11 Aralık 2011 08:19

İstanbul 1.Amatör Lig, 11 Aralık 2011 Sonuçlar&Puan Durumu



İstanbul 1. Amatör Lig, 11 Aralık 2011 Pazar programı, bugün oynanan maçlarla tamamlandı. Sonuçlar ve puan durumu haberin devamındadır.


1. Grup
14:00 Hadımköy-Gazitepe (Hadımköy)6-1
14:00 Çiftlikköy-Gümüşyaka (Çatalca)3-2
14:00 Alibey-Silivri Mimarsinan (Silivri)1-1
14:30 Esenyurt-Celaliye (Esenyurt)4-1
14:30 Gürpınar-Başakşehir (Gürpınar)1-5

3.Grup
10:45 Öz Alibeyköy -Güneşli (Alibeyköy) 2-0
14:30 Fişekspor-Siyavuşpaşa (Albayrak Suni Çim)1-0
14:30 Ortaköy-Taşköprü (Beşiktaş Çilekli ) 2-0
14:30 Esenler Kentyıldız-İstanbul Bulancak (Esenler Belediye) 2-2

5.Grup
09:00 Fatih Yayla-Kuruçeşme (Namık Sevik)3-4
09:00 Muratpaşa-Bolluca (Bayrampaşa Belediye) 1-2
11:30 Alemdar-Yenibosna (Küçükköy) 0-8
14:30 İkitelli-İGDAŞ (Halkalı Etap)1-1
14:30 Küçükpazar-Emlakbank (Namık Sevik) 2-0

7.Grup
09:00 Yıldıztabya-Cankurtaran (Yıldıztabya) 2-1
10:45 Yedikule-Haznedar (Namık Sevik)8-0
12:30 Yeşilköy-Nişantaşı (Bakırköy Belediye) 3-1
14:30 Nurtepe-Esenler Tokat (Nurtepe)2-1
14:30 Mahmutbey-Çelikspor (Bağcılar Mahmutbey) 3-0

9.Grup
10:45 Eroğlu-Bayrampaşa Demir (Z.Burnu Hasan Doğan) 0-0
10:45 1907 Ataköy Çobançeşme-Kocamustafapaşa (Bakırköy Belediye) 3-1
12:30 Rumeli Hisarı-Bahçeköy (Sarıyer Çayırbaşı) 0-0
12:30 Esen Bayburt-Gümüşdere (Esenyurt Belediye)3-0
14:30 Şafakspor- İTÜ (Alibeyköy)3-1

11.Grup
11:00 Mustafa Kemalpaşa-Tophane Tayfun (Avcılar Turgut Özal) 3-2
12:30 Zeytinburnu Hürriyet-Ceylanspor (Z.Burnu Hasan Doğan) 8-1
12:30 Topkapı-Rumeli Kavağı (Namık Sevik)1-1
12:30 Rumeli İdmanyurdu-Merter (Bağcılar Mahmutbey)3-2
14:30 Alucra Doludere-Fatih Vatan Lisesi (Sütlüce) 1-2

13.Grup
09:00 Ayazağa-Çağlayan Gençlerbirliği (Ayazağa Atatürk) 3-1
10:45 Yeni Maden-Şirinevler (Sarıyer Çayırbaşı)2-5
12:30 Şehzadebaşı-Halil Rıfat Paşa (Güngören)1-0
14:30 Sefaköy Kartal-Sefaköy (Sefaköy Kartal) 4-3

15.Grup
12:30 Koşuyolu-Dolayoba (Selimiye)0-2
14:30 Libade-Barbaros (Ümraniye Suni Çim) 4-1
14:30 Kartal Yeni Mahalle-Alemdağ (Kartal Yunus Sahası)1-1

17.Grup
14:00 Yakacık-Karabekir (Yakacık)3-1
14:30 Gülsuyu-Şile (Maltepe Başıbüyük)1-0
14:30 Kartalgücü-İstanbul Site (Bulvar) 6-0
14:30 Fikirtepe Dumlupınar-K.Cevizli G.Gücü (Sancaktepe) 1-0

Yerel Futbol Sitesi Editörleri tarafından hazırlanmıştır

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus