06 Ekim 2007 10:25

İstanbul Bayburtspor için hoşgörü yılıHABER: EROL EFTEKİN
İstanbul Bayburt Spor Kulübü Başkanı Selami Hacıarifoğlu, İstanbul 1. Amatör Küme'de sezonun ilk maçında aynı ilçenin takımı olan Günyamaç'ı 5-0 gibi açık farkla yenerek lige iyi bir başlangıç yaptıklarını belirterek amaçlarının ise önce Amatör Süper Lig'e sonra ise 3. Lig'e çıkmak olduğunu söyledi.
Hacıarifoğlu, ''İstanbul Bayburtspor’un geleceği artık ümit doludur. İddia ediyorum gurubumuzun en güçlü şampiyon adayı İstanbul Bayburtspor’dur Bunu herkes böyle bilsin.
Futbolcularımla, teknik kadromla ve yönetim kurulu arkadaşlarımla sonu 3. lige dayanan bu meşakkatli uzun yoldan şaşmayacağız'' dedi.

İlk maçta muhteşem bir futbol ortaya koyduklarını dile getiren başkan Hacıarifoğlu, ''Tribünleri dolduran yüzlerce taraftarlarımız da futbol resitali izledikleri için memnun kalmışlardır.
Taraftarlarımız ilk maçımızda bizleri yalnız bırakmayarak birlik ve beraberlik içersinde, sporun kardeşlik olduğunu göstermişlerdir. 1. Amatör Küme taraftarlarını kıskandıracak birlik ve beraberlik içersindeki uyumlu tezahüratları ile İstanbul Bayburtspor ruhunu yeniden ortaya çıkardıkları için memnunuz'' ifadelerini kullandı.

2007-2008 sezonu hoşgörü yılı olacak

Selami Hacıarifoğlu ayrıca, ''Her zaman en büyük gücümüz olan İstanbul’daki Bayburtlu taraftarlarımızı kutluyor, kendilerine şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. Tekrar ediyorum 2007-2008 sezonu İstanbul Baybutspor’da herkesin, her kesimi kucaklayacağı hoşgörü yılı olacaktır. Bizler bu konuda hassasiyetlerimizi her zaman ön planda tutuyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus