28 Ekim 2012 11:18

İstanbul 1.Amatör Lig, 28 Ekim 2012 Pazar Sonuçlar&Puan Durumu


İstanbul 1.Amatör Ligde tekli gruplarda maçlar bugün oynandı. Maçların sonuçları ve puan durumları haberin devamındadır.


1.Grup
12.30 Alibey – Gazitepe (Hadımköy) 3-2
14.30 Gürpınar – Silivri Ortaköy (Gürpınar) 4-2
14.30 Silivri Mimarsinan – İhsaniye (Silivri Ortaköy) 7-2
14.30 Esenyurt – Büyükçekmece Mimarsinan (Esenyurt Bld.) 5-1
14.30 TEM Terkos – Çiftlikköy (Hadımköy) Tehir

TEM Terkos yöneticisi geç gelince hakem maçı oynatmadı. Kararı TFF verecek.


3.Grup
12.30 Şirinevler – Örnektepe (Kocasinan) 0-2
12.30 Haliç – Irmakspor (Seyrantepe) 1-1
14.30 Söğütlüçeşme – Topçular (Sefaköy Kartal) 1-3
14.30 Büyükdere – 1453 Fatih Gençlik (Çayırbaşı) 4-1

14.30 Yıldıztabya - Talatpaşa (Yıldıztabya) 1-0


5.Grup
10.45 İstanbul Bulancak – Akatlar (Bağcılar Bld.Mahmutbey) 0-3
12.30 İstanbul Sivas – Kocamustafapaşa (Bağcılar Bld.Mahmutbey) 2-1
12.30 Şehzadebaşı – Tophane Tayfun (Güngören) 0-0
12.30 Mustafakemalpaşa – Sakarya İMÇ (Avcılar Turgut Özal) 2-3
14.30 Yücespor – Kemerburgaz (Bakırköy Bld.) 1-0



7.Grup
12.30 Çapa – İstanbul Demir (Namık Sevik) 1-2
14.30 Parseller – Yenidoğan Güneş (Alibeyköy Parseller) 6-0
14.30 Beştelsiz – Mecidiyeköy (ZB.Hasan Doğan) 0-8
14.30 Sütlüce – İstanbul Tokat (Sütlüce) 4-2
14.30 İTÜ – Mimarsinan (Bahçeköy İ.Ü. Orman Fak.) 4-2



9.Grup
10.45 Tozkoparan Birlik – Merkezefendi (Güngören) 0-0
12.30 Pazariçi Köprülü – Altıntepsi (Yıldıztabya) 3-0
12.30 Nişantaşı – Ferahevler (Fulya Suni Çim) 9-0
14.30 Haraççı Beldesi – Yeni Özkartal (Arnavutköy Hasan Doğan) 0-7
14.30 İzzetpaşa – Boğaziçi (Feriköy) 2-1



11.Grup
12.30 Emlakbank – Üçyüzlü Esengücü (Bakırköy Bld.) 1-4
12.30 Çağlayan Gençlerbirliği – Bolluca (Nurtepe) 5-1
12.30 İstinye – Azim (Sarıyer Bld.Çayırbaşı) 9-1
14.30 Onurspor – Topkapı (Albayrak Suni Çim) 1-4



13.Grup
10.45 Bayrampaşa Teknik – 1907 Ataköy Çobançeşme (Bayrampaşa Bld.) 1-3
12.30 Muratpaşa – Şişli Yayla (Bayrampaşa Bld.) 2-2
12.30 Tepebağ Kültür – Atışalanı (Z.Burnu Hasan Doğan) 2-1
14.30 Muradiye – Alucra Doludere (BJK Fulya) 3-5



15.Grup
11.30 Sultanbeyli – Kozyatağı (Sultanbeyli 75.Yıl) 3-0
14.30 Hilalspor – Kartal Yunus (Yenisahra Suni Çim) 2-4
14.30 Sarıgazi – Dudullu (Sarıgazi) 1-3
14.30 Yakacık – Alemdağ (Yakacık) 0-4



17.Grup
10.45 Modafen – Bostancı (Alemdağ) 3-0
12.30 Koşuyolu – Taçspor (Yenisahra Suni Çim) 3-0
14.30 İcadiye – Bulvar (Alemdağ) 0-2
14.30 Kurtköy – Kartal Yuvası (Pendik Kurtköy) 3-1

YEREL FUTBOL SİTESİ EDİTÖRLERİNCE DERLENMİŞTİR

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus