17 Aralık 2010 11:27

İstanbul SAL/1AL 18 Aralık Programı


Süper Amatör Lig

2.Grup
10:45  İstiklal - Beşyüzevler (Bakırköy Bld.) 0-3
14:15  İst. Gümüşhane - Anadolu Hisarı (Mehdi Sancak) 2-0
14:15  Hadımköy - İFA (Hadımköy) 0-1
14:15  Tophane Tayfun - Sultantepe (Sütlüce) 1-1
14:15  İstanbulspor - Kocasinan (Bakırköy Bld.) 1-0

4.Grup
12:30  Çubuklu - Reşitpaşa (Spor Akademisi) 4-0
14:15  Nurtepe - Ömerli (Nurtepe) 4-0
14:15  B.Mimarsinan - Avcılar Belediye (Tepecik) 1-2
14:15  Hasköy - İMES (Hasbahçe) 0-1
14:15  Çengelköy - Muratpaşa (Selimiye) 4-2

6.Grup
12:30  Çamlıca - HEASK (Selimiye) 0-1
12:30  T.H.Y. - Tuzlaspor (Halkalı Etap) 0-2
12:30  Beyoğlu Yeniçarşı - Çekmeköy (Sütlüce) 1-1
12:30  İst. Bayburt - Alibeyköy Parseller (Mehdi Sancak) 2-2
12:30  Topkapı - Çatalca (Namık Sevik) 0-1

8.Grup
12:30  Batı Trakya - Galata (Hasan Doğan) 1-5
14:15  Dudullu - Bağlarbaşı (Dudullu) 1-0
14:15  Sultangazi - Yahya Kemal (Zara Ekinli) 5-1
14:15  Gümüşyaka - Paşabahçe (Silivri) 0-3

1.Amatör Lig

2.Grup (Bu grupta sezon bitti)
14:15  S.Ortaköy - Akalan(Silivri Ortaköy) 3-0
12:30  Tepecik Anadolu - İhsaniye(Tepecik) 0-1
12:30  Es. Boğazköy - Gazitepe(Esenyurt) 5-2
14:15  Esenyurt - Gürpınar(Esenyurt) 4-3

4.Grup
14:15  Fatih Yayla - Kartaltepe (Namık Sevik) 0-5
14:15  Bayrampaşa Demir - Yedikule (Bayrampaşa Bld.) 2-2
14:15  Esenler Kentyıldız - Şişli Yayla (Esenler Bld.) 1-4
14:15  Çayırgücü - İkitelli (Yıldıztabya) 1-3
10:45  Rumeli Kavağı - İst.Kastamonu (Çayırbaşı) 2-2

6.Grup
14:15  Mustafakemalpaşa - Abide-i Hürriyet (Turgut Özal) 1-5
14:15  Küçükçekmece Yeşilova - Onurspor (Sefaköy) 0-0
14:15  Mecidiyeköy - Vardar (Alibeyköy) 0-1
14:15  Ayazağa Esen - Gümüşdere (Ayazağa) 2-0

8.Grup
10:45  Irmakspor - Güneştepe(Hasan Doğan) 2-1
10:45  Şehremini - Bolluca(Namık Sevik) 2-2
10:45  Karadeniz - Öz Yavuz Selim(Tekin Küçükali) 4-1
12:30  Büyükdere - Ataköy Çobançeşme(Çayırbaşı) 3-3

10.Grup
12:30  Siyavuşpaşa - Emlakbank(İFA) 2-1
12:30  Yeni Özkartal - Mecidiyeköy Tayfun (Karayolları) 0-0
12:30  Şafakspor - Öz Alibeyköy (Bahariye) 2-0
12:30  Sadabad - GOP Venüs (Nurtepe) 2-3

12.Grup
14:15  Arnavutköy Bld. - Madenspor (Arnavutköy Bld.) 4-1
10:45  Yeni Ortabayır - Boğaziçi (Nurtepe) 6-1
14:15  Rumeli Hisarı - Eroğlu (Bahçeköy) 1-6

14.Grup
10:45  Anafen Koleji - Ataşehir İ.Y.(Paşabahçe) 0-3
14:15  Demirspor - Soğanlık (Çekmeköy) 2-1
14:15  Libade - Sarıgazi (Ümraniye Bld.) 4-1
14:15  Çavuşoğlu - Yamanspor(Kartal Yunus) 3-1'ken tatil
14:15  Şile - Kozyatağı(Şile) 5-2

16.Grup
12:30  Mesudiye - Kavacık (Paşabahçe) 1-1
10:45  Kirazlıtepe - Orhanlıspor (Spor Akademisi) 1-3
12:30  Balkan Yeşilbağlar - Taçspor (Kartal Yunus) 0-1
14:15  Sancaktepe - İst. Darülaceze(Sancaktepe Bld.) 2-0
14:15  Heybeliada - Kartal Yeni Mah.(Başıbüyük) 0-2

HAZIRLAYAN: GOGO  Turkcell'in sponsorluğunda :)

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus