13 Kasım 2010 10:16

İstanbul SAL/1AL 13 Kasım programı


SÜPER AMATÖR LİG


1.GRUP
14:00 Okmeydanı-İdealtepe (Okmeydanı) 1-1
14:15 Esenler-Haliç (Esenler) 0-2
14:15 Dikilitaş-Kaynarca (Çilekli) 2-0
14:15 Sultanbeyli-Ayazağa (Sultanbeyli Bld) 3-0
14:15 Fenerköy-Öz Karacaahmet (Silivri) 3-0
Albayrak (bay)


3.GRUP
14.15 Zara Ekinli - Ortaçeşme (Zara Ekinli) 3-1
14.15 Arnavutköy - Levent (Arnavutköy) 1-0
14:15 Bulvar - Ataşehir Doğuş (Bulvar) 1-2
14.15 Göktürk - Yeşil Esenyurt (Göktürk) 0-1
14:15 Bağcılar - Öz Fatih (Bağcılar) 1-3
 Okspor (Bay)


 5.GRUP
 14.15 Büyükçekmece - Vefa (Gürpınar) 1-1
 14.00 Bakırköy - Yenibosna (Şenlikköy) 1-1
 14:15 Selimiye - Yıldırım Bosna (Selimiye) 0-0
 12:30 Erok - Silivri (Sütlüce) 1-1
 14:15 Kağıthane - Yonca (Hasbahçe) 2-0
 Gazi Mah. (Bay)


7.GRUP
14:15 Çıksalın - Alibey (Sütlüce) 3-0
14:15 Merter - Ortaköy (Güngören) 2-2
14:15 İst.Sinop - Çeliktepe (Sefaköy) 1-0
14.15 Kadırga - Çakmak (Namık Sevik) 1-2
14:15 Zeytinburnu Yıldız-Bayrampaşa Tuna (Hasan Doğan) 0-6


1. AMATÖR LİG


 1.GRUP 
 12:30 Kavaklı-Güzelce (S. Ortaköy ) 3-1
 14:15 Muratbey-Batıköy(Çatalca)
 10:45 S.Mimarsinan-Batıköy(Silivri) 3-1
 12:30 Celaliye - Kestanelik (Silivri) 1-3


3.GRUP
 14.15 İst.Artvin-Yücespor (İfa) 1-1
 14:15 İst.Bafra-Kemerburgaz (Bayrampaşa Bld.) 0-4
 12:30 Esenler Tokat-İst.Demir (Esenler) 2-1
 14:15 İzzetpaşa-Halil Rıfat Paşa (Feriköy) 2-2
 12:30 Damla-Kalespor(Hasan Doğan) 1-2


5.GRUP
 12.30 İst.Bulancak-İgdaş (Bağcılar) 3-1
 09:00 Altınova-Bayrampaşa Teknik (Güngören)
 14:15 Ceylan-Fatih Vatan Lisesi (Karadeniz) 2-0
 14.15 Alemdar-Sefaköy (Gazi Mah)
 14:00 K.K.Mevlana-Çeliktepe Ümit (K.K.Mevlana) 3-2


7.GRUP
14:15 İncirli-Mahmutbey (Bakırköy Bld.) 6-0
12:30 Cerrahpaşa-Akatlar (Namık Sevik) 1-2
10:45 Sütlüce-Selvispor (Sütlüce) 2-1
10:45 Tozkoparan-Piyalepaşa (Güngören) 6-3


9.GRUP
 12:30 Kuruçeşme-Tepebağ Kültür (Çilekli) 2-1
 10:45 Cfs Bağcılar-M.Ş.Paşa (Bağcılar) 0-0
 10.45 Beştelsiz-Esentepe Şahin (Hasan Doğan) 6-2
 14:15 Çağlayan Gençlerbirliği-Güneşli  (Nurtepe)


11.GRUP
  14.15 Araphan-Çelikspor (Eyüp Bahariye )
  14.15 Kuştepe-Bağcılar Gençlergücü (Ayazağa) 3-0
  10:45 Nişantaşı-Taksim(Ayazağa) 1-2
  12.30 Güngören-Yeşilköy (Güngören) 4-0


13.GRUP
 10.45 Bostancı-Esenkent (Kartal Yunus) 3-0
 14:15 Gülsuyu-Yakacık (Başı Büyük) 2-0
 12:30 Kartalgücü-Pendik Doğan (Bulvar) 1-0
 12:30 Adalar-İstanbul Site (Başıbüyük) 9-1
 14:15 Altınordu-Fikirtepe Dumlupınar (Kartal Yunus) 1-1


15.GRUP
 14:30 Yeldeğirmeni-Hilalspor (Yeni Sahra) 3-0
 14.00 Kurtköy-Koşuyolu (Kurtköy) 2-1
 14:15 İçerenköy İ.Y-Valide Tayfun (İçerenköy) 1-0
 14:00 Alemdağ-Tokatköy (Alemdağ) 3-2
 14:15 Gümüşsuyu-Çavuşbaşı (Paşabahçe) 3-0


NOT: Maç Skorları İçin 0546 461 30 05 (ÖNER YIĞRIK) SMS gönderebilirsiniz


HAZIRLAYAN: ÖNER YIĞRIK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus