25 Aralık 2010 10:34

İstanbul SAL/1AL 25 Aralık programı


Süper Amatör Lig

1 Grup
12:30 Esenler - Okmeydanı 6-1
12:30 Albayrak - Sultanbeyli 1-0
12:30 Haliç - Dikilitaş 0-0
12:30 Öz Karacaahmet - Kaynarca 3-2
12:30 İdealtepe - Ayazağa 7-0

3 Grup
12:30 Ataşehir Doğuş - Levent 0-0
12:30 Öz Fatih - Zara Ekinli 0-1
14:15 Yeşil Esenyurt - Ortaçeşme 4-0
14:15 Bağcılar - Bulvarspor 4-0
14:15 Kulaksız Okspor - Arnavutköy 0-11

5 Grup
10:45 Yoncaspor - Silivri 0-3
10:45 Vefa - Yıldırımbosna 3-3
14:15 Bakırköy - Kağıthane 1-1
14:15 Yenibosna - Selimiye 2-4
14:15 Gazi Mahallesi - Erokspor 1-0

7 Grup
12:30 Ortaköy - Çeliktepe 2-1
12:30 İst.Sinop - Çakmakspor 1-5
12:30 Zeytinburnu Yıldız - Çıksalın 2-1
12:30 Merter - Bayrampaşa Tuna 2-1
14:15 Kadırga - Alibey 3-2
7. Grup'ta sezon sona erdi. Şampiyon Kadırgaspor ve ikinci Bayrampaşa Tunaspor yükselme grubuna çıktı. Ortaköyspor, Alibeyspor ve Merterspor 1. Amatör Lig'e düştü.

1. Amatör Lig
  
1. Grup
14:15 Kavaklı - Silivri Mimarsinan 2-1
14:15 Celaliye - Batıköy 0-3
14:15 Kestanelik - Güzelce 4-0
14:15 Çiftlikköy - Muratbey 1-1
Bay – Akören

3 Grup
14:15 İst.Demirspor - Damlaspor 3-2
14:15 İst.Artvin - İzzetpaşa 3-2
14:15 İst.Bafra - H.R.Paşa 1-3
14:15 Es.Tokatspor - Kalespor 5-2
14:15 Kemerburgaz – Yücespor 2-0

5 Grup
10:45 Altınova - Sefaköy 2-2
10:45 İst.Bulancak - Çeliktepe Ümit 4-0
10:45 Bayrampaşa Teknik - Alemdar 4-2
10:45 Ceylanspor - K.K.Bekir Mevlana 1-4
10:45 İgdaş - Fatih Vatan Lisesi 0-2

7 Grup
09:00 Cerrahpaşa - Tozkoparan 1-1
12:30 İncirli - Piyalepaşa 8-0
12:30 Mahmutbey - Akatlar 1-3
12:30 Sütlüce - Fişekspor 3-0
Bay – Selvispor

9 Grup
10:45 Tepebağ Kültür - Güneşli 4-3
14:15 Beştelsiz - Sefaköy Kartal 2-1
14:15 Çağlayan Gençlerbirliği - CFS Bağcılar 2-1
14:15 Kuruçeşme - Mahmut Şevket Paşa 2-2
Bay - Esentepe Şahin

11 Grup
14:15 Yeşilköy - Taksim 0-3
14:15 Güngören - Çelikspor 3-0
14:15 Kuştepe - Şirinevler 3-1
14:15 Nişantaşı - Araphan 3-1
Bay –Bağcılar Gençlergücü

13 Grup
12:30 Adalar - Gülsuyu 1-1
14:15 Bostancı - Yakacık 3-1
14:15 Kartalgücü - Fikirtepe Dumlupınar 2-3
14:15 Pendik Doğan - Altınordu 1-1
12:30 Esenkent – İstanbul Site 1-3

15 Grup
14:15 Gümüşsuyu - Tokatköy 5-1
14:15 Çavuşbaşı - Alemdağ 0-1
09:00 Hilalspor - Koşuyolu 4-5
14:15 Yeldeğirmeni – Valide Tayfun 2-1
14:15 Kurtköyspor - İçerenköy İ.Y. 0-1

HAZIRLAYAN: YÜKSEL CIRT
Eksik sonuçları Öner Yığrık (0546 461 30 05) ve Efkan Bucak’a (05332649915) yollayabilir veya bu haberin altına yorum girebilirseniz çok memnun oluruz.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus