08 Kasım 2012 10:35

İstanbul Süper Amatör Lig’de 10. Haftanın Panoraması


İstanbul Süper Amatör Lig’de 10. haftada oynanan maçlar sonucunda her grubun en iyileri ile birlikte yine her grupta Haftanın takımı, Haftanın Hakemi, Haftanın en başarılı Teknik Direktörü ile en iyi futbolcusunu belirlediğimiz "10. Haftanın Panoramasıyla" karşınızdayız.



İSTANBUL SÜPER AMATÖR LİG 1. GRUP
HAFTANIN TAKIMI: YENİKÖYSPOR
HAFTANIN TEKNİK DİREKTÖRÜ: OSMAN YILDIRIM (YENİKÖY)
HAFTANIN HAKEMİ: BURAK TAŞKINSOY (ÖZ YAVUZSELİM-ALBAYRAK)
HAFTANIN FUTBOLCUSU: UĞUR ÇİMEN (YENİKÖY)

1) TÜRKER TUNÇ (KUŞTEPE)

2) GÖKHAN YEKSAN (İSTİKLALSPOR)
3) AZİZ HALİT İRŞİ (ZEYTİNBURNU YILDIZ)
4) UĞUR UYGUN (KUŞTEPE)
5) ZİYA DERELİ (ESENLER ÖZ YAVUZSELİM)
6) MUSTAFA KIRAÇ (İSTİKLALSPOR)
7) OZAN ÖZDEMİR (KUŞTEPE)
8) AHMET CİNDİR (ZEYTİNBURNU YILDIZ)
9) UĞUR ÇİMEN (YENİKÖY)
10) TAYFUN DEMİRSOY (ESENLER ÖZ YAVUZSELİM)
11) ŞENOL YILDIRIM (YENİKÖY)



İSTANBUL SÜPER AMATÖR LİG 2. GRUP
HAFTANIN TAKIMI: HASKÖY
HAFTANIN TEKNİK DİREKTÖRÜ: KUBİLAY EREL (HASKÖY)
HAFTANIN HAKEMİ: ABDÜLKADİR DÜZGÜN (RAMİ-ŞİLE YILDIZ)
HAFTANIN FUTBOLCUSU: OĞULCAN KESER (HASKÖY)

1) KERİM ÖZTÜRK (DOLAYOBA)

2) ŞÜKRÜ TINMAZ (RAMİ)
3) KUBİLAY DEMİR (RUMELİ KAVAĞI)
4) MUSTAFA TOSUN (LEVENT)
5) FATİH DEVECİ (ATAŞEHİR ÇAMOLUK)
6) YASİN KALKAN (HASKÖY)
7) MUSTAFA DEMİRTAŞ (RUMELİ KAVAĞI)
8) SERCAN TÜRK (ATAŞEHİR ÇAMOLUK)
9) TOLGA TAŞ (RAMİ)
10) OĞULCAN KESER (HASKÖY)
11) ÜMİT MURAT GÜLTAŞ (LEVENT)


İSTANBUL SÜPER AMATÖR LİG 3. GRUP
HAFTANIN TAKIMI: SELİMİYESPOR
HAFTANIN TEKNİK DİREKTÖRÜ: UĞUR ÖZCAN (SELİMİYESPOR)
HAFTANIN HAKEMİ: ALPARSLAN CEBE (İSTANBUL SİNOP-GÜLSUYU)
HAFTANIN FUTBOLCUSU: SERDAR SEYMEN (BEŞYÜZEVLER)

1) FATİH ÇAKIR (İSTANBUL SİNOP)

2) ERDAL SERBEST (BEŞYÜZEVLER)
3) EMRE DİLKİ (GÜLSUYU)
4) YAVUZ KAVUNÇ (ALİBEYKÖYSPOR)
5) GÜNAY BARAN ZİREK (SELİMİYE)
6) MURAT YILDIRIM (REŞİTPAŞA)
7) SİNAN KOÇ (ALİBEYKÖYSPOR)
8) SELÇUK YILMAZ (SELİMİYE)
9) BURAK ARSLAN (REŞİTPAŞA)
10) SERDAR SEYMEN (BEŞYÜZEVLER)
11) EYÜP AKIN (GALATA)


İSTANBUL SÜPER AMATÖR LİG 4. GRUP
HAFTANIN TAKIMI: ARNAVUTKÖY BELEDİYESPOR
HAFTANIN TEKNİK DİREKTÖRÜ: ADNAN KESKİN (ARNAVUTKÖY BLD)
HAFTANIN HAKEMİ: MUSTAFA BİLGİLİ (G. ÖZGENÇLİK-Y. ESENYURT)
HAFTANIN FUTBOLCUSU: CAN EMRE KAPLANOĞLU (BAKIRKÖYSPOR)

1) ENVER GÖRKEM UZUN (İMES-İST. KASTAMONU)

2) İSMAİL ALPER BALABAN (ARNAVUTKÖY BELEDİYE)
3) ERSEL ÇELİK (TERAZİDERE)
4) VOLKAN ERDOĞAN (YEŞİL ESENYURT)
5) CEM ATIL İPEK (BAKIRKÖYSPOR)
6) MURAT AYDIN (YEŞİL ESENYURT)
7) HASAN ALATAŞ (KAZIM KARABEKİR MEVLANA)
8) AYKUT YAVAŞ (TERAZİDERE)
9) CAN EMRE KAPLANOĞLU (BAKIRKÖYSPOR)
10) SÜLEYMAN KARADAĞ (ARNAVUTKÖY BELEDİYE)
11) BARIŞ YILMAZ (KAZIM KARABEKİR MEVLANA)


İSTANBUL SÜPER AMATÖR LİG 5. GRUP
HAFTANIN TAKIMI: KOCASİNAN
HAFTANIN TEKNİK DİREKTÖRÜ: HASAN AYHAN (KOCASİNAN)
HAFTANIN HAKEMİ: MUSTAFA İSPİROĞLU (BEYLİKDÜZÜ-ÇENGELKÖY)
HAFTANIN FUTBOLCUSU: ÖMER ÖZKURT (FERİKÖY)

1) TUNCAY DÖŞOĞLU (SELVİSPOR)
2) ÖZKAN ALPTEKİN (SELVİSPOR)
3) CİHAN BORAL (ÇENGELKÖY)
4) ÖMER ÖZKURT (FERİKÖY)
5) ADEM AZMAN (KOCASİNAN)
6) FATİH ÖZÇITRAZ(KADIRGA)
7) ERSAN ÇELEBİ (KÜÇÜKKÖYSPOR)
8) FEHMİ AKDENİZ (KOCASİNAN)
9) ONUR ATİLLA (ÇENGELKÖY)
10) KADİR KÖSE (KÜÇÜKKÖYSPOR)
11) ÖZGÜR OKAR (KADIRGA)


İSTANBUL SÜPER AMATÖR LİG 6. GRUP
HAFTANIN TAKIMI: İFA
HAFTANIN TEKNİK DİREKTÖRÜ: ZAFER YİĞİT (PENDİKGÜCÜ)
HAFTANIN HAKEMİ: AYTAÇ GEÇGEL (ÇUBUKLU-BAĞLARBAŞI)
HAFTANIN FUTBOLCUSU: SEYİTCAN KILIÇ (AYAZAĞASPOR)

1) SEYİTCAN KILIÇ (AYAZAĞASPOR)

2) GÖKHAN UZUN (PENDİKGÜCÜ)
3) MUSTAFA YALÇIN (BATI TRAKYA TÜRKLERİ)
4) SERKAY ÇÖRTLEK (İFA)
5) EMRE BOZ (AYAZAĞASPOR)
6) MUSTAFA SEZER TEMEL (BAĞLARBAŞI)
7) SEZGİN DOĞDUAY (YILDIRIM BOSNA)
8) UĞUR TURAN (YENİBOSNA)
9) SEFA TURAN (BATI TRAKYA TÜRKLERİ)
10) CANKAT YILDIRIM (PENDİKGÜCÜ)
11) CEVHER YILMAZ (İFA)

HAZIRLAYAN: ALİ KEMAL DEMİR
ELEKTRONİK POSTA:  [email protected]

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus