23 Mart 2015 12:24

İSTANBUL SİİRTSPOR 'AŞKI'


İstanbul 2. Amatör 4. hafta 9.grup maçında,  Fatih Mimarsinan stadında Molla Aşkı ile Siirt Yavuz Selim takımları karşı karşıya geldi. Haftaya girerken ilk üç maçını da galip kapatan Siirt İstanbul Yavuz Selim Molla Aşkınıda 6-0 yenerek dörte dört yaptı. 

Müsabakayı Recep Buğra Çetin yönetti. Yardımcılığını ise Hüseyin Sönmez Kumral ve Oğuzhan Yılmaz  yaptı.   Saha Komiseri ise Mustafa Ateş idi.
    

Seremoni yapıldıktan sonra tribünde bulunan Siirt İst. Yavuz Selim taraftarları hep birlikte İstiklal Marşımızı söylediler. Deplasman takımı Siirt İst. Yavuz Selim müsabakaya hızlı başladı. 3.dakikada Ahmet uzaktan attığı şut ile takımını 1-0 öne geçirdi. Bu golden üç dakika sonra Muhammed durumu 2-0 yaptı. 35. dakikada ise Fırat serbest vuruştan attığı gol ile durumu 3-0 yaptı. İlk yarı bu skorla bitti. 48. dakikada soldan kullanılan serbest vuruştan gelen topa ceza alanı içinde Murat vurarak takımının 4. Golünü attı(4-0). 65. dakikada Muhammed kendisinin ikinci takımının beşinci golünü attı(5-0). 86. dakikada Ümit  attığı gol ile 6-0 oldu. Müsabaka bu skorla bitti. 

STAT: Fatih Mimarsinan  
HAKEMLER:  Recep Buğra Çetin, Hüseyin Sönmez Kumral, Oğuzhan Yılmaz  
SAHA KOMİSERİ: Mustafa Ateş
MOLLA AŞKI:  Aytaç, Emrecan, Emrullah, Mustafa, Onur, Oktay, Ekrem, Ali Rıza, Hakan, Burak, Mehmet
YEDEKLER: Yiğitcan, Kemal, Harun, Ercan, Batuhan 
SİİRT İSTANBUL YAVUZ SELİM: Umut, Ali, Yusuf, Özcan, Murat, Adem, Muhammed, Hamid, Yunus, Ahmet, Fırat
YEDEKLER:  Levent, Velican, Uğur, Serkan, Tevfikcan, Osman, Ümit

                                           
HABER- FOTOĞRAF : YUNUS EMREPAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus