19 Aralık 2010 11:11

İstanbul SAL/1AL 19 Aralık programı


SÜPER AMATÖR LİG


1.GRUP                                                         
14:15 Kaynarca-Haliç (Kaynarca) 2-2
14:15 Sultanbeyli-Esenler (Sultanbeyli) 0-0
14:15 Okmeydanı-Fenerköy (Okmeydanı)1-5 
14:15 Ayazağa-Özkaracaahmet (Ayazağa) 0-2
14:15 Dikilitaş-Albayrak (Çilekli) 1-1
İdealtepe(Bay)


3.GRUP
10.30 Kartal Bulvar-Göktürk (Bulvar) 2-1
12.30 Levent-Yeşil Esenyurt (Çilekli) 3-1
14:15 Zara Ekinli-Kulaksız Okspor (Zara Ekinli) 10-1
14.00 Ortaçeşme-Öz Fatih (Paşabahçe) 2-2
14:15 Arnavutköy-Bağcılar(Arnavutköy) 1-2
 Ataşehir Doğuş(Bay)


5.GRUP
 14.15 Yıldırım Bosna-Yenibosna(Bayrampaşa Bld) 3-2
 14.15 Erokspor - Bakırköy(Sütlüce) 4-0 
 14:15 Silivri-Vefa (Silivri) 3-0
 14:15 Kağıthane-Büyükçekmece(Hasbahçe) 1-1
 14:15 Selimiye-Gazi Mah.(Selimiye) 0-1
 Yoncaspor(Bay)


7.GRUP
12.30 Alibey-Merter (Silivri)2-2
12.30 Bayrampaşa Tuna-İst.Sinop(Bayrampaşa Bld.) 3-0
12.30 Çeliktepe - Zeytinburnu Yıldız (Seyrantepe) 1-0
12.30 Çakmak-Ortaköy(Çakmak) 2-2
12.30 Çıksalın-Kadırga(Sütlüce) 1-2


1. AMATÖR LİG


1.GRUP 
  14:15 Muratbey-Celaliye(Çatalca) 3-0
  14:15 Güzelce-Akören(B.Çekmece) 1-0
  12:30 Batıköy-Kestanelik (B.Çekmece) 3-0
  10:45 S.Mimarsinan-Çiflikköy(Silivri) 2-0'ken tatil


3.GRUP
 12.30 Damla-İst.Artvin (Hasan Doğan) 4-2
 12:30 Yüce-İst.Demir(Bakırköy Bld) 1-3
 12:30 Kalespor-İst.Bafra(Eyüp Bahariye) 4-5
 12:30 İzzetpaşa-Esenler Tokat(Feriköy) 1-3
 10:00 Halil Rıfat Paşa-Kemerburgaz (Paşabahçe) 1-1


5.GRUP
 14.15 Alemdar-Ceylan(Gazi Mah.) 2-1
 14.15 K.K.Mevlana-Altınova (K.K.Mevlana) 3-3 iken yarıda kaldı
 09:00 Fatih Vatan Lisesi-Bayrampaşa Teknik(Namık Sevik) 2-3
 14:15 Sefaköy-İst.Bulancak(Sefaköy) 2-5
14.15 Çeliktepe Ümit-İgdaş(Seyrantepe) 0-2


7.GRUP
14:15 Tozkoparan-Sütlüce(Güngören) 2-1
14:15 Fişekspor-İncirli (Yıldıztabya) 0-3
14:15 Akatlar-Selvispor(Mehdi Sancak) 2-3
10.45 Piyalepaşa-Mahmutbey(Sütlüce) 0-4


9.GRUP
 12:30 Cfs Bağcılar-Beştelsiz(Bağcılar) 3-0
 12:30 Sefaköy Kartal-Kuruçeşme(Sefaköy) 3-0
 14:15 Mahmut Şevket Paşa-Tepebağ Kültür (Nurtepe )2-2
 14:15 Güneşli-Esentepe Şahin(Bağcılar) 3-0 h-Şahinspor gelmedi


11.GRUP
  14.15 Taksim-Bağcılar Gençlergücü(Feriköy) 6-1
  14.15 Çelikspor-Yeşilköy (Namık Sevik) 2-1
  14:15 Şirinevler-Güngören(Avcılar) 0-2
  14.15 Araphan- Kuştepe(Eyüp Bahariye) Tehir


13.GRUP
 14.15 Altınordu-Adalar(Kartal Yunus) 1-2
 14:15 İst.Site-Pendik Doğan (Site Saha) 1-2
 14:15 Gülsuyu-Kartalgücü(İdealtepe Çim) 2-0
 14:15 Yakacık-Esenkent(Yakacık) 2-0
 14.:15 F.Tepe Dumlupınar-Bostancı (Sancaktepe) 1-3


15.GRUP
 14:15 Alemdağ-Kurtköy(Alemdağ) 0-3
 14.15 İçerenköy İ.Y-Gümüşsuyu (İçerenköy)0-2
 10:45 Valide Tayfun-Hilal(Selimiye) 5-2                                   
 12:00 Tokatköy-Yeldeğirmeni (Paşabahçe)0-2
 12:30 Koşuyolu-Çavuşbaşı (Selimiye) 3-1


NOT: Maç Skorları İçin 0546 461 30 05 (ÖNER YIĞRIK) SMS veya arayarak bildirebilirsiniz.
HAZIRLAYAN: ÖNER YIĞRIK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus