29 Ekim 2007 10:09

İstanbul 1. Amatör Küme'de 4. hafta


Oynanan maçlarda alınan sonuçlar, Gruplarda ilk iki sırada yer alan takımlar şöyle:

1. Grup
Muratbey-Selimpaşa: 7-1 (Bu maç İSTFİT tarafından 6-0 geçilmesine karşın maçı bizzat maçı izleyen Ultras/Movement'ın verdiği sonucu yayımlıyoruz), Kamiloba-B.Kılıçlı: 2-0, Ömerli-Mimarsinan: 3-2, Kavaklı-İncirtepe: 4-1, Tepecik Anadolu-Avcılar Cihangir: 5-1.
(Ömerli 12, Muratbey 9)

2. Grup
Avcılar-Karacaköy: 5-1, Cennet Barbaros-Batıköy: 3-2, Beyciler-Çantaköy: 0-2, Çatalca-Akalan: 1-0, Fatih Üniversitesi-Gümüşyaka: 6-1
(Avcılar 12, Çantaköy 9)

3. Grup
Yahya Kemal İY-Türk Hava Yolları: 0-4, Kulaksız Erokspor-Topkapı: 1-0, Reşitpaşa-Eyüp Şafakspor: tehir, Bayrampaşa Altıntepsi-Özşişli: 1-5, Kocamustafapaşa-Mahmutbey: 1-0
(Erokspor 12, THY 10)

4. Grup
Etiler-Eroğlu: 3-3, Çayırbaşı Özkan-Rami: 1-4, Bahçelievler Olimpik-Cankurtaran: 1-2, Muratpaşa-Nişantaşı: 0-4, GOP Yeni Özkartal-Halil Rıfat Paşa: 0-3
(Nişantaşı 12, Cankurtaran 12)

5. Grup
Nurtepe Güney Yıldızı-Kağıthane Çelikspor: 7-2, Bağcılar Gençlergücü-Bakırköy Yücespor: 2-7, Emirgan-Nurtepe: 1-2, Bayrampaşa Yeniyol-Bayrampaşa Kartaltepe: 3-8, Kemerburgaz Göktürk-Merkezefendi: 2-1
(Kartaltepe 12, Güney Yıldızı 9)

6. Grup
Zeytinburnu Yıldızspor-Sütlüce: 3-2, GOP Cebeci-Bahçelievler: 0-3, Şişi Mahmutşevketpaşa-İstanbul Demirspor: 3-0, Küçükçekmece Bezirganbahçe-Yavuz Sultan Selim: 1-2, Balat Yeşilova-Bayrampaşa Teknik: 2-0.
(Yıldız 12, MŞ Paşa 10)

7. Grup
İstanbul Gümüşhane-Terazidere: 1-1, Esenler-Ayazağa Esen: 2-1, Sultançiftliği-Yeşil Haliç: 2-1, GOP Ceylanspor-Bağcılar Özdoğan Yıldız: 1-7, Güngören Altınova-Kağıthane Yeni Ortabayır: 0-2
(Sultançiftliği 10, Esenler 10)

8. Grup
Güngören-Yenigayret: 5-0, GOP Venüs-Yedikule: 0-2, Kemerburgaz-Şişli Yayla: 4-1, Sarıyer Bld-Bağcılar: 4-0, Çağlayan Gençlerbirliği-Özalibeyköy: 0-4
(Kemerburgaz 12, Sarıyer Bld 10)

9. Grup
Bahçelievler İY-GOP Sarıgöl Birlik: 2-0, Kağıthane Sadabat-Bağcılar Reşadiye: 2-4, Arnavutköy Boğaziçi-Cerrahpaşa: 0-3, Güneşli Fikirtepe İY-Üçyüzlü: 1-5, Bakırköy İstiklal-Piyalepaşa: 4-1.
(Cerrahpaşa 12, İstiklal 12)

10. Grup
İGDAŞ-Sefaköy Kartal: 3-2, CEvatpaşa-Bayrampaşa Sinop: 0-0, Beşiktaş Muradiye-Rami Yenimahalle: 2-0, Şirinevler-Feriköy Paşa Mahallesi: Tehir, Hürriyetgücü-İstanbul Artvin: 4-2.
(Hürriyetgücü 12, İGDAŞ 12)

11. Grup
Şişli Halide Edip Adıvar-Sefaköy Özmurat: 6-2, Gazi Mahallesi-Kazım Karabekir Mevlana: 3-0, Örnektepe Gelişim-İstanbul Bayburt: 0-3, Şehremini-Çapa: 2-3, Rumeli Kavağı-Kağıthane Günyamaç: 6-3, Damlaspor (bay)
(Gazi 9, Bayburt 9)

12. Grup
Yeşilova Esnaf-Rumeli Hisarı: 1-1, F. Yayla-GOP Arnavutköy: 4-3, Gürsel-Örnektepe: 5-0, Çeliktepe Ümit-Yeşildirek: 2-1, Altınyıldız-Merter: 1-5, Sarıyer Maden (bay)
(Gürsel 9, Esnaf 8)

13. Grup
Çavuşoğlu-Esenkent: 2-0, Çamlıca-Darülacize: 2-0, Koşuyolu-İMES: 0-2, Çavuşbaşı-Dolayoba Dumlupınar: 4-0, Samandıra (bay)
(Samandıra 9, İMES 9)

14. Grup
Yenisahra-Mesudiye: 1-0, Ümraniye Çakmakspor-Çubuklu: 6-1, Fikirtepe Dumlupınar-Orhantepe: 2-1, Kartalgücü-Yakacık: 2-2, İstanbul Sitespor (bay)
(Fikirtepe 10, Çakmak 7)

15. Grup
Ortaçeşme-İçerenköy İY: 1-1, Sapanbağları-İncirlibostan: 2-2, Harb İş-Özkaracaahmet: 2-2, Libade-Kirazlıtepe: 0-3, Çamoluk (bay)
(Harb İş 8, Çamoluk 7)

16. Grup
Sarıgazi-Valide Tayfun: 1-2, Kanlıca-Bulut: 2-5, DMO-Kartal Bulvaspor: 2-2, Alemdağ-Tunusbağı: 4-3, Dolayoba Doğan-Orhanlı Bld: 0-1.
(Orhanlı 12, Bulva 10)

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus