20 Kasım 2010 01:30

İstanbul SAL/1AL 20 Kasım programı


SÜPER AMATÖR LİG


2.GRUP
14.15 Anadolu Hisarı – İFA  (Spor Akademisi) 1-0
14.15 Beşyüzevler –Sultantepe (Yıldıztabya) 6-0
10:45 İstiklal – Hadımköy (Bakırköy Bld.) 1-0
14:15 Kocasinan- Terazidere (İfa) 3-1
14.15 İstanbulspor - Tophane Tayfun (Bakırköy Bld.) 3-1
 İst.Gümüşhane (Bay)


4.GRUP
 14.15  Reşitpaşa-Ömerli (Çayırbaşı) 2-1
 14.15  Muratpaşa-Avcılar (Bayrampaşa Bld.) 0-3
 14:15  İ.M.E.S- Merkezefendi (Dudullu) 3-0
 14.15  Hasköy-Büyükçekmece Mimarsinan (Sütlüce) 3-0
 14:15  Çengelköy - Nurtepe (Akademi) 4-0
 Çubuklu(Bay)


6.GRUP
 12.30 H.E.A.S.K – Tuzla (Yıldıztabya) 4-0
 14:15 Çatalca-Çekmeköy (Çatalca) 1-0
 14:00 Parseller-İstinye  (Alibeyköy) 0-1
 14:15 İst.Bayburt-Beyoğlu Yeniçarşı (Mehdi Sancak) 1-3
 14.15 Topkapı-T.H.Y (Namık Sevik) 2-1
 Çamlıca(Bay)


8.GRUP
Gümüşyaka –Kocamustafapaşa: 3-0 h
10:45 Galata – Yahya Kemal İ.Y.  (Yıldıztabya) 3-0
12:30 Batı Trakya  Paşabahçe (Bakırköy Bld) 0-1'ken tatil
12.30 Dudullu-Sultangazi (Dudullu) 1-1
Bağlarbaşı-Pazariçi Köprülü 3-0 h


1. AMATÖR LİG



 2.GRUP
 14.15 Silivri Ortaköy –Tepecik Anadolu (Ortaköy)
 12.30 Gazitepe  - İhsaniye (Silivri)
 12.30 Akalan-Gürpınar (Çatalca) 3-1
 14.15 Esenkent Boğazköy- Esenyurt (Esenyurt) 0-3


 4.GRUP
 12:30 Bayrampaşa Demir- Rumeli Kavağı (Bayrampaşa Bld.) 1-1
 10:45 Fatih Yayla - Çayırgücü (Namık Sevik) 4-1
 14:15 Şişli Yayla – İkitelli (Feriköy) 0-3
 10:45 Kartaltepe – İstanbul Kastamonu (Bayrampaşa Bld.) 0-0
 14:15 Esenler Kentyıldız – Yedikule (Esenler) 2-2


 6.GRUP
 14:15 Küçükçekmece Yeşilova –Mecidiyeköy (Sefaköy Kartal) 3-2
 Bahçelievler İ.Y - Ayazağa Esen  0-3 h
 14:15 Abidei- Hürriyet – Gümüşdere (Nurtepe) 0-0
 12:30 Şişli Sanayi – Vardar (Mehdi Sancak) 2-2
 14:15 Mustafakemalpaşa - Onurspor (Avcılar) 0-4


8.GRUP
 12:30 Irmakspor -Şehremini (Hasan Doğan) 1-3
 12:30 Esenler Öz Yavuz Selim-Bolluca (Esenler) 3-0
 14:15 Karadeniz - Büyükdere (Karadeniz) 2-0
 14:15 Bahçelievler Olimpik - Ataköy Çobançeşme (Bahçelievler) 2-1


10.GRUP
 12.30 Siyavuşpaşa – Şafakspor (Avcılar) 3-2
 14.15 Mecidiyeköy Tayfun - Özalibeyköy (Ayazağa) 1-1
 14:00 Yeni Özkartal - Sadabad (Karayolları) 2-1'ken tatil
 12:30 Taşköprü-Gop Venüs (Karadeniz) 0-1


12.GRUP
 Fatih Hilal-Y.Ortabayır 0-3 h
 14:15 Maden-Boğaziçi (Orman Fakültesi) 2-2
 14.15 Arnavutköy Bld.- Rumeli Hisarı (Arnavutköy) 5-0
 09:00 Yıldıztabya - Eroğlu (Yıldıztabya) 4-0


14.GRUP
 14:15 Anafen Koleji-Şile (Çakmak) 2-0
 12.30 Demirspor-Libade (Ümraniye) 2-2
 14:15 Çavuşoğlu-Sarıgazi (Kartal Yunus) 6-1
 14:15 Soğanlık-Kozyatağı (Soğanlık) 0-2
 14.15 Yamanspor-Ataşehir İ.Y  (Ümraniye Çim) 1-4


16.GRUP
 12:30 Heybeliada-Sancaktepe (Kartal Yunus) 0-3
 14.15 Mesudiye-Taçspor (Paşabahçe) 1-4
 10.45 Kartal Yeni Mahalle-Orhanlı (Kartal Yunus) 4-1
 14:00 Balkan Yeşil Bağlar-Kirazlıtepe (Kurtköy) 2-4
 14:00 Kavacık-İst.Darülaceze (Kavacık) 2-1


NOT: Maç Skorları İçin 0546 461 30 05 (ÖNER YIĞRIK) & 0533 294 99 15 (EFKAN BUCAK)’a SMS veya arayarak bildirebilirsiniz.
HAZIRLAYAN: ÖNER YIĞRIK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus