05 Aralık 2015 10:42

İstanbul 1. Amatör Lig 5 Aralık Cumartesi Sonuçları



Günün Sonuçları şu şekildedir...



2. Grup
14.00 Silivri Ortaköyspor - Gökçealispor (Silivri Ortaköy) 0-1
14.00 BÇM Sinanspor - Silivri Kadıköyspor (Baba Hakkı)10-0
14.30 Muratbeyspor - Kamilobaspor (Çatalca) 1-1
14.30 Arn Yeniköyspor- Dağyenicespor (Taşoluk) 3-2



4. Grup
10.45 CFS Bağcılarspor - Göktürkspor (Mahmutbey) 0-2 89'da çıkan olaylar nedeniyle tatil
12.00 Boğaziçispor - Bezirganbahçespor (Çilekli) 0-0
14.30 Küçükayasofyaspor - Tepebağ Kültürspor (Namık Sevik) 3-0
14.30 Aslantepe Gençlik - Ceylanspor (Sadabad) 1-2
14.30 Yıldırım Bosnaspor - Yenişehirspor (Bayrampaşa Bld) 5-0



6.Grup
10.00 Topçularspor - Kartaltepespor (Alibeyköy) 1-0
12.30 Yedikulespor - Bağcılar Gençlergücü (Namık Sevik)2-1
12.30 Teraziderespor - Örnektepespor (Bayrampaşa Bld)1-3
12.30 Talatpaşaspor - Sefaköy Kartalspor (Sadabad) 3-1
14.30 Azimspor - İTÜ (Kanarya) 6-3



8.Grup
09.00 Bağcılar İY Cemspor - Şirinevlerspor (Mahmutbey)  0-1
10.45 Giresunspor - Cerrahpaşaspor (Bayrampaşa Bld) 2-4
12.00 Ulutepespor - 1907 Ataköy Çobançeşmespor (Yusuf Tunaoğlu) 2-1
12.30 Tokatspor - Cevatpaşaspor (Albayrak) 0-3
14.30 Malatyaspor - Tophane Tayfunspor (Sefaköy Kartal) 2-0



10. Grup
12.30 Fatih Hilalspor - Karadolapspor (Mimarsinan) 2-2
13.30 Denizköşklerspor - Kanaryaspor (Firuzköy) 3-0 İlk yarının sonunda Kanaryasporlu oyuncunun tavrı üzerine tatil
14.30 Yahya Kemalspor - Altınyıldızspor (Yahya Kemal)2-0
14.30 Şişli Yaylaspor - Esen Bayburtspor (Feriköy)2-1



12. Grup
10.45 Kumkapı Sarıçubuk - Yıldıztabyaspor (Mimarsinan) 3-1
10.45 Cevizlispor - Araphanspor (Sütlüce) 1-2
12.30 ZB Yıldızspor - Güney Yıldızı SK (ZB Hasan Doğan)4-2
14.30 Mahmutbeyspor - Gürzaferspor (Mahmutbey)6-0



14. Grup
10.00 Sarıgazispor - Taçspor (Sarıgazi) 1-1
14.00 Aydınlıspor- Kartalgücü (Tuzla Bld) 4-4
14.00 Yamanspor - Elçispor (Çakmak) 1-3
14.00 Sultantepespor - Anadolu Hisarı İY (Selimiye)0-3
14.30 Yelkenspor - Kavakpınarspor (İdealtepe)8-2



16. Grup
12.00 Kanlıcaspor - Şilespor (Ortaçeşme)4-1
14.00 Elmalıspor - Heybeliadaspor (Paşabahçe)0-1
14.30 Koşuyoluspor - Sapanbağlarıspor (Dudullu) 0-2
14.30 Uzunderespor - Öz Karacaahmetspor (SB 75. Yıl) 2-0
14.30 İstanbul Esnafspor - Acıbadem Üsküdar SK (Ömerli) 4-0



18. Grup
12.00 Mesudiyespor - İdealtepespor (Paşabahçe)1-0
12.00 Üsküdar Anadolu - Gümüşsuyuspor (Selimiye) 2-2
12.30 Pendik Kavakpınarspor - Maltepe Yıldızspor (Kaynarca)1-2
14.30 Yeldeğirmenispor - Adalarspor (Yenisahra) 2-2
00.00 Velibabaspor - Selami Ali YSSK 0-3 H 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus