29 Kasım 2015 10:59

İSTANBUL 1. AMATÖR LİG 29 KASIM PAZAR PROGRAMI



Günün programı şu şekildedir:



2. Grup
14.00 Başakşehirspor - Muratbeyspor (Cebeci) 0-4
14.30 Dağyenicespor - Silivri Ortaköyspor (Çatalca) 1-4
14.30 Kadıköyspor - Arn. Yeniköyspor (Ortaköy) 1-4
14.30 Kamilobaspor - BÇM Sinanspor (Celaliye) 3-2



4. Grup
12.30 Yenişehirspor - CFS Bağcılarspor (Feriköy) 4-0
10.45 Ceylanspor - Küçükayasofyaspor (Ramazan Süt) 3-1
14.30 Göktürkspor - Aslantepe Gençlik (Göktürk) 0-1
14.30 Bezirganbahçespor - Tepebağ Kültürspor (Halkalı Etap) 0-2
16.00 Boğaziçispor - Yıldırım Bosnaspor (Çilekli) 1-3



6. Grup
10.00 Kartaltepespor - Teraziderespor (Bayrampaşa Bld) 3-3
12.30 Azimspor - Talatpaşaspor (Kanarya) 3-5
12.30 Sefaköy Kartalspor - Topçularspor (Sefaköy Kartal) 0-1
14.00 İTÜ - Bağcılar Gençlergücü (İTÜ Ayazağa) 3-3
14.30 Örnektepespor - Yedikulespor (Mehmet Akif Ersoy) 1-2



8. Grup
10.45 Şirinevlerspor - Giresunspor (Kocasinan) 3-2
12.30 Tophane Tayfunspor - Tokatspor (Beyoğlu) 1-2
12.30 Çobançeşmespor- Cerrahpaşaspor (Bakırköy Bld 1) 5-4
14.30 Ulutepespor - Malatyaspor (Yusuf Tunaoğlu) 0-4
14.30 Cevatpaşaspor - Bağcılar İY Cemspor (Tekin Küçükali) 1-2



10. Grup
09.00 Altınyıldızspor - Şişli Yaylaspor (Mimarsinan) 1-7
10.45 Esen Bayburtspor - Fatih Hilalspor (Esenyurt) 0-2
12.30 Olimpikspor- Denizköşklerspor (Kocasinan) 1-2
14.30 Kanaryaspor- Yahya Kemalspor (Kanarya) 1-4



12. Grup
12.30 Araphanspor - ZB Yıldızspor (Alibeyköy) 0-4
14.30 Güney Yıldızı SK - Mahmutbeyspor (Nurtepe) 0-5
14.30 Yıldıztabyaspor - Cevizlispor (Yıldıztabya) 1-1
18.00 Muradiye GB - Kumkapı Sarıçubukspor (Çilekli) 1-0



14. Grup
10.45 Taçspor - Sultantepespor (Başıbüyük) 2-0
10.45 Elçispor - Aydınlıspor (Yunus) 6-0
12.30 Anadolu Hisarı İY - Yamanspor (Ortaçeşme) 0-1
14.30 Yelkenspor - Sarıgazispor (İdealtepe) 3-0
14.30 Kavakpınarspor - Kartalgücü (Kaynarca) 1-5



16. Grup
12.30 Öz Karacaahmetspor - Koşuyoluspor (Selimiye) 1-3
14.30 Kanlıcaspor - Elmalıspor (Paşabahçe) 1-2
14.30 Heybeliadaspor - İstanbul Esnafspor (Başıbüyük) 2-0
14.30 Acıbadem Üsküdar SK - Uzunderespor (Yenisahra) 0-5
14.30 Şilespor - Sapanbağlarıspor (Ömerli) 1-2



18. Grup
10.45 Yeldeğirmenispor - Gümüşsuyuspor (Yenisahra) 2-0
12.30 İdealtepespor - Adalarspor (Başıbüyük) 1-1
12.30 Mesudiyespor - Selami Ali YSSK (Paşabahçe) 7-0
14.30 Üsküdar Anadolu - Yakacıkspor (Haydarpaşa) 0-1
00.00 Velibabaspor- Maltepe Yıldızspor 0-3 h

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus