21 Kasım 2010 11:15

İstanbul BAL/SAL/1AL 22 Kasım programı


BAL


10. Grup
Kartal Bld-Maltepe: 0-1
Karagümrük-Biga: 2-0
Ayvalıkgücü-Yenişehir Bld: 2-0
Zafer-Merinos: 0-1
Edremit Bld-Feriköy: 1-1
Kestel Bld-Osmaneli: 0-1


11. Grup
Ümraniye-Sultanbeyli Bld: 0-1
Derince Bld-Kocaeli Kağıt: 4-1
Adapazarı-Beyköy Bld: 3-1
Düzce-Küçükköy: 4-1
Rami-Hereke Yıldız: 0-1
Hendek Gençlik-Kaynaşlı Bld: 2-1
Çenesuyu Plajyolu-Serdivan: 1-1


12. Grup
Beylikdüzü-Çerkezköy: 1-1
Küçükçekmece-Tekirdağ: 3-1
Yeniköy-Kırklareli Sanayi: 3-1
Altınova Bld-Velimeşe Bld: 1-0
Ayşekadın GB-Alibeyköy: 0-3
Çiftlikköy Bld-Keşan: 3-2


SÜPER AMATÖR LİG


1.GRUP
14:15 Albayrak - Haliç (Albayrak) 2-1
14:15 Fenerköy - İdealtepe (Silivri) 3-2
14:00 Okmeydanı-Ayazağa (Okmeydanı Fetih) 0-1
14:15 Sultanbeyli-Kaynarca (Sultanbeyli) 3-0
14:15 Esenler-Öz Karacaahmet (Esenler) 4-0
Dikilitaş(bay)


3.GRUP
14.15 Okspor - Öz Fatih (Sütlüce) 1-5
14.15 Bağcılar – Yeşil Esenyurt (Bağcılar) 1-1
14:15 Göktürk- Ataşehir Doğuş (Göktürk) 2-4
10.30 Bulvar- Levent (Bulvar) 1-8
14:15 Arnavutköy – Ortaçeşme (Arnavutköy) 8-0
Zara Ekinli (Bay)


5.GRUP
 14.15 Gazi Mah-Yenibosna (Gazi Mah) 3-2
 14.00 Bakırköy-Vefa (Şenlikköy) 1-1
 10:30 Büyükçekmece – Yonca (Gürpınar) 3-1
 14.15 Kağıthane- Silivri (Hasbahçe) 1-0
 12:30 Erokspor-Yıldırım Bosna (Sütlüce) 0-2
 Selimiye (Bay)


7.GRUP
14.15 Ortaköy-Kadırga (Çilekli) 1-2
14:15 Çakmakspor - Z. Yıldız (Çakmak) 0-0
14:15 B.Tuna – Çıksalın(Bayrampaşa Bld) 0-0
14.15 Çeliktepe-Alibey (Seyrantepe) 1-0
14:15 İst.Sinop-Merter (Sefaköy) 2-0


1. AMATÖR LİG


 1.GRUP 
  14:15 Muratbey-Batıköy (Çatalca) 1-2
  14:00 Çiftlikköy - Kestanelik (Karacaköy) 2-4
  12:30 S.Mimarsinan – Güzelce (Silivri) 3-0
  10:45 Kavaklı – Akören (Silivri) 4-1


 3.GRUP
 10:45 Kalespor –H.R.Paşa (Eyüp Bahariye) 1-3
 12:30 İzzetpaşa – Yücespor (Ayazağa) 0-2
 14:15 İst. Artvin-İst. Demir (İfa) 1-2
 12:30 Esenler Tokat - Kemerburgaz (Esenler) 1-2
 14:15 Damlaspor – İst.Bafra (Hasan Doğan) 5-2


5.GRUP
 12:30 Sefaköy- Çeliktepe Ümit (Sefaköy) 5-3
 14:00 K.K.Mevlana – Fatih Vatan Lisesi (Karabekir) 5-2
 14:15 Ceylan –Bayrampaşa Teknik (Karadeniz) 1-3
 14.15 Altınova –İgdaş (Güngören) 3-1
 12:30 Alemdar- İst.Bulancak (Gazi Mah.) 3-2


7.GRUP
14:15 Fişekspor –Piyalepaşa (Yıldıztabya) 5-1
10:45 Sütlüce- Mahmutbey (Sütlüce) 3-2
12:30 Tozkoparan – Akatlar (Güngören) 2-1
14:15 Cerrahpaşa- Selvispor (Namık Sevik) 1-2


9.GRUP
 10:45 Sefaköy Kartal-Mahmut Şevket Paşa (Sefaköy) 0-2
 12:30 Beştelsiz - Tepebağ Kültür (Hasan Doğan) 1-1
 12.30 Cfs Bağcılar - Güneşli (Bağcılar) 6-2
 14:15 Çağlayan Gençlerbirliği-Esentepe Şahin (Nurtepe) 3-2


11.GRUP
 14.15 Şirinevler-Çelikspor (Avcılar) 3-1
 10:45 Kuştepe-Yeşilköy (Ayazağa) 1-0
 12:30 Araphan-Taksim (Yıldıztabya) 0-3
 14.15 Nişantaşı-Bağcılar Gençlergücü (Ayazağa) 4-2


13.GRUP
 14:15 F. Dumlupınar -Yakacık(Sancaktepe) 2-3
 14:15 Altınordu-Bostancı (Kartal Yunus ) 0-2
 14.15 Adalar-Pendik Doğan(Başıbüyük) 3-1
 14:15 Kartalgücü-Esenkent (Kartal 75.Yıl) 0-0
 10:45 Gülsuyu–İst.Site (Başıbüyük) 3-2


15.GRUP
 14:00 Tokatköy-Valide Tayfun (Ortaçeşme) 0-1
 14.15 İçerenköy İY - Koşuyolu (İçerenköy) 0-0
 12:00  Kurtköyspor -Çavuşbaşı (Kurtköy) 2-1
 14:15 Gümüşsuyu-Hilalspor (Paşabahçe) 3-1
 14:15 Alemdağ -Yeldeğirmeni (Alemdağ) 6-0


HAZIRLAYAN: ÖNER YIĞRIK-EFKAN BUCAK-BENAN DİKER

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus