04 Kasım 2012 01:10

İstanbul 1.Amatör Lig, 4 Kasım 2012 Pazar Programı


İstanbul 1.Amatör Ligde çiftli gruplarda maçlar bugün oynanacak. Maçların programı haberin devamındadır.

2.Grup
10.00 Çanakça – Esenyurt Örnek İ.Y. (Çatalca) 2-1
12.30 Kavaklı – Hadımköy (Silivri) 1-3
12.30 Karaağaç – Alipaşa (Hadımköy) 2-0
14.30 Büyük Kılıçlı – Akalan (Silivri) 4-0

4.Grup
14.30 Taşköprü – Şafakspor (Küçükköy)
14.30 Öz Trabzonlular – Merter (Hadımköy)
14.30 Erokspor – Arnavutköy Yeniköy (Erokspor Tesisleri) 2-1
14.30 GOP Venüs – Fişekspor (Karadeniz Tekin Küçükali) 0-1

6.Grup
10.45 Yeşil Ilgaz – Seyrantepe Yeşilce (ZB Hasan Doğan) 3-4
12.30 Kulaksız Ok – Yeşilova Esnaf (Beyoğlu Bld.Sütlüce) 1-0
12.30 Kalespor – Mahmutbey (Eyüp Bld.Rami) 3-2
12.30 Halil Rıfat Paşa – Damlaspor (Feriköy) 2-4
14.30 Fatih Yayla – Beyoğlu Yeniçarşı (Namık Sevik) 2-4

8.Grup
12.30 Zeytinburnu Hürriyet – Ceylanspor (ZB.Hasan Doğan) 7-0
12.30 Bayrampaşa Demir – Bezirganbahçe (Bayrampaşa Bld.) 0-3
14.30 Bahçelievler Olimpik – Telsiz (Kocasinan) 2-3
14.30 Mecidiyeköy Tayfun – Altınova (Ayazağa Atatürk) 2-1
14.30 Kumkapı Sarıçubuk 81 – Yedikule (Fatih Mimarsinan) 4-5

10.Grup
10.45 Cankurtaran – Hürriyetgücü (Namık Sevik) 0-1
14.30 Güngören – Rumeli Hisarı (Güngören) 3-0
14.30 Sultangazi Esentepe – Mahmut Şevket Paşa (Zara Ekinli) 1-0
14.30 İstanbul Bayburt – Esenler (Mehdi Sancak) 2-1

12.Grup
12.30 Siyavuşpaşa – Sarıgöl Birlik (Kocasinan) 3-1
12.30 Güngören Doğuş – Öz Alibeyköy (Güngören) 1-3
14.30 İkitelli – Kuruçeşme (Halkalı Etap) 3-2
14.30 Sarıyer Yenimahalle – Özmurat (Sarıyer Bld.Çayırbaşı) 1-1

14.Grup
14.30 Şile – Kaynarca (Şile) 4-1
14.30 Adalar – Kartalgücü (Pendik Bld.Çamlık) 3-3
14.30 Valide Tayfun – İstanbul Kemah (Dudullu) 0-3
14.30 Tokatköy – Pendik Doğan (Ortaçeşme) 0-2

16.Grup
10.45 Üsküdar Anadolu – Kavacık (Spor Akademisi) 0-0
12.30 Pendik Kavakpınar – Yeldeğirmeni (Kaynarca) 1-2
12.30 Ortaçeşme – Yamanspor (Ortaçeşme) 0-2
12.30 Gümüşsuyu – Çavuşbaşı (Paşabahçe) 4-1

18.Grup

12.30 Fikirtepe Dumlupınar – İçerenköy İ.Y. (Yenisahra Suni Çim) 3-0
14.30 Yoncaspor – Sancaktepe (Yenisahra Suni Çim) 2-3
14.30 Tunusbağı – Karabekirspor (Haydarpaşa) 0-1
14.30 Çavuşoğlu – Elmalı (Kartal Yunus)

YEREL FUTBOL SİTESİ EDİTÖRLERİNCE HAZIRLANMIŞTIR

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus