLILGAZ - NURTEPE U-14 13 07-222 ENGİN CİMŞİT
13:00 TELSİZ - ŞİŞLİ YAYLA B.G. 25 07-223 MUSTAFA BAĞÇACI YALÇIN TAŞKIN FURAT Y.EMRE AKBULUT
15:00 EROĞLU - GENÇLERBİRLİĞİ U-14 9 07-224 MUSTAFA BAĞÇACI
NAMIK SEVİK STADI
09:30 YEDİKULE - M.K.PAŞA B.G. 5 07-225 ERMAN AVCI FATİH KÖMEL ONUR SİLSÜPÜR
11:00 K.M.PAŞA - CEVATPAŞA B.G. 15 07-226 SERTAÇ ŞAROĞLU FATİH KÖMEL ONUR SİLSÜPÜR
13:00 ŞEHREMİNİ - ÇELİKTEPE B.G. 3 07-227 BAYRAM BAŞKAN YALÇIN YILMAZ YUNUS YÜCE
15:00 GÜZELHİSAR - MECİDİYEKÖY B.G. 17 07-228 OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIR YALÇIN YILMAZ YUNUS YÜCE
VEFA STADI
15:00 F.K.GÜMRÜK - YALOVA TFF 3.
BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI
09:00 TERAZİDERE - İGDAŞ 1.A.L. 10 07-229 ÖZCAN AKARSU HASAN YANIK AYTAÇ TAŞKIN
11:00 MURATPAŞA - GÖKTÜRKSPOR 1.A.L. 12 07-230 SEMİH KAZAN HASAN YANIK AYTAÇ TAŞKIN
13:00 B.PAŞA TUNA - B.ÇEKMECE S.A.L. 4 07-231 MUSTAFA DİNÇER FATİH ŞAHİN İSAH DEMİRCAN
15:00 YENİYOL - SPOR NET 1.A.L. 4 07-232 HÜSEYİN SARSAR FATİH ŞAHİN İSAH DEMİRCAN
ESENLER BELEDİYE STADI
09:30 ESENLER K.YILDIZ - K.SARIÇUBUK 81 B.G. 7 07-233 AKIN PLAK ERDEM DUVARCI FATİH HATUN
11:00 REŞADİYE - KARADENİZ B.G. 3 07-234 CÜNEYT TURGUTALP ERDEM DUVARCI MUSA GÖÇER
13:00 B.PAŞA SİNOP - GÜNGÖREN 1.A.L. 8 07-235 UĞUR TEMEL BARBAROS ESA GÖKMEN DAĞ
15:00 ES.ÖZ Y.SELİM - SADABAT 1.A.L. 10 07-236 ŞENCAN KÖZEN BARBAROS ESA GÖKMEN DAĞ
KARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI
11:00 TERAZİDERE - ÖZDOĞAN YILDIZ U-14 3 07-237 ADEM YALÇIN
13:00 GOP.VENÜS - İST.TRABZON B.G. 13 07-238 ADEM YALÇIN OKAN AKBAL VEYSEL DAĞ
15:00 YIL.BOSNA - TEPECİK BLD. B.G. 35 07-239 FATİH ÇALIŞKAN OKAN AKBAL VEYSEL DAĞ
SEYİT ATEŞ STADI
13:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - FİLİZSPOR B.G. 19 07-241 LEVENT KARABUDAK BARIŞ DENİZOĞLU SAMET USTA
ZARA EKİNLİ STADI
15:00 SULTANÇİFTLİĞİ - FERİKÖY S.A.L. 4 07-242 ALİ KARAÇELİK İHSAN DOĞAN ULAŞ KOÇER
GAZİ MAHALLESİ SAHASI
09:30 B.PAŞA TEKNİK - S.TEPE YEŞİLCE U-14 3 07-243 FARUK AYDIN
11:00 ALTINTEPSİ - BOĞAZİÇİ B.G. 25 07-244 FARUK AYDIN ADEM YAVANLI ALİ ABANOZ
13:00 DAMLASPOR - CERRAHPAŞA B.G. 9 07-245 ENGİN UZUNÇELEBİ ADEM YAVANLI ALİ ABANOZ
15:00 İST.BAFRA - BOLLUCA B.G. 11 07-246 ÇİLEM YAŞAR BERK KAYA NACİ AKAY
ALBAYRAK ÇİM STADI
15:00 ALBAYRAK - ÇENGELKÖY S.A.L. 6 07-247 SELAMİ KARAHANCI UĞUR ÖRÜN TUNCAY BEYGİRCİ
KARAYOLLARI ÖZKARTAL STADI
15:00 OF-HAYRAT - ÇIKSALIN B.G. 5 07-248 ADEM DALBAY SEMİH MENGİ YASİN AYDIN
KAZIM KARABEKİR STADI
15:00 K.K.BEKİR MEVL - P.İÇİ KÖPRÜLÜ B.G. 5 07-249 KORAY BİLGE RAMAZAN GÜNGÖR HASAN VOLKAN ÇELİK
KÜÇÜKKÖY STADI
15:00 KÜÇÜKKÖY - OYAK RENAULT TFF 3.
ALİBEYKÖY STADI
Tarih : 12 Ekim 2008 Pazar Sayfa 7
15:00 ÖZALİBEYKÖY - İST.ARTVİN 1.A.L. 12 07-250 ÜNAL SEZER GÖZÜKARA SAYİT ERDEM SERKAN ÇİĞDEM
ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI
09:00 PARSELLER - B.EVLER OLİMPİK B.G. 11 07-251 BÜLENT SÜER EREN KABALOĞLU UĞUR TÜRKER
11:00 ÖZALİBEYKÖY - İNCİRLİ U-14 13 07-252 BÜLENT SÜER
13:00 RAMİ Y.MAH. - KARTALTEPE B.G. 17 07-253 ALİ RIZA ÖZKAN ŞAHAP ALTUNHAN RAMAZAN TURAN
15:00 S.GÖL BİRLİK - F.HİLAL B.G. 9 07-254 BAYRAM AFAT ŞAHAP ALTUNHAN RAMAZAN TURAN
EYÜP BELEDİYESİ BAHARİYE STADI
09:30 Y.SELİM. İLK. OK. - K.OKSPOR U-14 3 07-255 FEHMİ ES
11:00 KALESPOR - BEŞYÜZEVLER U-14 9 07-256 FEHMİ ES
13:00 Y.S.SELİM - OKY.KOLEJİ B.G. 21 07-257 OĞUZ EMRE KAYA AHMET BARLAS OKAN AKIN
15:00 YILDIZTABYA - İST.BULANCAK B.G. 19 07-258 ÜMİT AMBAR AHMET BARLAS OKAN AKIN
YILDIZTABYA STADI
09:30 FİŞEKSPOR - MİMARSİNAN 1.A.L. 6 07-259 ERCAN OLGUN SERHAT TAN SERKAN TÜRKSOY
11:30 RAMİ - R.KAVAĞI 1.A.L. 14 07-260 ŞENER İLTER SERHAT TAN SERKAN TÜRKSOY
13:30 YIL.BOSNA - SARIYER SÜPER A BÜLENT GÖRECİ SEFA MUTLU SEFA DÜMDÜZ
15:30 GALATA - YENİBOSNA S.A.L. 4 07-261 YUNUS TAŞKIN ADEM KOÇ BAYRAM ÖZTÜRK
EYÜP STADI
15:00 EYÜP - GEBZESPOR TFF 2.
OKMEYDANI FETİH SAHASI
10:00 OKMEYDANI - MERKEZEFENDİ U-14 11 07-262 SEYFETTİN ÜNAL
13:00 OKMEYDANI - ETİLER 1.A.L. 10 07-263 SEYFETTİN ÜNAL ÜMİT UĞUR YARIMCA MEHMET TOLGA TARIK
SÜTLÜCE SAHASI
09:00 A.HÜRRİYET - YENİYOL U-14 5 07-264 EVREN TANLAK
11:00 HASKÖY - KADIRGA B.G. 3 07-265 EVREN TANLAK YUSUF BEKTAŞ ŞEREF ŞEKER
13:00 SÜTLÜCE - İST.SİNOP B.G. 21 07-266 BARIŞ MERİÇKAN YUSUF BEKTAŞ ŞEREF ŞEKER
15:00 EROKSPOR - SAMANDIRA S.A.L. 6 07-267 EVRİN ENGİN DENİZ HASANOĞLU ERSİN MADENDERE
KAĞITHANE BLD. NURTEPE ÇİM STADI
09:30 GÜNEY YILDIZI - ES.ÖZ Y.SELİM U-14 7 07-268 GÖKHAN AĞTAŞ
11:00 HÜR.GÜCÜ - KİREÇBURNU B.G. 13 07-269 MURAT GÜÇLÜ OZAN BİLEYCİ MEHMET CAN ÖZBEK
13:00 GÜNEY YILDIZI - Y.KEMAL İ.Y. 1.A.L. 4 07-270 AHMET AKAY OZAN BİLEYCİ MEHMET CAN ÖZBEK
15:00 K.GÜLLÜOĞLU - K.ÇEKMECE S.A.L. 6 07-271 NURİ BİNGÖL EMRE YANIK BARTU ERCAN
KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI
11:00 ÖRNEKTEPE - SELVİSPOR B.G. 17 07-272 AYDIN VATANSEVER SEMİH AĞBULUT VOLKAN UĞUNLU
13:00 HÜR.EĞİTİM - Z.YILDIZ B.G. 7 07-273 FURKAN DEDEOĞLU SEMİH AĞBULUT VOLKAN UĞUNLU
15:00 ÇATALZEYTİN - GÜRSELSPOR B.G. 19 07-274 MURAT KUTLU SEMİH AĞBULUT VOLKAN UĞUNLU
YAHYA KEMAL SAHASI
11:00 GÜLTEPE - Y.ESNAF U-14 5 07-275 METİN VATANSEVER
13:00 KUŞTEPE - ÜÇYÜZLÜ B.G. 19 07-276 METİN VATANSEVER YAĞIZ KALPAKOĞLU TEKİN TEPE
15:00 GÜLTEPE - IRMAKSPOR B.G. 21 07-277 SEDAT YILDIZ YAĞIZ KALPAKOĞLU TEKİN TEPE
ÇELİKTEPE SAHASI
11:30 Ç.TEPE ÜMİT - ÖZMURAT U-14 3 07-278 E.AYKUT OKŞAK
13:00 BAHÇEKÖY - PİYALEPAŞA B.G. 15 07-279 E.AYKUT OKŞAK UMUT AKYILDIZ ALİ YILMAZ
15:00 Ç.TEPE ÜMİT - Y.ORTABAYIR 1.A.L. 14 07-280 LEVENT DEĞİRMENCİ UMUT AKYILDIZ ALİ YILMAZ
MEHDİ SANCAK SAHASI
09:30 İST.GÜMÜŞHANE - MAHMUTBEY U-14 13 07-281 TAMER MİTHAT
11:00 YILDIZ - GÜNEŞTEPE B.G. 9 07-282 TAMER MİTHAT GÖKHAN ÇIĞRIKÇI ONUR ÇAYIRALTI
13:00 İST.BAYBURT - ETİLER KARTAL B.G. 17 07-283 ABDULLAH GÖKHAN ÇIĞRIKÇI ONUR ÇAYIRALTI
15:00 REŞİTPAŞA - EROKSPOR U-14 15 07-284 ABDULLAH
HALİDE EDİP ADIVAR
11:00 H.EDİP ADIVAR - SEFAKÖY U-14 15 07-285 SONER GARİP
13:00 H.R.PAŞA - ESENLER B.G. 5 07-286 SONER GARİP CEM ÖZCAN MUSTAFA ÇALIŞKAN
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI
12:00 ETİLER - G.TEPE ÖZGENÇLİK U-14 7 07-287 MURAT AKDUMAN
13:30 AKATLAR - Ç.BAŞI ÖZKAN 1.A.L. 8 07-288 MURAT AKDUMAN ADNAN ÇELİK ALİ EMRE DENGİZ
15:30 ORTAKÖY - MİMARSİNAN BLD. S.A.L. 2 07-289 SÜLEYMAN UYSAL ADNAN ÇELİK ALİ EMRE DENGİZ
SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI
09:30 YENİKÖY - GAZİ MAH. B.G. 23 07-290 AYHAN ALTUNIŞIK ÖVGÜ DOĞAN İBRAHİM ANILMIŞ
11:00 REŞİTPAŞA - AYAZAĞA ESEN 1.A.L. 8 07-291 GÜNALPER ÇİÇEK MEHMET EMİN YAVANLI İBRAHİM ANILMIŞ
13:00 EMİRGAN - B.PAŞA TEKNİK 1.A.L. 6 07-292 YUNUS EMRE GÜNER ERSİN BOZACIOĞLU CENGİZ ATEŞ
15:00 İSTİNYE - F.TEPE D.PINAR S.A.L. 6 07-293 CENGİZ ATAŞ ERSİN BOZACIOĞLU CENGİZ ATEŞ
AYAZAĞA ATATÜRK STADI
Tarih : 12 Ekim 2008 Pazar Sayfa 8
11:00 AYAZAĞA ESEN - FERİKÖY U-14 11 07-294 AYDIN COŞKUN
13:00 AYAZAĞA - YÜCESPOR B.G. 21 07-295 AYDIN COŞKUN MURAT ERTAŞ KADİR KAYIKCI
15:00 DİKİLİTAŞ - İFA S.A.L. 4 07-296 FAHRİ VAR HABİB TİRYAKİ KEREM YILDIRIM
ORTAÇEŞME SAHASI
10:00 ORTAÇEŞME - DUDULLU U-14 21 07-297 ZEKERİYA ATEŞ
SPOR AKADEMİSİ SAHASI
09:30 GÜMÜŞSUYU - D.M.O. U-14 19 07-298 ONUR KALYONCU
11:00 A.HİSARI - ÇİĞDEMSPOR U-14 17 07-299 Ö.FARUK ALICIOĞLUGİL
13:00 MESUDİYE - TAÇSPOR B.G. 33 07-300 BARIŞ ÇETİN OSMAN VATAN ÖZKAN SELVİ
15:00 MARMARA ÜNV. - BARBAROS B.G. 33 07-301 ABDULLAH DEMİRCİ OSMAN VATAN ÖZKAN SELVİ
SPOR AKADEMİSİ STADI
09:30 PAŞABAHÇE - KÜPLÜCE DENİZ U-14 21 07-302 MURAT UYGUN
11:00 Ü.ANADOLU - BULVARSPOR B.G. 29 07-303 CEYHUN GÖÇMEN UĞUR İNANMAZ BURAK KIZILIRMAK
13:00 ÇİĞDEMSPOR - İ.BOSTAN 1.A.L. 16 07-304 MEHMET AĞAÇLI FAİK ERDEM DALKILIÇ LEVENT YILMAZ
15:00 PAŞABAHÇE - DOLAYOBA S.A.L. 6 07-305 BARIŞ MEKİK MUHİTTİN AĞILGAT ERKOÇ DOĞAN
KAVACIK STADI
11:00 SOĞUKSU - GÜLSUYU U-14 21 07-306 EKREM ÖZYÜREK
13:00 TOKATKÖY - YALISPOR U-14 17 07-307 ADEM MENTEŞE
15:00 KAVACIK - V.TAYFUN 1.A.L. 20 07-308 BURÇİN KESKİN HAKAN TEZCAN AYKUT ORHAN
SELİMİYE STADI
11:00 TUNUSBAĞI - ALEMDAĞ 1.A.L. 18 07-309 CENK CANTÜRK SEÇGİN KEKLİK MURAT ERCAN
13:00 ÇAMLICA - D.M.O. 1.A.L. 18 07-310 İLHAN ALTINBAŞ Y.EREN YURTSEVER İBRAHİM YÜCE
15:00 BAĞLARBAŞI - K.OKSPOR S.A.L. 2 07-311 EKREM GERGİNCİ ÇAĞDAŞ ALTAY CEM BORATAY ALA
HAYDARPAŞA STADI
11:00 Ü.ANADOLU - SARIYER B.G. 35 07-312 TUNCAY CANITEZ OĞUZHAN BİLGİÇ ERTAN BÜYÜK
13:00 KARTAL - ZEYTİNBURNU B.G. 35 07-313 ŞAKİR ETİ HASAN TEKİN ERTAN BÜYÜK
ÖMERLİ STADI
11:00 TAŞDELEN - LİBADE B.G. 27 07-314 SERKAN KAVALCI DEVRAN HINÇAL CANER TÖRE
13:00 ÖMERLİSPOR - İST.SİTE B.G. 27 07-315 TOLGA MÜNİS DEVRAN HINÇAL CANER TÖRE
ÇEKMEKÖY STADI
11:00 ÇEKMEKÖY - DEMİRSPOR U-14 19 07-316 MURAT BULCA
YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI
15:00 YENİSAHRA - ÇAVUŞBAŞI B.G. 29 07-317 SAFFET ÖZDEDE BURAK TEMÜR SERHAT UÇAK
İÇERENKÖY SAHASI
11:00 YONCASPOR - HARB-İŞ B.G. 31 07-318 YAHYA DOĞAN OĞUZHAN UYGUR ONUR ÇAKIR
13:00 BOSTANCI - HASANPAŞA B.G. 29 07-319 NACİ ŞİMŞEK OĞUZHAN UYGUR ONUR ÇAKIR
15:00 KOZYATAĞI - KARTALGÜCÜ 1.A.L. 16 07-320 YAVUZ ÖZDEMİR ALİ ÇAY FEYZULLAH ÇAKIR
MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI
09:30 İNHİSAR - ÇAMLICA U-14 19 07-321 GÖKHAN IŞIK
11:00 İDEALTEPE - KARTALGÜCÜ U-14 23 07-322 M.CAN KÜÇÜK
13:00 K.YALI YELKEN - KURTKÖYSPOR B.G. 31 07-323 ONUR GÖRKEM GÜL UFUK DÜVENCİ YAKUP AYKAÇ
15:00 MALTEPE - B.ŞEHİR BLD. B.G. 35 07-324 ÇİMEN KÜÇÜK UFUK DÜVENCİ YAKUP AYKAÇ
ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI
10:00 ÇAKMAKSPOR - BAĞLARBAŞI U-14 17 07-325 İBRAHİM TOKMAK
15:30 ÜM.DOĞUŞ - ÇAVUŞOĞLU U-14 17 07-326 SEFA UĞUR
İ.M.E.S. SAHASI
13:00 İ.M.E.S. - M.K.YOLLARI U-14 23 07-327 SERDAR ARSLAN
15:00 İ.M.E.S. - ORHANTEPE 1.A.L. 16 07-328 CİHANGİR ÖZBEK ALİ GÖKHAN ÖZKAYA KEREM BARUTCU
MALTEPE STADI
15:00 MALTEPE - ETİ MESGUT ŞEKERSPOR TFF 2.
BULVAR STADI
12:00 BAL.YEŞ.BAĞLAR - İCADİYE B.G. 27 07-329 MEHMET YILDIZ UĞUR BAYDUR SELİM ÖZEN
14:00 İST.DARÜLAC - SAPANBAĞLARI 1.A.L. 16 07-330 MURAT ESENLİK İBRAHİM ARSLANTAŞ UĞUR BALİÇ
KARTAL 75. YIL SAHASI
11:00 C.KÜLTÜR - ÇUBUKLU U-14 23 07-331 YAŞAR PALANCI
13:00 K.YUVASI - KÜÇÜK SU Y.MAH. B.G. 33 07-332 TURGAY AKPUNAR ADEM MİMAROĞLU AHMET YAŞILAK
15:00 C.KÜLTÜR - KOŞUYOLU 1.A.L. 20 07-333 SEGAH TUNÇKOL KENAN G.ÇELEBİ KORAY SEMİH KOÇ
PENDİK STADI
15:00 PENDİK - BEYLERBEYİ TFF 2.
B.ŞEHİR BLD. ÇAMLIK STADI (KURTKÖY)
11:00 DOLAYOBA - V.TAYFUN U-14 19 07-334 TOLGA DEMİR
Tarih : 12 Ekim 2008 Pazar Sayfa 9
13:00 PENDİK DOĞAN - FERAHSPOR B.G. 33 07-335 SERKAN ERKILIÇOĞLU BORAY SUCUĞ SELİM KONUKÇU
SARIGAZİ BELEDİYESİ SAHASI
11:30 SARIGAZİ BLD. - KOZYATAĞI U-14 23 07-336 SERHAN GÜZEL
13:30 SARIGAZİ - SULTANTEPE B.G. 27 07-337 OZAN KARAKUŞ S.ERHAN YILDIRIM Ö.BURAK ATILGAN
15:30 K.ÇAMOLUK - ORTAÇEŞME 1.A.L. 18 07-338 BÜLENT ADEMOĞLU BORAHAN GÜVEN EMRE ATLAS
TUZLA BELEDİYESİ SAHASI
11:00 TUZLA - ORHANLI BLD. B.G. 29 07-339 KENAN YEŞİLYURT OKAN GÜNAY ALİ RIZA KARADELİ
13:00 KAYNARCA - ÇEKMEKÖY S.A.L. 4 07-340 VOLKAN BAYARSLAN HAKAN KARAPIÇAK TOLGA ÖZDEMİR
15:00 GÜLSUYU - NURTEPE S.A.L. 4 07-341 VEDAT ÇAMAK YALÇIN KILIÇASLAN SELÇUK TEMURBOĞA
SULTANBEYLİ 75. YIL STADI
11:00 K. M.T.SÖKMEN LİS. - ÇAKMAKSP 1.A.L. 18 07-342 YUSUF BOZDOĞAN ÖNER KALOĞLU SERDAR SAKAOĞLU
13:00 ÇAVUŞOĞLU - ÇUBUKLU 1.A.L. 20 07-343 CEM İÇÖZ DENİZ DÜNDAR DENİZ KOCA
15:00 SULTANBEYLİ - DOĞANGÜNEŞ B.G. 31 07-344 MÜCAHİT DEĞİRMENCİ EMRE ÇELEBİ ERSİN SERTESEN
SULTANBEYLİ BLD. SAHASI
15:00 S.BEYLİ BLD. - İDEALTEPE B.G. 31 07-345 MEHMET BAYRAM MUSA ÇÖMLEK MURAT ER
DUDULLU STADI
15:00 DUDULLU - AVCILAR BLD. S.A.L. 2 07-346 ESAT SANCAKTAR ESRA PARLAK MUSTAFA KUBİLAY

15 Ekim 2008 Çarşamba
KARACAKÖY SAHASI
15:00 ÇİFTLİKKÖY - ESENYURT 1.A.L. 1 07-347 M.GÜROL BİRBEN YALÇIN ÇELİK ULAŞ KOÇER
HALİDE EDİP ADIVAR
15:00 H.R.PAŞA - CEVATPAŞA U-14 16 07-348 İSAH DEMİRCAN
ORTAÇEŞME SAHASI
15:00 ORTAÇEŞME - SOĞUKSU B.G. 34 07-349 ERMAN KARTALER BURAK KIZILIRMAK HAKAN YOLDAŞ
KARTAL 75. YIL SAHASI
15:00 K.YUVASI - K.YALI YELKEN U-14 18 07-350 SERDAR SAKAOĞLU
B.ŞEHİR BLD. ÇAMLIK STADI (KURTKÖY)
15:00 PENDİK DOĞAN - D.OBA D.PINAR 1.A.L. 17 07-351 MÜCAHİT DEĞİRMENCİ TAYYAR ZENGİN İBRAHİM YÜCE
DOLAYOBA SAHASI
15:00 DOLAYOBA - C.KÜLTÜR B.G. 30 07-352 KEREM BARUTCU M.CAN KÜÇÜK ONUR KALENDER
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus