02 Mart 2009 01:04

İstanbul Bafraspor kendine geldi


PINARSPOR: 1 İSTANBUL BAFRASPOR: 4

İstanbul 2. Amatör Küme 9. Grup’ta ilk iki maçında istediği sonuçları alamayan İstanbul Bafraspor, deplasmanda Pınarspor’u 4-1 yenerek ilk galibiyetini aldı.
Sarıyer Çayırbaşı Stadı’nda oynanan maçın başından itibarwn ağırlığı ortaya koyan Bafraspor’un ilk 12 dakikada iki topu direkten döndü. Bayrampaşa ekibi 20’de Remzi’nin ortasında Serkan’la öne geçti.
Sarıyer Pınar Mahallesi’nin takımı olan Pınarspor golden sonra daha etkili oldu ve 30’da da bir korner organizasyonunda eşitliği sağladı: 1-1.
Skora denge gelmesinden sonra iki ekip de açık ve göze hoş gelen bir futbol ortaya koydu. 41’de Bafraspor Büyük Sinan’ın serbest vuruştan attığı şık golle devreyi 2-1 önde tamamladı.
İkinci yarıya oyuncu değişikliği yaparak başlayan İstanbul Bafraspor’da Remzi’nin yerine genç Aykut başladı. Daha çok topla oynayan pozisyonlara daha fazla giren Bafraspor dakikalar 63’ü gösterdiğinde skoru 3-1 yaptı: Aykut sağdan ortaladı, Serkan kalecinin üstünden şık bir kafayla topu ağlara gönderdi. 78’de Serkan’ın şutunda top kaleciden döndü, meşin yuvarlağı iyi takip eden Aykut skoru belirledi: 1-4.

Maçtan sonra bir açıklama yapan İstanbul Bafraspor’un tecrübeli teknik direktörü Mustafa Ünal, “bu galibiyete çok ihtiyacımız vardı. Pınarspor çok genç bir takım fakat çok iyi mücadele ettiler. Onlara da bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim” dedi.

Ünal, “Geçtiğimiz iki haftada da çok iyi oynamamıza rağmen istediğimiz sonuçları elde edemedik. Bundan sonra çıkışımızın süreceğinden de şüphemiz yok. Biz iyi bir ekibe sahibiz. Bu sezon Allah’ın izniyle de şampiyonluğa ulaşacağız” diye konuştu.

Ayrıntılar&Maç görüntüleri için: www.istanbulbafraspor.tr.gg

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus