12 Aralık 2017 02:42

İstanbul S.A.L 16.hafta programı açıklandı

İstanbul Süper Amatör Ligde 16.hafta mücadeleleri 13-14 Aralık Çarşamba ve Perşembe günlerinde oynanacak.


Tek sayılı gruplar Çarşamba çift sayılı gruplar ise maçlarını Perşembe günü oynayacak. 9.grupta maçlar oynanmayacak.

13 ARALIK ÇARŞAMBA

1.GRUP
14:30 Yenibosna-Albayrak (Bahçelievler İl Özel İdare)
14:30 Başakşehir-Dudullu ( Cebeci Spor Kompleksi)
14:30 Davutpaşa-İstanbul Bafra ( Namık Sevik)
14:30 Esentepe Adıyaman-Gültepe (Zara Ekinli)
3.GRUP
14:30 Soğuksu-Beyoğlu Yeniçarşı (Paşabahçe)
14:30 Arnavutköy Belediye-Gültepe Özgençlik (Bolluca)
14:30 Yıldırımbosna-Bağcılar İstoç (Bayrampaşa Belediye)
12:30 Dolayoba-İstanbul Kayaşehir (Kaynarca)
14:30 Beşyüzevler-Ortaköy (İ.B.B Bayrampaşa)
5.GRUP
12:30 Terazidere-Mahmutbey (Bayrampaşa Belediye)
14:30 Siirt İstanbul YS-Sultanbeyli Uzundere (Fatih Mimarsinan)
14:30 Kanarya-Kocasinan (Kanarya)
14:30 Kavacık-Bostancı ( Kavacık)
14:30 Kurtköy-Kilyos ( Pendik Çamlık)
7.GRUP
14:30 Akatlar-Vefa ( Çilekli)
14:30 Hasköy-Şafak ( Beyoğlu)
13:00 Gazi Mahallesi-Ortaçeşme ( Gazi Mahallesi)
14:30 Yahya Kemal -Bağlarbaşı ( Yahya Kemal)
14:30 Kaynarca-Avcılar Belediye ( Kaynarca)

14 ARALIK PERŞEMBE

2.GRUP
14:30 Ayazağa-Sultanbeyli ( Ayazağa)
14:30 Sekbanlar-Dikilitaş ( İ.B.B.Bayrampaşa)
12:30 Topkapı-1877 Alemdağ (Fatih Mimarsinan)
14:30 Kuştepe-Kulaksız Ok ( Feriköy)
14:30 Zeytinburnu 1957-Kartalgücü ( Merkezefendi)
4.GRUP
14:30 Başakşehir Kartal-Karabekir (Şehit Erdem Özçelik)
14:30 Büyükçekmece Belediye-Küçükköy ( Büyükçekmece)
14:30 İstanbul-Barbaros ( Bakırköy 1 Nolu)
14:30 Rami-GOP Yeniköy ( Rami)
14:30 Küçükyalı Yelken-Beykoz 1908 ( Mimar Kubilay Köse)
6.GRUP
14:30 Bağcılar Güneşli-Mustafa Kemal Paşa ( Mahmutbey)
14:30 Bayrampaşa Tuna-Pendik Kavakpınar (Bayrampaşa Belediye)
14:30 İstanbul Güngören-Osmaniye İstiklal (Mimar Yahya Baş)
12:30 İstanbul Mesudiye-Çeliktepe ( Paşabahçe)
8.GRUP
14:30 Paşabahçe-Cevizli Anadolu ( Paşabahçe)
14:30 Ömerli Köyü-Küçükçekmece İY ( Hadımköy)
14:30 Kestanelik-Kartaltepe (İzzettin)
12:30 Irmak-Ataşehir Çamoluk ( Merkezefendi)
14:30 Çayırbaşı-Kağıthane ( Çayırbaşı)

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus