20 Şubat 2015 03:26

İSTANBUL SİİRT YAVUZSELİMSPOR’DAN TAM 21 TRANSFERİstanbul 2.Amatör Lig 9.Grupta şampiyonluk mücadelesi vermesi beklenen İstanbul Siirt Yavuzselimspor son gün kadrosunu önemli oyuncularla takviye etti.

Başkanlığını Necdet Uysal’ın, Teknik Sorumluluğunu ise Soner Özgür’ün yaptığı sarı-lacivertliler, İstanbul Kastamonuspor’dan Ali Osman Yüksel, Levent Önerbay, Muhamet Balcı, Özcan Karakiraz ve Ümit Şen ile anlaştı.

Toplam 21 transfer oldu
İstanbul Siirt Yavuzselimspor geçtiğimiz günlerde İstanbul Esenler Tokatspor’dan Adem Kurucan, Ali Öztürk, Erdem Çulha, Murat Kayan, Fırat Kırdaş, Esenyurt İncirtepespor’dan Ahmet Erdem, Fatih Mimarsinan Ahmet Sevinç, Küçükayasofya’dan Ceyhan Zamur, Fenergücü’nden Cihan Tatlısöz, Küçükpazar’dan Feyyaz Kavak, Karadolapspor’dan Hamit Bağcı, Atışalanıspor’dan Semih Demirel, Tophane Tayfunspor’dan Tevfikcan Kızılırmak ve Umut Tur ve Yunus Keklik, Güngören Doğuşspor’dan ise Uğur Kemerkaya’yı kadrosuna katmıştı.


"Siirt’in adını en iyi şekilde duyuracağız"
Yerel Futbol Sitesine konuşan İstanbul Siirt Yavuzselimspor Başkanı Necdet Uysal yaptığı açıklamada, "Çok güçlü bir kadro kurduk. Hedefimiz Siirt’in adını İstanbul’da en iyi şekilde duyurmaktır" dedi.


HABER: ALİ KEMAL DEMİR

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus