15 Ağustos 2018 06:42

İstanbul Gençlergücü Rıfat Şengün'le devam

Güngören bölgesi ekiplerinden İstanbul Gençlergücü, teknik direktör Rıfat Şengün ile yeniden anlaşmaya vardı.


Güngören bölgesi ekiplerinden İstanbul Gençlergücü, teknik direktör Rıfat Şengün ile yeniden anlaşmaya vardı. Tecrübeli çalıştırıcı, Kulüp Başkanı Özgür Subaşı’nın da hazır bulunduğu törende kendisini bir yıllığına daha siyah-beyaz-pembe renklere bağlayan imzayı attı. Şengün, Gençlergücü’nde hem A takım hem de alt yapıdan sorumlu olacak.

İstanbul Gençlergücü Kulüp Başkanı Özgür Subaşı imza töreninde yaptığı açıklamada “Rıfat Hocamız Güngören ilçemizin tanınan, sevilen teknik adamlarından. Geçen sezon beraber başarılı çalışmalara imza attık. Kendisine güveniyoruz. İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü olarak bizim önceliğimiz gençlere spor yaptırırken, onları topluma faydalı başarılı birer birey olarak yetiştirmek. Rıfat Hocamız da örnek kişiliği ve spor bilgisi ile tam bize uygun bir isim. Bu nedenle kendisine bir yıl daha çalışma teklifinde bulunduk, sağ olsun kendisi de kabul etti. Bu sezon inşallah İstanbul Gençlergücü ismini başarılarımızla birlikte tüm amatör futbol camiamıza duyurmak istiyoruz” dedi.

Rıfat Şengün daha önce Haznedar Çetinkayaspor, Güngören Doğuşspor, İMES, İstiklalspor ve İstanbul Bafraspor’da görev aldı.

Haber: Efkan Bucak

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus