01 Şubat 2009 01:05

1 Şubat Pazar sonuçları


SÜPER AMATÖR

1. Grup
14.15 Levent - Hürriyetgücü 3-4
14.15 Sultantepe - Tepebağ Kültür 3-0
14.15 Orhanlı Bld - Reşadiye 1-0
14.30 Ayazağa - Hasköy 2-0 (Serkan 20, Kaka 45)
14.30 İdealtepe - Yeşil Esenyurt 0-2
14.30 Sultanbeyli Bld - Karadeniz 1-1
Pazariçi Köprülü - by

Sultanbeyli Bld 47 Ayazağa 43, Pazariçi Köprülü 34, Hürriyetgücü 32, Levent 32, Sultantepe 31, Orhanlı Bld 30, Hasköy 28, Reşadiye 28, Karadeniz 27, İdealtepe 26, Yeşil Esenyurt 19, Tepebağ Kültür 13

3. Grup
14.15 Sütlüce - Yeniköy 0-3
14.30 Kadırga - Beylikdüzü 3-0
14.30 Gürsel - Mustafakemalpaşa 0-1
14.30 İstanbul Sinop - Alibey 2-0
14.30 Ümraniye - Zara Ekinli 2-0
14.30 Kirazlıtepe - Hadımköy 0-3

Hadımköy 51, Ümraniye 50, Yeniköy 45, İstanbul Sinop 30, Mustafakemalpaşa 29, Zara Ekinli 27, Beylikdüzü 26, Kadırga 25, Alibey 23, Sütlüce 19, Kirazlıtepe 18, Gürsel 9

5. Grup
10.45 Tuzla - Taksim 9-0
12.30 İstanbul Bayburt - Çıksalın 0-0
12.30 Selimiye - Batı Trakya 1-0
12.30 Silivri - Bağcılar 3-3
12.30 Yıldıztabya - Haliç 1-0
14.15 Bayrampaşa - Gürpınar 4-0

Bayrampaşa 48, Tuzla 41, Selimiye 35, Silivri 34, Haliç 31, Batı Trakya 31, Çıksalın 26, İstanbul Bayburt 26, Bağcılar 25, Yıldıztabya 25, Gürpınar 15, Taksim 10

A GENÇ
Altıntepsi - Fatih Hilal: 1-3
Sarıgöl Birlik - Bayrampaşa Tuna: 0-3
KK Mevlana - Kireçburnu: 2-0
Özalibeyköy - Feriköy: 1-1
Bakırköy - Yahya Kemal İY: 4-3 (?/Ersin 2, Oğuzhan)
Avcılar Bld - EÖY Selim: 4-0
Yeşilova Esnaf - İstinye: 0-1
Sefaköy Kartal - Küçükçekmece: 1-2
Muratpaşa - K. Güllüoğlu: 3-3

U15
Bayrampaşa Demir - İst. Bafra: 3-1

TEKİRDAĞ

SÜPER AMATÖR

Tekirdağ - Şarköy: 2-1
Çorlu Sanayi - Aydoğdu Adalet: 2-0
Yeni Hayrabolu - Çorlu Kültür: 2-1
Kapaklı - Çorlu: 0-0
Malkara - Çorlu Sağlık: 0-1

TEKİRDAĞ 1. AMATÖR
Karacakılavuz-Akçeşme 1-2
Volkan-Yeşilsırt 3-3
Büyük Çınarlı-K.Barbaros 3-0 (Hükmen, Barbaros 8 kisilik liste verdi)

EDİRNE SÜPER AMATÖR
Keşan - Yenikarpuzlu: 1-1


SAKARYA

SAL - PLAY OFF

TEKspor-As Akyazıspor : 2-3
Yıldırımspor-Serdivanspor : 0-0
Garajlar Taç-Hendekspor : 2-2
H.G.Gündoğdu-Harmanlıkspor : 3-0

SAL - PLAY OUT

Sapanca Gençlik-Harb-İş Tank : 1-0
G.Bayatspor-Karaaptiler Akın : 1-2
Demirspor-Hacımercanspor : 4-3
Karasuspor-Şekerspor : 1-1

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus