27 Ekim 2012 09:13

İstanbul 1.Amatör Lig, 27 Ekim 2012 Cumartesi Programı


İstanbul 1.Amatör Ligde çiftli gruplarda maçlar bugün oynandı. Sonuçlar ve puan durumları haberin devamındadır.


2.Grup
12.30 Alipaşa – Çanakça 0-2
12.30 Esenyurt Örnek İ.Y. – Kavaklı3-2
14.30 Esenkent Gençlik – Büyük Kılıçlı 0-3
14.30 Akalan – Karaağaç (Çatalca) 0-1


4.Grup
12.30 Arnavutköy Yeniköy – Öz Trabzonlular 0-5
12.30 Zaferspor – Taşköprü 8-0
14.30 Şafakspor – GOP Venüs  2-2
14.30 Merter – Küçükpazar (Güngören) 0-1
14.30 Fişek - Erok (Yıldıztabya) 1-4


6.Grup
10.45 Damlaspor – Yeşil Ilgaz 3-2
12.30 Seyrantepe Yeşilce – Kalespor 0-1
14.30 Mahmutbey – Kulaksız Ok 2-3
14.30 Yeşilova Esnaf – Fatih Yayla 4-2
14.30 Beyoğlu Yeniçarşı – Halil Rıfat Paşa 5-3


8.Grup
12.30 Altınova – Bayrampaşa Demir 3-5
14.30 Bezirganbahçe – Zeytinburnu Hürriyet 0-5
14.30 Yedikule – Bahçelievler Olimpik 6-2
14.30 Telsiz –  Mecidiyeköy Tayfun 5-2
15.00 Ceylanspor – Kumkapı Sarıçubuk 81 1-3


10.Grup
12.30 Güneşli – Cankurtaran 2-0
12.30 Rumeli Hisarı – İstanbul Bayburt  1-2
13.00 Mahmut Şevket Paşa – Güngören 0-1
14.30 Hürriyet Gücü – Sultangazi Esentepe 1-1


12.Grup
10.45 Sarıgöl Birlik – İkitelli 2-4
14.30 Kuruçeşme – Güngören Doğuş 4-3
14.30 Sefaköy Kartal – Siyavuşpaşa 3-1
14.30 Öz Alibeyköy – Sarıyer Yeni Mah. 0-0


14.Grup
12.30 İstanbul Kemah – Şile 0-1
12.30 Kartalgücü – Tokatköy (Kartal Yunus) 2-1
14.30 Pendik Doğan – Valide Tayfun (Pendik Bld.Çamlık) 2-3
15.00 Ferahspor – Adalar (Dudullu) 1-8


16.Grup
13.30 Yeldeğirmeni – Gümüşsuyu (Yenisahra Suni Çim) 2-5
14.30 Kavacık – Ortaçeşme (Kavacık) 1-1
14.30 Orhanlıspor – Üsküdar Anadolu (Tuzla Bld.) 2-6
15.00 Yamanspor – Pendik Kavakpınar (Ümraniye Bld.Suni Çim) 3-3


18.Grup
12.30 Elmalı – Tunusbağı (Paşabahçe) 4-1
14.30 Sancaktepe – Çavuşoğlu (Sarıgazi) 0-1
14.30 İçerenköy İ.Y. – Yoncaspor (İçerenköy) 0-1
14.30 Karabekirspor – Fikirtepe Dumlupınar (Çavuşbaşı) 0-7

YEREL FUTBOL SİTESİ EDİTÖRLERİNCE DÜZENLENMİŞTİR

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus