19 Ekim 2012 11:01

İstanbul Spor Kulübü’nde teknik ekip istifa ettiGeçtiğimiz günlerde yapılan Genel Kurul'un ardından Başkanlığına Hüsnü Terek'in seçidiği Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden İstanbul Spor Kulübü’nde Teknik Direktör Tayfun Rıdvan Albayrak ve ekibi, istifa ettiklerini açıkladılar. Yerel Futbol Sitesine istifaları ilgili olarak bir bildiri gönderen Teknik kadro, açıklamalarında, yeni yönetim ve teknik ekibe de başarılar dilediler.

Yönetim kurulunun değişmesinin ardından görevi bırakacağı söylentileri dolaşan ancak görevine devam eden Teknik Direktör Tayfun Rıdvan Albayrak ve ekibi, yaptığı açıklama ile 19 Ekim itibariyle İstanbul Spor Kulübü ile yollarını ayırdıklarını belirtti.

Yeni yönetim ile görüştükten sonra karşılıklı mutabakata vararak görevi bıraktıklarını ifade eden Albayrak, yardımcıları Oran Koşulu ve Mehmet Uğur Uyanıkoğlu ile kaleci antrenörü Mert Zere, ortaklaşa olarak şöyle bir açıklama yaptılar:

“Kulübümüzün olağanüstü kongresi sonrasında teknik ekip olarak yeni yönetimin önünü açmak adına 19 Ekim 2012 Cuma günü itibariyle İstanbul Spor Kulübü ile olan birlikteliğimizi, yönetimimiz ile karşılıklı mutabakata vararak noktalamış bulunmaktayız. Sezon başından bu yana belirsizlik dönemi içinde, çalışma koşullarındaki fiziki yetersizlikler ve ekonomik sıkıntılara rağmen çalışma disiplininden ve özverisinden ödün vermeyen onurlu futbolcu grubundan ayrılmak, ekip olarak en büyük üzüntümüzdür. Bizi göreve getirip desteklerini esirgemeyen Ahmet Ürkmezgil, Mustafa Yurttaş ve Metin Yücesan’a güvenleri için teşekkür eder, yeni yönetim ve teknik ekibe başarılar dileriz.”

HABER: GÖKHAN TANER

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus