12 Aralık 2010 12:42

İstanbul SAL/1AL 12 Aralık Programı


Süper Amatör Lig


2.Grup
14:15  Tophane Tayfun - Anadolu Hisarı(Sütlüce) 2-1
14:15  Terazidere - İFA(Bayrampaşa Bld.) 1-3
14:15  İstiklal - İstanbulspor (Bakırköy Bld.) 0-2
14:15  İst. Gümüşhane - Kocasinan(Mehdi Sancak) 0-1
14:15  Hadımköy - Beşyüzevler (Hadımköy) 1-2


4.Grup
14:15  B.Mimarsinan - Reşitpaşa (Tepecik) 1-2
14:15  Merkezefendi - Ömerli (Yıldıztabya) 0-2
14:15  Çengelköy - Hasköy (Selimiye) 0-0
14:15  Çubuklu - İmes (Spor Akademisi) 0-0
14:15  Nurtepe - Muratpaşa (Nurtepe) 5-1


6.Grup
10:45  Çamlıca - Alibeyköy Parseller (Selimiye) 0-1
12:30  Beyoğlu Yeniçarşı - HEASK(Sütlüce) 1-3
14:15  İstinye - Tuzla (Çayırbaşı) 1-3
14:15  Topkapı - İstanbul Bayburt(Namık Sevik) 1-1
14:15  THY - Çatalca (Halkalı Etap) 1-1


8.Grup
12:30  Yahya Kemal İ.Y. - Gümüşyaka(Mehdi Sancak) 5-1
14:15  Sultangazi - Bağlarbaşı (Zara Ekinli) 2-0
14:15  Dudullu - Batı Trakya(Dudullu) 3-0
Kocamustafapaşa - Galata  0-3h
Paşabahçe - Pazariçi Köprülü  3-0h

1.Amatör Lig


2.Grup

14:15  Gazitepe - S.Ortaköy(Silivri)
12:30  Akalan - T.Anadolu(Çatalca)
14:15  İhsaniye - Esenyurt(Çatalca)
14:15  Gürpınar - Es. Boğazköy(Gürpınar)

4.Grup

12:30  İkitelli - Rumeli Kavağı (Halkalı Etap) 0-0
09:00  Yedikule - Fatih Yayla (Namık Sevik) 5-2
12:30  İst.Kastamonu - Bayrampaşa Demir(Namık Sevik) 1-2
12:30  Kartaltepe - Şişli Yayla (Bayrampaşa Bld.) 5-1
12:30  Çayırgücü - Esenler Kentyıldız (Yıldıztabya) 3-5


6.Grup
10:45  Vardar - Küçükçekmece Yeşilova (Namık Sevik) 4-0
10:45  Şişli Sanayi - Abide-i Hürriyet (Mehdi Sancak) 2-1
14:15  Gümüşdere - Mecidiyeköy (Bahçeköy) 1-2
14:15  Ayazağa Esen - Mustafakemalpaşa(Ayazağa) 3-1


8.Grup
14:15  Güneştepe - Karadeniz (Güngören) 1-0
14:15  Öz Yavuz Selim - Bahçelievler Olimpik(Esenler Bld.) 2-2
14:15  Bolluca - Irmak (Arnavutköy Bld.) 0-3
10:45  Ataköy Ç.Çeşme - Şehremini(Bakırköy Bld.) 5-1


10.Grup
14:15  Emlakbank - Yeni Özkartal (Avcılar) 3-3
14:15  Gop. Venüs - Şafakspor (Tekin Küçükali) 2-1
14:15  Öz Alibeyköy - Siyavuşpaşa (Eyüp Bahariye) 0-0
12:30  Mecidiyeköy Tayfun - Taşköprü (Ayazağa) 4-1


12.Grup
14:15  Muradiye - Arnavutköy Bld. (Çilekli) 1-4
12:30  Maden - Yıldıztabya (Bahçeköy) 2-2
14:15  Eroğlu - Yeni Ortabayır (Hasan Doğan) 3-2


14.Grup
12:30  Kozayatağı - Anafen Koleji (İçerenköy) 3-4
14:15  Libade - Yamanspor (Ümraniye Suni Çim) 3-5
10:45  Ataşehir İ.Y. - Demirspor(Bulvar) 2-2
14:15  Sarıgazi - Şile(Sancaktepe Bld.) 2-2
14:15  Soğanlık - Çavuşoğlu (Soğanlık) 1-2


16.Grup
12:30  Taçspor - Heybeliada(İçerenköy) 5-3
14:15  İst.Darülaceze - Kirazlıtepe(Bulvar) 4-1
14:15  Kartal Yeni Mah. - Kavacık (Kartal Yunus) 0-0
12:30  Sancaktepe - Mesudiye (Sancaktepe Bld.) 2-3
14:15  Orhanlıspor - Balkan Yeşilbağlar (Tuzla Bld.) 2-1


HAZIRLAYAN: ÖNER YIĞRIK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus