27 Kasım 2010 08:09

İstanbul SAL/1 AL 27 Kasım Programı


İstanbul'da bugün oynanan maç sonuçları.

Süper Amatör



1.GRUP
14:15 Kaynarca-Okmeydanı (Kaynarca) 0-1
10:30 İdealtepe-Esenler (Başıbüyük) 1-1
12:30 Dikilitaş-Sultanbeyli (Çilekli) 1-2
14:15 Ayazağa-Fenerköy (Ayazağa) 1-2
14:15 Öz.Karacaahmet-Albayrak (Selimiye) 1-1
Haliç(Bay)

3.GRUP
14.15 Zara Ekinli-Arnavutköy (Zara Ekinli) 3-0
14.15 Levent-Göktürk (Çilekli) 3-2
14:15 Ortaçeşme-Bulvar (Ortaçeşme) 0-0
14.15 Yeşil Esenyurt-Kulaksız Okspor (Esenyurt) 7-1
14:15 Ataşehir Doğuş-Bağcılar (Yenisahra) 1-0
Özfatih(Bay)

5.GRUP
14.15 Vefa-Gazi Mah.(Vefa) 0-1
12.30 Yonca-Bakırköy (Yeni Sahra) 1-0
14:15 Silivri-B.Çekmece (Silivri) 0-0
12:30 Selimiye-Erok (Selimiye) 3-1
14:15 Yıldırımbosna- Kağıthane (Bayrampaşa Bld.) 2-1
Yenibosna (Bay)

7.GRUP
14:15 Çıksalın-Çakmak(Sütlüce) 1-1
12:30 Alibey-B.Tuna (Silivri) 0-1
12:30 Merter-Çeliktepe (Güngören) 2-2
14.15 Kadırga –İst.Sinop (Namık Sevik) 2-0
14:15 Z. Yıldız-Ortaköy (Hasan Doğan) 0-1

1. Amatör

1.GRUP
12:30 Güzelce-Muratbey(B.Çekmece)
14:15 Kestanelik-Kavaklı(Çatalca) 3-1
10:45 Akören-S.Mimarsinan(Silivri)
10:45 Celaliye - Çiflikköy (B.Çekmece)

3.GRUP
14.15 Yücespor-Kalespor (Bakırköy Bld.) 3-2
12:30 İst.Bafra-Esenler Tokat (Bayrampaşa Bld.) 3-3
14:15 İst.Demir-İzzetpaşa (Halkalı Etap) 1-0
14:15 Kemerburgaz-İst.Artvin (Göktürk) 8-0
12:30 H.R.Paşa-Damla (Ayazağa) 0-3

5.GRUP
14.15 İst.Bulancak-Altınova (Bağcılar) 3-2
14:15 Çeliktepe Ümit-Alemdar (Seyrantepe ) 0-3
10:45 Fatih Vatan Lisesi-Sefaköy (Namık Sevik) 5-4
09:00 B.Paşa Teknik-K.K.Mevlana (B.Paşa Bld. ) 1-2
12.30 İgdaş-Ceylan (Albayrak) 0-1

7.GRUP
12:30 İncirli-Sütlüce (Bakırköy Bld.) 0-1
14:15 Akatlar-Fişekspor (Mehdi Sancak) 0-1
12:30 Mahmutbey-Cerrahpaşa (Bağcılar) 0-3
12:30 Selvispor-Tozkoparan (Hasan Doğan) 5-0

9.GRUP
12:30 Kuruçeşme-Beştelsiz (Yıldıztabya) 1-4
10:45 Esentepe Şahin-CFS Bağcılar(Eyüp Bahariye) 2-3
10.45 Tepebağ Kültür-Ç.G.Birliği (Hasan Doğan ) 2-2
10:45 Güneşli-Sefaköy Kartal (Bağcılar) 5-3

11.GRUP
09.00 Bağcılar Gençlergücü-Araphan (Bağcılar ) 0-5
10.30 Taksim-Şirinevler (Feriköy) 3-0
10:45 Yeşilköy-Nişantaşı (Bakırköy Bld.) 0-2
14.15 Güngören-Kuştepe (Güngören) 2-1

13.GRUP
14.15 Bostancı-Kartalgücü(Kartal Yunus) 2-2
14:15 Yakacık-Altınordu (Soğanlık) 0-0
14:00 Pendik Doğan-Gülsuyu (Çamlık) 0-3
14:15 Esenkent-Adalar (Başı Büyük) 0-5
14.:15 İst.Site-F.Tepe Dumlupınar (İst.Site) 0-5

15.GRUP
10:45 Yeldeğirmeni-Gümüşsuyu (Yenisahra) 1-4
14.15 Hilalspor-Kurtköy (Sancaktepe) 1-4
09:00 Valide Tayfun-Alemdağ(Selimiye) 2-3
10:45 Koşuyolu-Tokatköy (Selimiye) 0-0
14:15 Çavuşbaşı-İçerenköy (Çavuşbaşı) 2-3

HAZIRLAYAN: ÖNER YIĞRIK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus