04 Aralık 2010 09:26

İstanbul SAL/1 AL 04 Aralık Sonuçları



Bölgesel Amatör lig 10 Grup.


14:15


Karagümrük
-

Feriköyspor 1 - 0


İstanbul Süper Amatör ligi


2.GRUP
14.15 Kocasinan-Hadımköy (Bağcılar) 1-0
14:15 İstanbulspor-İst.Gümüşhane (Bakırköy Bld.) 1-0
14:15 Anadolu Hisarı-Terazidere (Spor Akademisi.) 1-2
14:15 Halkalı İfa-Sultantepe (Halkalı İfa) 6-1
10:45 Beşyüzevler-Tophane Tayfun(Yıldıtabya) 3-0
İstiklal(Bay)



4.GRUP
14.15 Ömerli-Avcılar Bld(Hadımköy) 1-4
14.45 Muratpaşa-B.Mimarsinan (Bayrampaşa) 3-3
12:30 Reşitpaşa-Merkezefendi (Çayırbaşı) 1-2
14.15 İMES-Nurtepe(Dudullu) 6-2
12:30 Hasköy-Çubuklu(Hasbahçe) 1-0
Çengelköy(Bay)



5.GRUP
14.00 Yenibosna-Vefa(İl Özel idare) 1-0
14:15 B.Çekmece-Yıldırımbosna(Gürpınar) 3-0
14:15 Kağıthane-Selimiye(Hasbahçe) 0-0


6.GRUP
14.15 Tuzla-Çekmeköy(Tuzla) 3-2
14:15 İst.Bayburt-Çamlıca (Mehdi Sancak) 0-0
14:15 H.Edip Adıvar-İstinye (Yıldıztabya)3-0
14:15 Çatalca-B.Yeni Çarşı (Çatalca) 0-3
14:15 Alibeyköy Parseller-T.H.Y (K.K.Bekir Mevlana) 5-2
Topkapı (Bay)



8.GRUP
14:15 Gümüşyaka-Dudullu (Silivri) 1-4
P.İçiköprülü- Yahya Kemal (0-3 Hükmen P.İçiköprülü ligten çekildi)
Batı Trakya-K.M.Paşa (3-0 Hükmen M.K.Paşa ligten çekildi)
12:30 Bağlarbaşı –Paşabahçe(Spor Akademisi) 2-4
12:30 Galata-Sultangazi (Yıldıztabya) 1-3
İstanbul 1 Amatör ligi


2.GRUP
12.30 Es.Boğazköy-İhsaniye(Esenyurt) 1-0
14:15 S.Ortaköy-Gürpınar (Silivri Ortaköy ) 3-1
12.30 Gazitepe-Akalan (Silivri) 1-0
14.15 Esenyurt-T.Anadolu(Esenyurt) 2-1


4.GRUP
14:15 İstanbul Kastamonu – Fatih Yayla (Namık Sevik) 4-3
14:15 Şişli Yayla-Yedikule (Feriköy)2-2
10:45 R.Kavağı-Çayırgücü (Çayırbaşı)8-0
14:15 E.Kentyıldız-Kartaltepe (Esenler) 0-1
12.30 B.Paşa Demir -İkitelli (Bayrampaşa Bld.)2-1


6.GRUP
14:15 A.Hürriyet-Onurspor(Nurtepe) 0-5
14:15 M.K.Paşa-Şişli Sanayi (Avcılar)1-2
14:15 K.Yeşilova-Gümüşdere(Sefaköy)3-1
14.15 Mecidiyeköy-Ayazağa Esen(Ayazağa) 3-1 


8.GRUP
14.15 B.Evler Olimpik-Güneştepe (Albayrak) 0-5
14:15 Irmakspor-1907 A.Çobançeşme(Hasan Doğan.) 4-4
12.30 Şehremini-Büyükdere (Namık Sevik)0-0
14.15 Karadeniz-Bolluca (Karadeniz) 5-0


10.GRUP
09.00 Taşköprü-Emlakbank(Gazi Mah.)0-2
14:00 Yeni Özkartal-Öz alibeyköy(Karayolları)3-2
12:30 Siyavuşpaşa -Gop.Venüs (İfa)2-0
12:30 Şafak-Sadabad(Eyüp Bahariye)6-0


12.GRUP
12.30 Y.Ortabayır-R.Hisarı (Nurtepe)2-3
09:00 Yıldıztabya-Muradiye(Yıldıztabya)1-3
14:15 Arnavutköy Bld-Boğaziçi. (Arnavutköy) 4-1


14.GRUP
14:00 Şile-Libade (Şile) 0-2
14.15 Demir-Kozyatağı(Ümraniye) 0-4
12.30 Yamanspor-Soğanlık (Ümraniye) 3-0
14.15 Çavuşoğlu-Ataşehir İ..Y (Kartal Yunus) 2-3
14.15 Anafen Koleji-Sarıgazi (Çakmak) 5-2


16.GRUP
14:15 Kavacık-Taçspor (Kavacık) 6-0
14:15 Mesudiye-Kartal Yeni Mah.(Paşabahçe) 2-0
12:30 Heybeliada-Orhanlı (Bulvar) 0-4
12:30 B.Yeşil Bağlar- İst.Darülaceze (Kartal Yunus)1-2
10:45 Kirazlıtepe-Sancaktepe (Spor Akademisi) 0-3

NOT: Maç Skorları İçin 0546 461 30 05 (ÖNER YIĞRIK) SMS veya arayarak bildirebilirsiniz.
HAZIRLAYAN: ÖNER YIĞRIK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus