09 Şubat 2009 05:51

İstanbul Bafraspor bu sezon kararlı


İstanbul 2. Amatör Küme 9. Grup takımlarından İstanbul Bafraspor'da 2009 sezonunda tek hedef şampiyonluk. Geçen sezon Özfatihspor'a geçilen Kırmızı-Siyahlılar bu kez 1. Amatör'e yükselme amacında.
İst.Bafraspor Teknik Direktörü Mustafa Ünal yaptığı açıklamada, geçen sezon Özfatihspor'a şampiyonluğu kaptırdıklarını ama bu sezon çok daha farklı olacağını söyledi. Ünal, "Bu sene iki takımın çıkması takımlarımızı daha da umutlandırdı. Geçen seneye oranla yeni transferlerimiz takımımıza daha da güç kattılar. İnanıyorum ki bu sezon herkes daha farklı bir İstanbul Bafraspor seyredecektir. Çalışmalarımız üç ay gibi bir süre içerisinde geçti. Sakat oyuncumuz yok, bizi sevindiren bu oldu. İlk haftayı da maç yapmadan geçmemiz bizler için iyi oldu çünkü rakiplerimizi tanıma fırsatı bulduk" dedi.
Ünal aynı zamanda 2008-2009 sezonunun tüm takımlara başarılar diledi.

İst. Bafraspor Kulübü Başkanı Aydın Dursun ise "Tüm takımlara yeni sezonda başarılar dilerim. Takımımız Mustafa hocamızın nezdinde bu sene çok daha iyi bir hazırlık dönemi geçirdi. İnşallah geçen sene kıl payı kaçırdığımız şampiyonluğu bu sene yakalayacağız" dedi.


Genel Kaptan Ayhan Dursun ise "Ben bu sene takımı çok farklı gördüm, her zamankinden daha hırslı ve azimliler. Sanırım bunun nedeni de geçen seneki kaçırılan şampiyonluk. Biz camia olarak kenetlendik, inanıyorum ki bu sene şampiyon olup 1. kümeye yükseleceğiz" ifadelerini kullandı.


Takım kaptanı Ayhan Ceylan, "Bu sezon takımımıza yeni katılan arkadaşlarımız çok kaliteli isimler. Takıma da çok kısa sürede uyum sağladılar. Geçen sezondan çok daha kuvvetli bir ekip olduk. İnanıyorum ki bu sezon şampiyonluk ipini biz göğüsleyeceğiz" dedi.


Takımın tecrübeli kalecisi Mehmet Karataş da şöyle konuştu: "Bu sene bizim senemiz olacak. Geçen sezon son anda kaybettiğimiz şampiyonluğa bu sezon ulaşacağımıza inanıyorum. Takımımıza yeni katılan arkadaşlar gerçekten çok kaliteli isimler. Ayrıca, birçok transfer teklifi almasına rağmen bizleri yalnız bırakmayan ve bu sene çok kaliteli futbolcuları kulübümüze katan takımımızın gücünü iki katına çıkartan vefakar hocamız Mustafa Ünal'a teşekkürlerimi sunuyorum."

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus