03 Aralık 2011 09:07

İstanbul 1.Amatör Lig 3 Aralık 2011 Sonuçlar&Puan Durumu


İstanbul 1. Amatör Lig'de, 03 Aralık 2011 programı bugün, çeşitli statlarda oynanan maçlarla tamamladı. Sonuçlar ve puan durumu haberin devamında ...


1. Grup
10:45 Gazitepe-Gürpınar (Silivri)   1-1 
12:30 Gümüşyaka-Esenyurt (Silivri)   0-3  
14:00 Celaliye-Alibey (Silivri Ortaköy)   3-8 
14:30 Silivri Mimarsinan-Hadımköy (Silivri)  2-1 
14:30 Başakşehir-Çiftlikköy (Halkalı Etap) 8-0


3. Grup
12:30 İstanbul Bulancak-Öz Alibeyköy (Mahmutbey)   0-4 
12:30 Siyavuşpaşa-Ortaköy (Kocasinan)   0-3 
14:30 Taşköprü-Mahmut Şevket Paşa (Küçükköy) 2-1
14:30 Güneşli-Fişekspor (Mahmutbey)  5-3


5. Grup
12:30 Kuruçeşme-Muratpaşa (BJK Fulya)   2-5  
12:30 Emlakbank-Fatih Yayla (Bakırköy Belediye)   4-1 
12:30 Bolluca-Alemdar (Arnavutköy Hasan Doğan)   2-1 
14:00 Yenibosna-İkitelli (Bahçelievler Özel İdare)   2-0 
14:00 İGDAŞ-Küçükpazar (Alibeyköy)  0-2


7. Grup
12:30 Çelikspor-Yıldıztabya (Namık Sevik) 1-2
14:30 Cankurtaran-Yedikule (Fatih Mimarsinan)  0-2
14:30 Esenler Tokat-Yeşilköy (Esenler)  0-3
14:30 Nişantaşı-Mahmutbey (Feriköy)  5-1
14:30 Haznedar-Nurtepe (Güngören)  1-3


9. Grup
12:30 Gümüşdere-Rumeli Hisarı (İ.Ü. Orman Fak. Bahçeköy)   2-1 
12:30 Bayrampaşa Demir-1907 Ataköy Çobançeşme (Bayrampaşa Bld.)  2-2 
14:00 İTÜ-Esen Bayburt (İTÜ Ayazağa Kampüsü)  1-2
14:30 Kocamustafapaşa-Şafakspor (Namık Sevik)  1-1
14:30 Bahçeköy-Eroğlu (İ.Ü. Orman Fak. Bahçeköy)   2-1


11. Grup
10:45 Fatih Vatan Lisesi-Rumeli İY (F.Mimarsinan)   0-4 
12:30 Merter-Zeytinburnu Hürriyet (Güngören)   0-2 
14:30 Tophane Tayfun-Topkapı (Beyoğlu Beld. Sütlüce)  2-1
14:30 Ceylanspor-Mustafa Kemalpaşa (Karadeniz Tekin Küçükali)  1-1
14:30 Rumeli Kavağı-Alucra Doludere (Sarıyer Bld. Çayırbaşı)  6-2


13. Grup
14:30 Çağlayan Gençlerbirliği-Yeni Maden (Nurtepe)   2-1 
14:30 Şirinevler-Sefaköy Kartal (Kocasinan)   5-0
14:30 Sefaköy-Şehzadebaşı (Sefaköy Kartal) 2-1
14:30 Halil Rıfat Paşa-Kulaksız Okspor (Ayazağa Atatürk) 4-1


15. Grup
14:30 Alemdağ-Yamanspor (Alemdağ Sahası) 2-2
14:00 Dolayoba-Kurtköy (Kaynarca)  2-0 
14:30 Barbaros-Koşuyolu (Haydarpaşa) 3-0


17. Grup
14:00 Şile-Kartalgücü (Şile)  3-2
14:00 İstanbul Site-Yakacık (İstanbul Site) 0-3
14:30 Karabekirspor-Fikirtepe Dumlupınar (Ümraniye Suni Çim)  1-1
14:30 K.Cevizli Gençergücü-İçerenköy İdmanyurdu (Kartal 75.yıl) 2-2


Yerel Futbol Sitesi Editörleri tarafından hazırlanmıştır

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus