04 Aralık 2011 08:18

İstanbul 1. Amatör Lig, 4 Aralık 2011 Sonuçlar&Puan Durumu




İstanbul 1.Amatör Lig'de, 04 Aralık 2011 programı, bugün oynanan maçlarla tamamlandı. Skorlarını canlı olarak sizlere ulaştırdığımız çalıştığımız maçların sonuçları ve puan durumu haberin devamında...


2. Grup
10:45 Kestanelik-İhsaniye (Çatalca) 4-1
12:30 Kavaklı-Muratbey (Silivri) 3-0
12:30 Akalan-Karaağaç (Çatalca) 4-2
14:30 Esenkent Gençlik-Güzelce (Esenyurt H. Şükür) 2-0
14:30 Çanakça-İncirtepe (Çatalca) 1-6


4. Grup
10:45 Damlaspor-Yeni Özkartal (Z. Burnu Hasan Doğan) 5-1
12:30 Abide-i Hürriyet-Merkezefendi (Nurtepe) 0-1
14:00 Kalespor-Hürriyetgücü (Eyüp Bahariye) 0-4
14:30 Telsizspor-Yeşilova Esnafspor (ZB Hasan Doğan) 3-2 


6. Grup
10:45 Sakarya İMÇ-Ferahevler (Namık Sevik) 3-2
10:45 Üçyüzlü-Tepebağ Kültür (Esenler) 3-3
14:00 Göktürk-Beyoğlu Yeniçarşı (Göktürk) 2-0
14:30 Araphan-Güneştepe (Alibeyköy) 0-2
14:30 Şişli Yayla-Bayrampaşa Teknik (Kağıthane Hasbahçe) 3-1


8. Grup
10:00 Büyükdere-Pazariçi Köprülü (Bahçeköy Orman Fak.) 1-0
12:30 Esenler Öz Yavuzselim-Tozkoparan (Esenler) 1-0
12:30 İstanbul Bafra-Yücespor (Bayrampaşa Belediye) 1-1
12:30 Söğütlüçeşme-Altınova (Sefaköy Kartal) 2-4
12:30 Haznedar Çetinkaya-İstanbul Kastamonu (Güngören) 1-3


10. Grup
12:30 Irmakspor-Azimspor (Z. Burnu Hasan Doğan) 3-0
12:30 İstanbul Artvin-Altıntepsi (Kocasinan) 1-2
14:30 Boğaziçi-Şişli Sanayi (Beşiktaş Çilekli) 0-2
14:30 Sütlüce-Atışalanı (Sütlüce) 4-1


12. Grup
09:00 Beştelsiz-İstanbul Demir (ZB Hasan Doğan) 4-1
14:30 Güngören-Kağıthane (Güngören) 2-2 
14:30 GOP Venüs-Bahçelievler Olimpik (Karadeniz) 1-2
14:30 Firuzköy-Ayazağa Esen (Avcılar Turgut Özal) 0-2


14. Grup
12:30 Hilalspor-Tokatköy (Yenisahra) 1-1
12:30 Kirazlıtepe-Demirspor (M. Ü. Spor Akademisi) 1-0
14:00 Pendikgücü-Yonca (Pendik Çamlık) 2-0
14:30 Bulvar-Sancaktepe (Kartal Bulvar) 2-2
14:30 Sarıgazi-Kaynarca (Sancaktepe) 2-2


16. Grup
11:00 Sultanbeyli-Tuzla Şifa (Sultanbeyli 75.Yıl) 4-0'ken 35'te tatil
12:30 Ataşehir İY-Üsküdar Anadolu (Maltepe Başıbüyük) 3-1
12:30 Orhanlı-Adalar (Tuzla) 3-1
14:30 Valide Tayfun-Balkan Yeşilbağlar (Selimiye) 1-0


18. Grup
14:30 Taçspor-Pendik Doğan (İdealtepe Suni Çim) 0-0
14:30 Çavuşoğlu-Pendik Kavakpınar (Kartal Yunus) 3-0
14:30 Yeldeğirmeni-Sultantepe (Yenisahra) 5-1
14:30 Kozyatağı-Altınordu (İçerenköy) 5-0


Yerel Futbol Sitesi Editörleri tarafından hazırlanmıştır

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus