28 Kasım 2010 09:59

İstanbul SAL/1 AL 28 Kasım Programı


Süper Amatör

2.GRUP
14.15 Hadımköy-İstanbulspor (Hadımköy) 0-3
14:15 İst.Gümüşhane-İstiklal (Mehdi Sancak) 1-1
14:15 Terazidere-Beşyüzevler (Bayrampaşa Bld.) 0-3
14:15 Sultantepe-Anadolu Hisarı İY (Spor Akademisi) 0-1
14:15 Tophane Tayfun-Kocasinan (Sütlüce) 1-2
İfa(Bay)


4.GRUP
14.15 Avcılar Bld.-Reşitpaşa (Avcılar) 7-0
14.45 B.Mimarsinan-İMES (Tepecik) 0-0
14:15 Merkezefendi-Muratpaşa (Yıldıztabya) 3-1
14.15 Nurtepe-Hasköy (Nurtepe) 0-3
12:30 Çubuklu-Çengelköy (Spor Akademisi) 1-2
Ömerli Köyü(Bay)


6.GRUP
14.15 Çekmeköy-HEASK (Çekmeköy) 0-0
14:15 Çamlıca-Topkapı (Selimiye) 5-1
14:15 İstinye-Çatalca (Çayırbaşı) 1-1
12:30 Beyoğlu Yeniçarşı-Alibeyköy Parseller (Sütlüce) 1-2
14:15 T.H.Y-İst.Bayburt (Halkalı Etap) 2-1
Tuzla (Bay)


8.GRUP
14:15 Sultangazi-B.Trakya (Zara Ekinli) 1-1
P.İçiköprülü-Gümüşyaka 0-3 h
K.M.Paşa-Dudullu 0-3 h
14:15 Yahya Kemal-İ.Y-Bağlarbaşı (Seyrantepe) 1-3
14:15 Paşabahçe-Galata (Alemdağ) 1-1

1. Amatör
2.GRUP
13.00 T.Anadolu-Es.Boğazköy(Tepecik) 4-2
14:15 İhsaniye-S.Ortaköy (Çatalca)
09.00 Gürpınar-Gazitepe (Gürpınar)
14.15 Esenyurt-Akalan(Esenyurt)


4.GRUP
10:45 İstanbul Kastamonu –Şişli Yayla (Namık Sevik) 3-0
14:15 Yedikule-Kartaltepe (Namık Sevik) 1-4
12:30 İkitelli-Fatih Yayla (Halkalı Etap) 0-2
12:30 Rumeli Kavağı-Esenler Kentyıldız (Çayırbaşı) 0-2
12.30 Çayırgücü-Bayrampaşa Demir (Yıldıztabya) 1-2


6.GRUP
12:30 Vardar-Abide-i Hürriyet (Namık Sevik) 7-1
12:30 Onurspor-Şişli Sanayi (Zara Ekinli) 5-1
14:15 Ayazağa Esen-Küçüçekmece Yeşilova(Ayazağa) 0-2
10.45 Mecidiyeköy-Mustafa Kemal Paşa (Ayazağa) 2-1


8.GRUP
14.15 Bolluca-Bahçelievler Olimpik (Arnavutköy) 3-1
14:15 1907 Ataköy Çobançeşme-Karadeniz (Bakırköy Bld.) 0-1
10.45 Büyükdere-Irmak (Çayırbaşı) 3-1
14.15 Güneştepe-Öz Yavuz Selim (Güngören) 3-3


10.GRUP
12.30 Emlakbank-M.Tayfun (Bakırköy Bld.) 2-3
14:15 Öz Alibeyköy-Taşköprü (Eyüp Bahariye) 3-0
14:00 Gop Venüs-Yeni Özkartal (Karadeniz) 0-1
12:30 Sadabad-Siyavuşpaşa (Nurtepe) 2-0


12.GRUP
12.30 Boğaziçi-Yıldıztabya (Çilekli) 2-3
14:15 Muradiye-Maden (Çilekli) 3-3
14:15 Eroğlu-Arnavutköy Bld. (Hasan Doğan) 0-1


14.GRUP
14:15 Libade-Anafen Koleji (Ümraniye) 0-4
14.15 Kozyatağı-Çavuşoğlu (İçerenköy) 0-4
14.15 Şile-Yamanspor (Ömerli) 1-2
12.30 Ataşehir İ.Y.-Soğanlık (Bulvar) 1-1
14.15 Sarıgazi-Demir (Sancaktepe) 1-4


16.GRUP
10:00 Orhanlı - Kavacık (Tuzla) 1-2
12:30 Taçspor-Kartal Yeni Mahalle (İçerenköy) 2-1
14:15 Darülaceze-Heybeliada (Bulvar) 4-1
12:30 Sancaktepe-Balkan Yeşilbağlar (Sancaktepe) 4-1
10:45 Kirazlıtepe-Mesudiye (Spor Akademisi) 3-0


NOT: Maç Skorları İçin 0533 294 99 15 (EFKAN BUCAK)’a SMS veya arayarak bildirebilirsiniz.
HAZIRLAYAN: ÖNER YIĞRIK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus