21 Ekim 2012 10:44

İstanbul 1.Amatör Lig, 21 Ekim 2012 Pazar Sonuçlar&Puan Durumu


İstanbul 1.Amatör Ligde çiftli gruplarda maçlar bugün oynandı. Müsabakaların sonuçları haberin devamındadır.


2.Grup
12.30 Büyük Kılıçlı – Hadımköy (Silivri Ortaköy) 2-1
14.30 Akalan – Esenkent Gençlik (Çatalca) 2-0
14.30 Kavaklı – Alipaşa (Silivri Ortaköy) 1-3
14.30 Karaağaç – Çanakça (Büyükçekmece) 4-1



4.Grup
11.30 Erokspor – Şafakspor (Beyoğlu Bld.Sütlüce) 2-1
12.30 Merter – Arnavutköy Yeniköy (Güngören) 3-2
14.30 Öz Trabzonlular – Fişekspor (Arnavutköy Hasan Doğan) 3-0
14.30 Küçükpazar – Taşköprü (Namık Sevik) 5-2

14.30 GOP Venüs - Zaferspor (Karadeniz) 0-2


6.Grup
09.30 Kulaksız Ok – Seyrantepe Yeşilce (Beyoğlu Bld.Sütlüce) 3-1
10.45 Fatih Yayla – Mahmutbey (Namık Sevik) 3-5
12.30 Kalespor – Damlaspor (Eyüp Bld.Rami) 3-4
13.30 Beyoğlu Yeniçarşı – Yeşilova Esnaf (Beyoğlu Bld.Sütlüce) 2-0
14.30 Halit Rıfat Paşa – Yeşil Ilgaz (Feriköy) 3-1



8.Grup
12.30 Zeytinburnu Hürriyet – Altınova (ZB Hasan Doğan) 1-1
12.30 Mecidiyeköy Tayfun – Yedikule (Seyrantepe) 1-1
14.30 Ceylanspor – Bezirganbahçe (Küçükköy) 1-3
14.30 Kumkapı Sarıçubuk 81 – Bahçelievler Olimpik (Fatih Mimarsinan) 0-0
14.30 Bayrampaşa Demir – Telsiz (Bayrampaşa Bld.) 1-2



10.Grup
12.30 Sultangazi Esentepe – Güneşli (Zara Ekinli) 2-1
14.30 İstanbul Bayburt – Mahmut Şevket Paşa (Mehdi Sancak) 0-1
14.30 Esenler – Rumeli Hisarı (Esenler Bld.) 3-0
15.00 Güngören – Hürriyetgücü (Güngören) 1-2



12.Grup
10.45 Güngören Doğuş – Sarıgöl Birlik (Güngören) 3-1
14.30 Öz Murat – Öz Alibeyköy (Hadımköy) 0-0
14.30 İkitelli – Sefaköy Kartal (Halkalı Etap) 4-0
14.30 Sarıyer Yenimahalle – Kuruçeşme (Sarıyer Bld.Çayırbaşı) 4-0



14.Grup
14.30 Kaynarca – İstanbul Kemah (Kaynarca)
14.30 Tokatköy – Ferahspor (Ortaçeşme) 1-2
14.30 Şile – Pendik Doğan (Şile) 3-1
14.30 Valide Tayfun – Kartalgücü (Alemdağ) 1-3



16.Grup
10.45 Pendik Kavakpınar – Kavacık (Kaynarca) 0-0
12.00 Çavuşbaşı – Yeldeğirmeni (Çavuşbaşı) 7-0
12.30 Ortaçeşme – Orhanlıspor (Ortaçeşme) 4-1
14.30 Gümüşsuyu – Yamanspor (Paşabahçe) 1-1



18.Grup
10.45 Elmalı – Sancaktepe (Paşabahçe) 6-2
14.30 İçerenköy İ.Y. – Çavuşoğlu (İçerenköy) 1-0
14.30 Tunusbağı – Fikirtepe Dumlupınar (Haydarpaşa) 0-4
14.30 Karabekirspor – Yoncaspor (Ümraniye Bld.Suni Çim) 1-3

YEREL FUTBOL SİTESİ EDİTÖRLERİNCE HAZIRLANMIŞTIR

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus