31 Ekim 2010 11:57

İstanbul SAL - 1AL 31 Ekim sonuçları


SÜPER AMATÖR LİG

2.GRUP
10.45 Sultantepe - İst.Gümüşhane (Akademi) 1-0
14:30 Beşyüzevler-Kocasinan (Yıldıztabya) 2-2
14:30 Anadolu Hisarı-İstanbulspor (Akademi) 1-4
14:30 İfa-İstiklal (Halkalı İfa) 0-1
14:30 Terazidere-Hadımköy (Bayrampaşa Bld.) 1-2
Tophane Tayfun(Bay)

4.GRUP
14.30 Ömerli Köyü-Çengelköy (Hadımköy) 0-4
14.30 Avcılar Bld. - Çubuklu (Avcılar) 1-0
14:30 Reşitpaşa - Hasköy (Çayırbaşı) 2-1
12.30 Muratpaşa-İ.M.E.S (Bayrampaşa Bld.) 1-0
12:30 Merkezefendi-Nurtepe (Avcılar) 2-3
B.Çekmece Mimarsinan (Bay)

6.GRUP
14.30 Tuzla - Topkapı (Tuzla) 3-1
14:30 Çatalca-Parseller (Çatalca) 3-0
10:45 HEASK-İst.Bayburt (Yıldıztabya) 2-0
12:30 İstinye-T.H.Y (Çayırbaşı) 1-1
14:30 Çekmeköy-Çamlıca (Çekmeköy) 4-0

8.GRUP
14:30 Yahya Kemal İ.Y – Sultangazi (Nurtepe) 3-4
14:30 Pazariçi Köprülü- Kocamustafapaşa (Gazi Mah) 4-4
12:30 Bağlarbaşı-Dudullu (Akademi) 0-1
12:30 Galata – Batı Trakya (Yıldıztabya) 1-0
14:30 Paşabahçe - Gümüşyaka (Paşabahçe) 4-0

1. AMATÖR LİG

2.GRUP
10.45 Akalan – Silivri Ortaköy  (Çatalca)
14:30 Gazitepe – Esenkent Boğazköy (Silivri)
14.30 Gürpınar - Esenyurt (Gürpınar)
12.30 İhsaniye – Tepecik Anadolu (Çatalca)

4.GRUP
12:30 İstanbul Kastamonu - İkitelli (Namık Sevik) 0-0'ken 89'da yarım
14:30 Esenler Kentyıldız - Fatih Yayla (Esenler) 0-1
10:45 Kartaltepe - Rumeli Kavağı (Bayrampaşa Bld) 2-0
14:30 Şişli Yayla - Bayrampaşa Demir (Feriköy) 2-1
10:45 Yedikule - Çayırgücü (Namık Sevik) 2-1

6.GRUP
14:30 Vardar - Gümüşdere (Namık Sevik) 5-0
14:30 Şişli Sanayi - Mecidiyeköy (Mehdi Sancak) 2-3
12:30 Abide-i Hürriyet – Küçükçekmece Yeşilova (Nurtepe) 2-3
14:30 Onurspor – Ayazağa Esen (Zara Ekinli) 3-0

8.GRUP
14.30 Bolluca - Ataköy Çobançeşme (Arnavutköy) 1-2
14:30 Bahçelievler Olimpik – Irmak (Bahçelievler) 0-1
14.30 Güneştepe - Büyükdere (Güngören) 8-4
12.30 Esenler Öz Yavuz Selim – Şehremini (Esenler) 3-2

10.GRUP
09.00 Öz Alibeyköy – GOP Venüs (Yıldıztabya) 2-2
14:30 Emlakbank - Sadabad (Bakırköy Bld) 2-3
14:30 Taşköprü - Siyavuşpaşa (Karadeniz) 3-0
14:30 Mecidiyeköy Tayfun – Şafakspor (Ayazağa) 2-1

12.GRUP
10.45 Maden – Yeni Ortabayır (Çayırbaşı) 4-2
12:30 Boğaziçi - Eroğlu (Çilekli) 2-5
14:30 Muradiye - Rumeli Hisarı (Çilekli) 2-1

14.GRUP
11:00 Soğanlık-Şile (Yakacık) 0-2
14.30 Çavuşoğlu - Anafen Koleji (Kartal Yunus) 2-3
14:30 Yamanspor - Demirspor (Ümraniye) 1-1
10.45 Kozyatağı - Sarıgazi (İçerenköy) 2-1
14.30 Ataşehir İ.Y. – Libade (İçerenköy) 1-1

16.GRUP
12:30 Kartal Yeni Mah-Kirazlitepe.(Kartal Yunus ) 2-3
12:30 Orhanlı-İst.Darülaceze (Tuzla) 0-2
12.30 Kavacık- Balkan Yeşil Bağlar (Kavacık) 1-0
12:30 Taçspor-Sancaktepe (İçerenköy) 1-2
12:00 Mesudiye-Heybeliada (Paşabahçe) 5-0

HAZIRLAYAN: ÖNER YIĞRIK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus