20 Ekim 2012 12:26

İstanbul 1.Amatör Lig, 20 Ekim 2012 Cumartesi Sonuçlar&Puan Durumu


İstanbul 1.Amatör Lig'de tekli gruplarda maçlar bugün oynandı. Müsabakaların sonuçları ve puan durumları haberin devamındadır.

1.Grup
12.30 Büyükçekmece Mimarsinan – Silivri Mimarsinan (Büyükçekmece) 3-5
14.30 Esen Bayburt – Gürpınar (Esenyurt Bld.) 2-2
14.30 Silivri Ortaköy – Alibey (Silivri) 2-0'ken 77'de Alibey sahadan çekildi
14.30 Çiftlikköy – Esenyurt (Çatalca) 2-1

14.30 Gazitepe - TEM Terkos 9-1

3.Grup
12.30 Büyükdere – Söğütlüçeşme (Sarıyer Bld.Çayırbaşı) 1-1
12.30 Irmakspor – Şirinevler (ZB Hasan Doğan) 2-3
12.30 1453 Fatih Gençlik – Talatpaşa (Fatih Mimarsinan) 1-3
14.30 Örnektepe – Yıldıztabya (Kağıthane Bld.Hasbahçe) 1-1
14.30 Topçular – Haliç (Eyüp Bld.Rami) 1-3


5.Grup
12.30 Akatlar – Mustafakemalpaşa (Kağuthane Bld.Nurtepe) 1-0
14.30 Şehzadebaşı – İstanbul Sivas (Güngören) 3-0
14.30 Kocamustafapaşa – Yücespor (Namık Sevik) 1-2
14.30 Kemerburgaz – İstanbul Bulancak (Göktürk) 0-3
15.00 Tophane Tayfun – Sakarya İMÇ (Beyoğlu Bld.Sütlüce) 4-3


7.Grup
13.30 İstanbul Tokatspor – Beştelsiz (Esenler Bld.) 4-1
14.30 Mecidiyeköy – Çapa (Alibeyköy) 3-0
14.30 İstanbul Demir – Parseller (Halkalı Etap) 1-2
14.30 Mimarsinan – Yenidoğan Güneş (Fatih Mimarsinan) 2-0
15.00 İ.T.Ü – Sütlüce (Ayazağa Atatürk) 0-2


9.Grup
10.45 Ferahevler – Pazariçi Köprülü (Sarıyer Bld.Çayırbaşı) 1-2
12.30 İzzetpaşa – Haraççı Beldesi (Feriköy) 3-0 h
13.00 Boğaziçi – Merkezefendi (Ayazağa Atatürk) 3-2
14.30 Yeni Özkartal – Nişantaşı (Karayolları Özkartal) 0-2
14.30 Altıntepsi – Tozkoparan (Bayrampaşa Bld.) 1-1


11.Grup
09.30 Üçyüzlü – Topkapı (Esenler Bld.) 1-2
14.30 İstinye – Bolluca (Kilyos) 0-1
14.30 Onurspor – Azimspor (Albayrak Suni Çim) 4-2
14.30 Emlakbank – Çağlayan Gençlerbirliği (Bakırköy Bld.) 1-5


13.Grup
10.30 1907 Ataköy Çobançeşme – Muratpaşa (Bakırköy Bld.) 1-3
11.30 Atışalanı – Muradiye Gençlerbirliği (Esenler Bld.) 4-0
12.30 Alucra Doludere – Bayrampaşa Teknik (Beyoğlu Bld.Sütlüce) 3-1
14.30 Nurtepe – Tepebağ Kültür (Kağıthane Bld.Nurtepe) 1-3


15.Grup
14.30 Mesudiye – Yakacık (Paşabahçe) 1-1
14.30 Kozyatağı – Sarıgazi (İçerenköy) 4-3
14.30 Kartal Yunusspor – Sultanbeyli (Kartal Yunus) 2-2

15.00 Alemdağ – Hilalspor (Alemdağ) 7-0

17.Grup
11.00 İcadiye – Bostancı (Alemdağ) 0-6
13.00 Modafen – Kartal Yuvası (Alemdağ) 7-0
13.00 Taçspor – Bulvarspor (Maltepe Başıbüyük) 0-6
15.00 Koşuyolu – Kurtköyspor (Yenisahra Suni Çim) 2-2

YEREL FUTBOL SİTESİ EDİTÖRLERİNCE HAZIRLANMIŞTIR

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus