25 Aralık 2011 08:16

İstanbul 1. Amatör Lig, 25 Aralık Sonuçlar&Puan Durumu



İstanbul 1. Amatör Lig'de, 25 Aralık 2011 Pazar programı, bugün oynanan maçların ardından 1. Grup dışında tamamlandı. Sonuçları ve puan durumlarını haberin devamında görebilirsiniz. 

1.Grup
14:00 Çiflikköy- Silivri Mimarsinan (Karacaköy) 2-2
14:30 Gürpınar-Celaliye (Gürpınar) 5-1
14:30 Esenyurt-Hadımköy (Esenyurt) 1-1
14:30 Başakşehir-Gümüşyaka (Halkalı Etap) 8-1
14:30 Alibey-Gazitepe (Silivri) 0-1

3.Grup
10:45 Mahmut Şevketpaşa-Güneşli (Ayazağa) 4-2
10:45 Esenler Kentyıldız-Fişekspor (Esenler Belediye) 1-4
12:30 Ortaköy-İstanbul Bulancak (Beşiktaş Fulya Tesisleri) 3-0
12:30 Öz Alibeyköy-Siyavuşpaşa (Alibeyköy) 5-1 

5.Grup
12:30 Emlakbank-Kuruçeşme (Bakırköy Belediye) 1-4
12:30 Muratpaşa-İkitelli (Bayrampaşa Belediye) 1-5
12:30 Alemdar-İGDAŞ (Gazi Mahallesi) 2-1
12:30 Küçükpazar-Bolluca (Fatih Mimarsinan) 2-1
12:30 Fatih Yayla-Yenibosna (Namık Sevik) 1-2

7.Grup
10:45 Yedikule-Nişantaşı (Namık Sevik) 3-1
10:45 Yeşilköy-Yıldıztabya (Bakırköy Belediye) 1-0
10:45 Haznedar-Esenler Tokat (Güngören) 2-5
10:45 Mahmutbey-Cankurtaran (Bağcılar Mahmutbey) 1-1
10:45 Nurtepe-Çelikspor (Nurtepe) 5-1

9.Grup
09:00 1907 Ataköy Çobançeşme-Esen Bayburt 1-2
10:45 Rumeli Hisarı-Kocamustafapaşa (Sarıyer Çayırbaşı) 2-0
10:45 Eroğlu-İTÜ ( Zeytinburnu Hasan Doğan) 2-1
10:45 Şafakspor-Gümüşdere (Yıldıztabya) 3-0
12:00 Bahçeköy-Bayrampaşa Demir (İ.Ü. Orman Fak. Bahçeköy) 5-3

11.Grup
09:00 Topkapı-Rumeli İdmanyurdu (Namık Sevik) 3-1 MS
10:45 Alucra Doludere-Merter (Sütlüce) 1-6
12:30 Zeytinburnu Hürriyet-Rumeli Kavağı (Zeytinburnu Hasan Doğan) 1-2
12:30 Ceylanspor-Tophane Tayfun (Karadeniz Tekin Küçükali) 2-2

13.Grup
12:30 Sefaköy Kartal-Kulaksız Okspor (Sefaköy Kartal) 2-3
12:30 Yeni Maden-Halil Rıfatpaşa (Sarıyer Çayırbaşı) 4-10
12:30 Ayazağa-Sefaköy (Ayazağa) 3-1 
12:30 Çağlayan Gençlerbirliği-Şirinevler (Nurtepe) 1-2 

15.Grup
12:30 Koşuyolu-Alemdağ (Selimiye) 1-2
12:30 Barbaros-Dolayoba (Haydarpaşa) 0-1 
12:30 Kurtköy-Yamanspor (Pendik Kurtköy) 1-2 

17.Grup
14:30 Yakacık-İçerenköy İdmanyurdu (Yakacık-Soğanlık) 0-1
14.30 Gülsuyu-Karabekirspor (Maltepe Başıbüyük) 4-3
14:30 Kartalgücü-K.Cevizli G.Gücü (Kartal Bulvar) 4-2
14:30 Şile-İstanbul Site (Şile) 7-0

Yerel Futbol Sitesi Editörleri tarafından hazırlanmıştır

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus