16 Aralık 2014 11:53

İSTANBUL GİRESUNSPOR SEKİZ KİŞİYLE DESTAN YAZDI!


İstanbul 1. Amatör Lig 5. Grup'ta düşme hattını yakından ilgilendiren kritik maçta İstanbul Giresunspor deplasmanda Eroğluspor'u 3-2 mağlup etti ve biraz olsun nefes aldı.

EROĞLUSPOR: 2 İSTANBUL GİRESUNSPOR: 3
Bakırköy Belediye Stadı'nda maça Eroğluspor iyi başlasa da Giresunspor kısa sürede dengeyi sağladı. Bayrampaşa temsilcisi 18 ve 32. dakikalarda iki gol buldu. Daha sonra oyun sertleşirken 40. dakikada bir orta saha mücadelesi sonrası birbirine sert giren iki oyuncu atıldı ve iki takım da 10 kişi kaldı.

İkinci yarıya iyi başlayan Eroğluspor 65'te skoru 2-1'e getirdi. İki dakika sonra Giresunspor'da Soner kırmızı kart görerek takımını 9 kişi bıraktı. Sayısal avantajı iyi değerlendiren Eroğluspor 73'te skoru 2-2 yaptı. Mücadeleyi bırakmayan konuk Bayrampaşa temsilcisi 87'de 3-2 öne geçti.
88. dakikada Giresunspor'dan Onur kırmızı kart görerek takımını 8 kişi bıraksa da maçta başka gol olmadı.


Yıldıztabyaspor'dan sonra Eroğluspor'u da 3-2 yenen Giresunspor puanı 18 yaptı ve düşme hattında kalan Eroğluspor'la arasındaki puan farkını 5'e çıkardı.

STAT: Bakırköy Belediye
HAKEMLER: Erhan Sargın, Mehmet Demirel, Ömer Kibiroğlu
EROĞLUSPOR: Doğan, Alpcan, Mücahit, Sezai, Coşkun, M. Aşkın, Murat, Tahir Atakan, İsmail, Ramazan, Abdullah Ömer (Efe, Fatih, Ubeyde, Emrah, Mehmet, Talha Berk)
TEKNİK DİREKTÖR: Bülent Cuhacıbaşı
İSTANBUL GİRESUNSPOR: Ersan, Ahmet, Ümit, Hasan, Soner, Orhan, Yunus Akçay, Emrullah, Okan, Enes, Hayati (Uğurcan, Yunus Denizman, Onur, Furkan)
TEKNİK DİREKTÖR: Ali İhsan Erdemir


HABER-FOTOĞRAF: AHMET YAVUZ TANERPAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus