14 Kasım 2010 01:08

İstanbul SAL/1AL 14 Kasım programı


SÜPER AMATÖR LİG

2.GRUP
10.45 İstanbulspor-Terazidere (Bakırköy Bld.) 5-0
14:15 İst.Gümüşhane-Hadımköy (Mehdi Sancak) 2-1
14:15 Beşyüzevler-İfa (Yıldıztabya) 2-0
14:15 Kocasinan-Sultantepe (İfa) 1-0
14:15 İstiklal-Tophane Tayfun (Bakırköy Bld) 3-1
Anadolu Hisarı (Bay)

4.GRUP
14.15 İ.M.E.S - Avcılar Bld (Dudullu) 1-1
14.15 Hasköy-Merkezefendi (Sütlüce) 1-1
14:15 Muratpaşa –Ömerli (Bayrampaşa Bld.) 2-1
14.15 Çubuklu-Nurtepe (Akademi) 1-0
14:15 Çengelköy-Büyükçekmece Mimarsinan (Selimiye) 3-1
Reşitpaşa (Bay)

6.GRUP
10.00 Alibeyköy Parseller-Çekmeköy (Alibeyköy) 0-2
12:30 Çamlıca-T.H.Y (Selimiye) 4-1
14:15 Çatalca-Tuzla (Çatalca) 1-0
14:15 Topkapı –Beyoğlu Yeniçarşı (Namık Sevik) 1-3
12:30 İst.Bayburt-İstinye (Mehdi Sancak) 1-3
HEASK (Bay)

8.GRUP
14:15 Yahya Kemal İ.Y-Batı Trakya (Seyrantepe) 1-4
Pazariçi Köprülü-Galata: 0-3 h
Sultangazi-Kocamustafapaşa: 3-0 h
12:30 Bağlarbaşı-Gümüşyaka (Akademi) 4-3
14:15 Paşabahçe- Dudullu (Paşabahçe) 0-3

1. AMATÖR LİG

2.GRUP
 12.30 Esenkent Boğazköy-Akalan (Esenyurt) 2-2
 14:15 Esenyurt-Silivri Ortaköy (Esenyurt) 1-0
 14.00 Tepecik Anadolu-Gazitepe (Tepecik) 2-0
 12.30 İhsaniye-Gürpınar (Çatalca)

 4.GRUP
 10:45 Yedikule-İstanbul Kastamonu (Namık Sevik) 6-1
 12:30 Kartaltepe-İkitelli (Bayrampaşa Bld.) 3-1
 12:30 Fatih Yayla-Rumeli Kavağı (Namık Sevik) 2-3
 14:15 Esenler Kentyıldız-Bayrampaşa Demir (Esenler) 2-2
 14.15 Şişli Yayla-Çayırgücü (Feriköy) 2-1

 6.GRUP
 12:30 Onurspor-Vardar (Zara Ekinli) 0-1
 12:30 Şişli Sanayi-Gümüşdere (Seyrantepe) 3-2
 14:15 Küçükçekmece Yeşilova-Mustafakemalpaşa (Avcılar) 5-0
 14.15 Abide-i Hürriyet-Ayazağa Esen (Nurtepe) 2-1

8.GRUP
 14.15 Güneştepe-Bolluca (Güngören) 3-0
 14:15 Karadeniz-Şehremini (Karadeniz)
 14.15 Bahçelievler Olimpik-Büyükdere (Bahçelievler) 1-3
 12.30 Öz Yavuz Selim-Ataköy Çobançeşme (Esenler) 0-6

 10.GRUP
 12.30 Emlakbank-Öz Alibeyköy (Bakırköy Bld) 2-1
 14:15 Mecidiyeköy Tayfun - GOP Venüs (Ayazağa) 5-1
 14:00 Yeni Özkartal-Şafakspor (Karayolları) 2-1
 12:30 Taşköprü-Sadabad (Karadeniz) 3-0

 12.GRUP
 12.30 Yıldıztabya-Rumeli Hisarı (Yıldıztabya) 5-1
 14:15 Muradiye-Boğaziçi (Çilekli) 1-1
 14:15 Maden-Eroğlu (Orman Fakültesi)

14.GRUP
 14:15 Çavuşoğlu - Libade (Kartal Yunus) 1-1
 14.15 Demirspor - Şile (Ümraniye) 0-1
 14.30 Yamanspor - Anafen Koleji (Ümraniye) 2-4
 10.30 Ataşehir İ.Y. - Kozyatağı (Başıbüyük) 5-1
 14.15 Soğanlık - Sarıgazi (Yakacık-Soğanlık) 3-3

16.GRUP
 14:15 Kavacık-Sancaktepe (Kavacık) 1-0
 14:15 Taçspor-Orhanlı (İçerenköy) 1-4
 10:45 Kartal Yeni Mahalle-İst.Darülaceze (Kartal Yunus) 0-2
 12:30 Mesudiye-Balkan Yeşilbağlar (Paşabahçe) 0-1

NOT: Maç Skorları İçin 0546 461 30 05 (ÖNER YIĞRIK) & 0533 294 99 15 (EFKAN BUCAK)’a SMS veya arayarak bildirebilirsiniz.
HAZIRLAYAN: ÖNER YIĞRIK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus