28 Aralık 2011 08:13

İstanbul 1. Amatör Lig 28 Aralık 2011 Sonuçlar&Puan Durumu



İstanbul 1. Amatör Lig'de, 28 Aralık 2011 Çarşamba programı, bugün oynanan maçlarla tamamlandı. Sonuçları ve puan durumlarını haberin devamında görebilirsiniz. 


1. Grup

10.45 Gümüşyakaspor-Gazitepespor 1-2 
12.30 Silivri Mimarsinanspor-Gürpınarspor 4-0 
14.30 Celaliyespor-Başakşehirspor (Silivri Ortaköy) 1-8
14.30 Alibeyspor-Esenyurtspor (Silivri) 2-1
14.30 Hadımköyspor-Çiftlikköyspor (Hadımköy) 7-0


 3. Grup
09.00 İstanbul Bulancakspor-Taşköprüspor 6-0 
14.30 Fişekspor-Mahmut Şevket Paşaspor (Yıldıztabya) 1-2
14.30 Öz Alibeyköyspor-Kentyıldızspor (Alibeyköy) 9-0
14.30 Güneşlispor-Ortaköyspor (Mahmutbey) 2-3



5. Grup
14.30 Yenibosnaspor-Küçükpazarspor 2-0 
14.30 Kuruçeşmespor-İGDAŞ 3-1
14.30 Bollucaspor-Emlakbank 3-1
14.30 İkitellispor-Fatih Yaylaspor (Halkalı Etap) 5-3
14.30 Alemdarspor-Muratpaşaspor 1-3


7. Grup
12.30 Nişantaşıspor-Haznedarspor  6-0 
12.30 İstanbul Tokatspor-Cankurtaranspor 2-3 
12.30 Yıldıztabyaspor-Nurtepespor 4-1 
12.30 Mahmutbeyspor-Yeşilköyspor  0-5 
14.30 Çelikspor-Yedikulespor 1-2


9. Grup
12.30 Bayrampaşa Demirspor-Gümüşderespor 2-0 
12.30 Rumeli Hisarıspor-İTÜ 1-1 
12.30 Şafakspor-Ataköy Çobançeşmespor 1-2 
12.30 Kocamustafapaşaspor-Bahçeköyspor  4-1 
12.30 Esenyurt Bayburtspor-Eroğluspor 2-0


                       

11. Grup
10.45 Alucra Doluderespor-Topkapıspor  1-3 
10.45 Rumeli Kavağıspor-Ceylanspor 8-0 
10.45 Rumeli İdman Yurdu-Mustafakemalpaşaspor 1-2 
14.30 Tophane Tayfunspor-Merterspor (Sütlüce) 2-0
Fatih Vatan Lisesi-Zeytinburnu Hürriyetspor 0-3 H  

12. Grup
12.30 Bahçelievler Olimpikspor-İstanbul Demirspor 2-3 
12.30 Kağıthanespor-Ayazağa Esenspor  6-0 
12.30 Güngörenspor-Beştelsizspor  4-0 
12.30 GOP Venüs-Mecidiyeköyspor 0-1

                  
 
13. Grup
10.45 Şehzadebaşıspor-Sefaköy Kartalspor 2-2 
14.30 Ayazağaspor-Halil Rıfat Paşaspor 4-0 
12.30 Sefaköyspor-Çağlayan Gençlerbirliği 4-8
12.30 Kulaksız Okspor-Yeni Madenspor (Y. Madenspor müsabakaya gelmedi)

                         
14. Grup
14.30 Bulvarspor-Kaynarcaspor (Kartal Bulvar) 1-1
14.30 Tokatköyspor-Haydarpaşa Demirspor (Riva) 4-2
14.30 Hilalspor-Pendikgücü (Yenisahra) 1-5
14.30 Kirazlıtepespor-Sarıgazispor (Spor Akademisi) 3-4
14.30 Sancaktepespor-Yoncaspor (Sancaktepe) 1-1


  

15. Grup
14.30 Kartal Yenimahalle SK-Kurtköyspor (Yunus) 2-0
14.30 Alemdağspor-Libadespor (Alemdağ) 5-1
14.30 Yamanspor-Koşuyoluspor (Ümraniye Bld) 2-3


16. Grup
12.30 Orhanlıspor-Mesudiyespor 6-3 
14.30 Adalarspor-Balkan Yeşilbağlarspor (Başıbüyük) 4-1
14.30 Tuzla Şifaspor-Üsküdar Anadoluspor (Tuzla Bld) 0-414.30 Sultanbeylispor-Valide Tayfunspor (Sultanbeyli 75. Yıl) 3-1


17. Grup
12.30 İçerenköy İY-Kartalgücü 1-0
12.30 Cevizli Gençlergücü-Gülsuyuspor 2-3 
12.30 Fikirtepe Dumlupınarspor-Yakacıkspor 1-0 
12.30 Karabekirspor-Şilespor 1-3


18. Grup
12.30 Sultantepespor-Pendik Doğanspor 2-1 
12.30 Yeldeğirmenispor-Şile Yıldızspor 0-0 
12.30 Çavuşoğluspor-Taçspor (Yunus) 4-5 


Yerel Futbol Sitesi Editörleri tarafından hazırlanmıştır

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus