05 Aralık 2010 01:04

İstanbul SAL/1 AL 05 Aralık Programı




Süper Amatör Ligi


1.GRUP
14:15 Fenerköy-Kaynarca(Silivri) 6-0
14:15 Albayrak-İdealtepe (Albayrak) 0-1
14:15 Okmeydanı-Dikilitaş (Okmeydanı Fetih) 1-2
14:15 Esenler-Ayazağa (Esenler) 5-1
14:15 Haliç-Öz.Karacaahme(Yıldıztabya) 2-2
Sultanbeyli (Bay)

3.GRUP

10.45 Kartal Bulvar-Zara Ekinli (Bulvar) 1-1
14.15 Bağcılar-Levent(Bacılar) 4-1
14:15 Göktürk-Ortaçeşme (Göktürk) 2-0
10.45 Öz Fatih-Y.Esenyurt (Namık Sevik) 0-0'ken 85'te tatil
14:15 Kulaksız Ok-Ataşehir Doğuş(Sütlüce) 1-9
Arnavutköy(Bay)

5.GRUP
14.15 Gazi Mah.Yonca(Gazi Mah.) 4-1
14:00 Bakırköy-Silivri (Şenlikköy) 0-0
Erok(Bay)

7.Grup
14.15 Merter-Kadırga (Güngören) 1-3
14.15 İst.Sinop- Z. Yıldız(Sefaköy) 1-0
14.15 Ortaköy-Çıksalın (Çilekli) 4-1
14.15 Çakmak- Alibey(Çakmak) 4-1
14.15 Çeliktepe- Bayrampaşa Tuna (Seyrantepe) 1-0

1.Amatör


1.GRUP
14:15 Batıköy-Güzelce(B.Çekmece ) 1-1
12:30 Kavaklı-Celaliye(Silivri) 1-0
14:15 Muratbey-Akören(Çatalca) 5-0
10:45 S.Mimarsinan-Kestanelik (Silivri) 6-1


3.GRUP
14.15 Damla-Esenler Tokat (Hasan Doğan) 1-0
12:30 İst.Artvin-İst.Bafra (İfa) 4-4
14:15 Kalespor-İst.Demir (Eyüp Bahariye) 5-1
14:15 İzzetpaşa-Kemerburgaz (Feriköy) 0-1
12:30 H.R.Paşa-Yücespor(Ayazağa) 4-3


5.GRUP
10.30 Ceylan-İst.Bulancak(Karadeniz) 2-2
12:30 Alemdar-Altınova (Gazi Mah.) 0-0
12:30 Çeliktepe Ümit-Fatih Vatan Lisesi (Seyrantepe) 2-1
10:45 Sefaköy-B.Paşa Teknik (Sefaköy) 0-3
14.00 K.K.Mevlana-İgdaş(K.K.Mevlana) 2-0


7.GRUP
12:30 Tozkoparan-Mahmutbey(Güngören) 2-1
09:00 Cerrahpaşa-İncirli (Namık Sevik) 0-1
12:30 Fişekspor-Selvispor(Yıldıztabya) 1-2
12:30 Piyalepaşa-Akatlar (Sütlüce) 0-2


9.GRUP
12:30 Cfs Bağcılar-Tepe BağKültür(Bağcılar) 2-1
12:30 Sefaköy Kartal-Esentepe Şahin(Sefaköy) 4-4
14:15 Ç.G.Birliği-Kuruçeşme (Nurtepe ) 1-2
14:15 M.Şevketpaşa-Güneşli (Ayazağa) 0-0


11.GRUP
14.15 Şirinevler-Bağcılar Gençlergücü (Avcılar) 4-1
10.45 Çelikspor-Taksim (Yıldıztabya) 1-5
10:45 Nişantaşı-Güngören(Ayazağa) 1-1
14.15 Araphan-Yeşilköy(Alibeyköy)2-3


13.GRUP
14.15 Adalar-Bostancı (Başıbüyük) 0-0
14:15 Yakacık-İst.Site (Soğanlık) 4-0
14:15 Altınordu-Kartalgücü (Kartal Yunus) 1-4
12:30 Gülsuyu-Esenkent (Başıbüyük) 4-2
14:15 Fikirtepe Dumlupınar-Pendik Doğan (Sancaktepe) 0-1


15.GRUP
14:15 Kurtköy-Yeldeğirmeni(Kurtköy) 3-4
14.15 Alemdağ-Gümüsuyu (Alemdağ) 1-1
14:15 Valide Tayfun-Koşuyolu (Selimiye) 3-1
12:00 Tokatköy-Çavuşbaşı (Ortaçeşme) 3-2
14:15 İçerenköy-Hilal (İçerenköy) 1-2


NOT: Maç Skorları İçin 0546 461 30 05 (ÖNER YIĞRIK) SMS veya arayarak bildirebilirsiniz.
HAZIRLAYAN: ÖNER YIĞRIK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus