11 Aralık 2010 10:14

İstanbul SAL/1 AL 11 Aralık Programı


Süper Amatör Lig


1.Grup
12:00  Kaynarca - Esenler(Kaynarca) 3-1
14:15  Dikilitaş - Fenerköy(Çilekli) 1-1
14:15  Ayazağa - Albayrak(Ayazağa) 1-2
14:15  İdealtepe - Haliç(Başıbüyük) 1-2
14:15  Sultanbeyli - Okmeydanı Fetih(Sultanbeyli) ( Hava şartlarından dolayı tehir edildi.)
Özkaracaahmet  bay


3.Grup
12:30  Levent - Kulaksız Ok(Çilekli) 11-1
14:15  Ataşehir Doğuş - Öz Fatih(Yenisahra) 0-0
14:15  Arnavutköy - Kartal Bulvar(Arnavutköy Bld.) 4-1
14:15  Zara Ekinli - Göktürk(Zara Ekinli) 2-2
14:15  Ortaçeşme - Bağcılar(Ortaçeşme) 2-2
Yeşil Esenyurt  bay


5.Grup
12:30  Yıldırımbosna - Bakırköy(Bayrampaşa Bld.) 2-1
14:15  Yonca - Yenibosna(Yenisahra) 0-4
14:15  Silivri - Gazi Mahallesi(Silivri) 0-0
14:15  Erok - Kağıthane(Sütlüce) 1-2
14:15  Selimiye - Büyükçekmece(Selimiye) 1-2
Vefa  bay


7.Grup
12:30  Alibey - Ortaköy(Silivri) 0-3
12:30  Çıksalın - İstanbul Sinop(Sütlüce) 1-0
14:15  Zeytinburnu Yıldız - Merter(Hasan Doğan) 3-1
14:15  Kadırga - Çeliktepe(Namık Sevik) 1-0
12:30  Bayrampaşa Tuna - Çakmak(Bayrampaşa Bld.) 3-2



1.Amatör Lig


1.Grup
10:45  Akören - Batıköy (Silivri) 3-5
14:15  Kestanelik - Muratbey (Çatalca) 2-0
14:15  Celaliye - S.Mimarsinan (Büyükçekmece) 0-0
14:00  Çiftlikköy - Kavaklı (Karacaköy) 6-1


3.Grup
14:15  İst. Demir - Halil Rıfatpaşa (Halkalı Etap) 2-0
14:15  Yüce - Damla (Bakırköy Bld.) 2-0
10:45  İst.Bafra - İzzatpaşa (Bayrampaşa Bld.) 0-5
14:15  Esenler Tokat - İst. Artvin (Esenler Bld.) 1-1 "Tatil"
14:15  Kemerburgaz - Kale (Göktürk) 1-1


5.Grup
14:15  İst.Bulancak - K.Karabekir Mevlana (Güngören) 1-1
12:30  Fatih Vatan Lis. - Alemdar (Namık Sevik) 1-3
09:00  Bayrampaşa Teknik - Çeliktepe Ümit (Bayrampaşa Bld) 3-1
12:30  İgdaş - Sefaköy (Albayrak)1-4
14.15  Altınova - Ceylan (Güngören) 2-1


7.Grup
12:30  İncirli - Tozkoparan (Bakırköy Bld.) 2-0
14:15  Selvi - Piyalepaşa (Hasan Doğan) 6-0
10:45  Sütlüce - Cerrahpaşa (Sütlüce) 1-2
14.15  Mahmutbey - Fişek (Bağcılar Bld) 1-1


9.Grup
09:00  Beştelsiz - Çağlayan Gençlerbirliği (Hasan Doğan) 3-1
12:30  Tepabağ Kültür - Sefaköy Kartal (Hasan Doğan) 1-1
14:15  Esentepe Şahin - Mahmut Şevket Paşa (Eyüp Bahariye) 1-2
14:15  Kuruçeşme - CFS Bağcılar (Nurtepe) 0-5


11.Grup
10:45  Yeşilköy - Şirinevler(Bakırköy Bld.) 0-3
10:45  Güngören - Araphan(Güngören) 4-1

10:45  Kuştepe - Nişantaşı(Ayazağa) 3-0
10:45  Bağ. G. Gücü - Çelikspor 1-2


13.Grup 
14:15  İstanbul Site - Altınordu (İstanbul Site) 0-2
14:15  Kartalgücü - Adalar(Bulvar) 0-3
14:15  Bostancı - Gülsuyu (Kartal Yunus) 3-1
14:15  Pendik Doğan - Yakacık (Pendik Bld.)
12:30  Esenkent - F.Dumlupınar(Başıbüyük) 0-3


15.Grup
14:15  Gümüşsuyu - Kurtköy (Paşabahçe) 0-1
14:00  Çavuşbaşı - Valide Tayfun (Çavuşbaşı) 3-0
12:30  Koşuyolu - Alemdağ((Selimiye) 2-4
09:00  Hilal - Tokatköy(Yenisahra) 1-0
10:45  Yeldeğirmeni - İçerenköy İ.Y.(Yenisahra) 2-1


Hazırlayan: Öner Yığrık

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus