26 Aralık 2014 11:06

İSTANBUL SAL’DA HAFTANIN HAKEMLERİ BELLİ OLDU



İstanbul Süper Amatör Lig'de 2014 yılının son hafta maçlarını yönetecek Hakem ve Yardımcı Hakemler İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

1.GRUP
Albayrak-Vefa: Mustafa Kürşat Filiz
Esenyurt-Tophane Tayfun: İsah Demircan
Kartal Çavuşoğlu-Irmak: Selim Özen
Kocasinan-Bostancı: Sezer Polat
Subaşı-Bağlarbaşı: Burak Kalkandelen
Tunaspor-Kağıthane: Yalçın Taşkınfurat

2.GRUP
Çayırbaşı-Sütlüce: Serhat Tan
Çekmeköy-Kuştepe: Serhad Ürkmez
Hadımköy-Bağcılar: Serdar Akkoçoğlu
Kadırga-Kartal Bulvarspor: Mehmet Tolga Tarık
Ortaçeşme-Alibeyköy: Emre Kosif
Selvi-Kartaltepe: Aydoğan Kaş

3.GRUP
Ataşehir Çamoluk-Alemdağ: Gökhan Esen
Çamlıcaspor-Öz Trabzonlular: Cem Koyun
Feriköy-Reşitpaşa: Özer Bektaş
Gümüşsuyu-İstanbul Kastamonu: Can Cengiz
Hasköy-Öz Alibeyköy: Fatih Kömel
Küçükköy-Yahya Kemal: Cihan Ataş

4.GRUP
İstanbul Sinop-Sanayi Mahallesi: Sinan Ertingü
Paşabahçe-Dudullu: Murat Özcan
Rami-Bakırköy: Erdoğan Özkaya
Selimpaşa-Çankırı Maruf: Halil Enes Kavak
Vardar-Gazi Mahallesi: Cihan Ataş
Zeytinburnu Yıldız-Kurtköy: Aytaç Geçgel

5.GRUP
Gülsuyu-Taksim: Süleyman Özay
Güneşli-Çağlayan Gençlerbirliği: Fahri Var
Kocamustafapaşa-Ömerli Köyü: Serdar Karagöz
Okspor-Yamanspor: Serdar Akkoçoğlu
Şile-Zara Ekinli: İsmail Şen
Zeytinburnu Damlaspor-Ayazağa: Abdülkadir Düzgün

6.GRUP
Güngören-Şile Yıldız: Mustafa Kürşat Filiz
İstanbul Bayburt-Osmaniye İstiklal: Ozan Bileyci
Ortaköy-İstanbul Teknik Üniversitesi: Vedat Demir
Silivri Alibey-İçerenköy İdmanyurdu: Burak Hümmet
Sultanbeyli-İstanbul Malatya: Oğuzhan Uğurlu
Yeşilova Esnaf-İstanbulspor Kulübü: Veysel Karatapan

7.GRUP
Batı Trakya Türkleri-Okmeydanı Fetih: Erhan Sargın
Beşyüzevler-Örnektepe: Serhat Ateş
Beykoz-Mecidiyeköy: Arkın Akgöl
Mimarsinan-Selimiye: Sertaç Şaroğlu
Sultangazi Esentepe-Kartal Belediyespor: Muzaffer Önder
Yeniköy-Esenyurt İncirtepe: Serhat Tan

8.GRUP
Adalar-Galata: Yağız Gönültaş
Alibeyköy Parseller-Kaynarca: Kemal Küçükuysal
Sarıyer Yenimahalle-Yıldırım Bosna: Volkan Karataş
Topkapı-Gürpınar: Deniz Hasanoğlu 
Yeşilköy-Nişantaşı: Sertaç Şaroğlu  


Not: Müsabakalarda Hakem değişiklikleri olabilir. Nitekim, geçtiğimiz hafta en az 6 maçta Hakem değişikliği oldu. Müsabakalarda görev alacak tüm Hakemlerimize başarılar diliyor, Hakem şansının daima yanlarında olmasını temenni ediyoruz.


Kaynak: İstanbul İl Hakem Kurulu Resmi Sitesi

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus