18 Aralık 2011 12:09

İstanbul Güngörenspor tribünleri yastaGeçtiğimiz hafta tartıştığı lokantanın sahibi tarafından bıçaklanarak öldürülen Güngören'in sevilen simalarından Ahmet Gümüş'ü son yolculuğuna ailesi ve sevenlerinden oluşan büyük bir kalabalık gözyaşlarıyla uğurladı. 
18 Aralık Pazar saat 13:30'da Mimar Yahya Baş Stadı'nda İstanbul Güngörenspor ile GiresunSpor arasında oynanacak maça taraftarlar Ahmet Gümüş'ün anısına siyahlar içinde gelecek. Güngören Belediye Spor tribünlerinin "Davul çalan genç sakallı adamı" için tribünlerde davul çalınmayacak. 

Ahmet Gümüş için facebook.com/gungorenbelediyespor sayfasına yüzlerce taziye mesajı geldi. Genç Fenerbahçelilerden, Batman Petrol Spora, Küçükköy'den Karagümrük'e yüzlerce "acınız acımızdır" diyen taraftar gruplarından gelen mesajlarından bir kaçı;


Bizde Güngören Genç Fenerbahçeliler Olarak Allahtan Rahmet Sevdiklerine ve ailesine başsaglıgı diliyoruz Acınız Acımızdır...
- Ibrahim Ağkoç


Acının renqi olmaz acınız acımız dır ... ısparta
- Ramazan Keklikoğlu


Tribunde olan tribunde kalir acinizi paylasiyoruz kardesimizin mekani cennet olsun KARTALLILAR
- Kaan Ozan


Güngören camiasına ve tüm bordo bereli kardeşlerimize baş sağlığı diler, ailesine Allah'tan sabır diliyoruz... Acınız acımızdır.
- Dadaşlar İstanbul Tayfa


Yerel Futbol ekibi adına kendisine Allah'tan rahmet ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.


HABER: ARİF YILDIRDI

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus