03 Kasım 2012 10:20

İstanbul 1.Amatör Lig, 3 Kasım 2012 Cumartesi Sonuçlar&Puan Durumu


İstanbul 1.Amatör Ligde tekli gruplarda maçlar bugün oynandı. Maçların sonuçları ve puan durumları haberin devamındadır.

1.Grup
12.30 İhsaniye – Esenyurt (Çatalca) 2-1
14.30 Silivri Ortaköy – Esenyurt Bayburt (Silivri Ortaköy) 0-3
14.30 Gazitepe – Gürpınar (Silivri) 0-3
14.30 Çiftlikköy – Alibey (Çatalca) 1-1
14.30 Büyükçekmece Mimarsinan – TEM Terkos (Büyükçekmece) 6-1


3.Grup
10.45 1453 Fatih Gençlik – Yıldıztabya (Fatih Mimarsinan) 0-4
12.30 Irmakspor – Söğütlüçeşme (ZB Hasan Doğan) 2-3
14.30 Talatpaşa – Şirinevler (Kağıthane Bld.Sadabad) 2-5
14.30 Topçular – Büyükdere (Eyüp Bld.Rami) 3-3
14.30 Örnektepe – Haliç (Kağıthane Bld.Nurtepe) 1-3


4. Grup
12.30 Küçükpazarspor - Zaferspor (Namık Sevik) 2-2

5.Grup
10.45 Sakarya İMÇ – İstanbul Bulancak (Namık Sevik) 3-4
14.00 Akatlar – Yücespor (Hasbahçe) 0-1
14.30 Kocamustafapaşa – Şehzadebaşı (Namık Sevik) 1-3
14.30 Kemerburgaz – İstanbul Sivas (Göktürk) 1-1
14.30 Tophane Tayfun – Mustafakemalpaşa (Sütlüce) 6-0


7.Grup
10.45 Yenidoğan Güneş – Çapa (ZB.Hasan Doğan) 1-2
10.45 İstanbul Tokat – İ.T.Ü (Esenler  Bld.) 1-1
12.30 İstanbul Demir – Beştelsiz (Halkalı Etap) 9-1
12.30 Mimarsinan – Parseller (Fatih Mimarsinan) 1-5
14.30 Mecidiyeköy – Sütlüce (Alibeyköy) 3-0


9.Grup
09.00 Merkezefendi – Pazariçi Köprülü (ZB Hasan Doğan) 2-3
14.30 Yeni Özkartal – İzzetpaşa (Karayolları Özkartal) 4-2
14.30 Ferahevler – Haraççı Beldesi (Bahçeköy Orman Fakultesi) 3-0 H
14.30 Altıntepsi – Nişantaşı (Bayrampaşa Bld.) 0-1
14.30 Boğaziçi – Tozkoparan Birlik (Ayazağa Atatürk) 0-4


11.Grup
09.00 Üçyüzlü Esengücü – Onurspor (Esenler Bld.) 2-0
12.30 Bolluca – Emlakbank (Arnavutköy Bld.) 3-5
12.30 Azimspor –Çağlayan Gençlerbirliği (Sefaköy Kartal) 2-5
14.30 Topkapı – İstinye (Fatih Mimarsinan) 1-3


13.Grup
10.45 1907 Ataköy Çobahçeşme – Muradiye (Bakırköy Bld.) 4-0
12.30 Atışalanı – Nurtepe (Esenler Bld.) 2-2
12.30 Şişli Yayla – Bayrampaşa Teknik (Feriköy) 1-5
12.30 Alucra Doludere – Tepebağ Kültür (Beyoğlu Bld.Sütlüce) 1-1


15.Grup
14.30 Alemdağ – Mesudiye (Alemdağ) 4-0
14.30 Dudullu – Sultanbeyli (Dudullu) 0-1
14.30 Kartal Yunus – Yakacık (Kartal Yunus) 2-0
14.30 Kozyatağı – Hilalspor (İçerenköy) 0-5


17.Grup
12.30 Kartal Yuvası – Koşuyolu (Kartal Yunus) 4-2
14.30 Bulvar – Modafen (Bulvar Stadı-Mimar Kubilay Stadı) 1-2
14.30 Bostancı – Kurtköy (Maltepe Bld.İdealtepe) 2-2
14.30 Taçspor – İcadiye (Maltepe Başıbüyük) 1-3

YEREL FUTBOL SİTESİ EDİTÖRLERİNCE HAZIRLANMIŞTIR

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus